Оцінки матчу Манчестер Сіті – Аталанта: кращі – Стерлінг і Малиновський

Пропонуємо ознайомитися з оцінками Sport.ua за поєдинок Ліги чемпіонів

7473
4
Twitter. Руслан Малиновський забив дебютний гол у ЛЧ
Відтепер Sport.ua оцінює головні поєдинки єврокубків і чемпіонату України, виставляючи бали гравцям. Всі учасники футбольних баталій оцінюються за 10-бальною шкалою, виходячи з їх дій на футбольному полі, статистики та загального вкладу в підсумковий результат.

Пропонуємо ознайомитися з оцінками Sport.ua за поєдинок 3-го туру Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті»  «Аталанта»  5:1.

Кращим гравцем матчу став Рахім Стерлінг, який за 12 хвилин у другому таймі оформив хет-трик, його оцінка  9.0. Автор дубля Серхіо Агуеро заробив 8.0.

Українець Руслан Малиновський забив дебютний гол за «Аталанту» в Лізі чемпіонів, реалізувавши пенальті в першому таймі, та отримав оцінку 6.0, кращу в своїй команді.