Кікі Бертенс - Донна Векич. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу групового раунду малого Підсумкового турніру

Кікі Бертенс - Донна Векич. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© WTA. Кікі Бертенс
У вівторок, 22 жовтня, в китайському Чжухаї стартує груповий етап другого за значимістю жіночого Підсумкового турніру.
 
В перший день змагань в групі під назвою «Азалія», в якій представлена ​​українка Даяна Ястремська (10-й номер посіву), зіграють перший матч. Кікі Бертенс з Нідерландів (1) змагатиметься проти Донни Векич з Хорватії (8). Зустріч відбудеться третім запуском після матчу Соболенко - Саккарі. Орієнтовний час початку поєдинку - 10:50 за Києвом.
 
 
 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 22.10.2019 12:42
    0
    Я в шоці з Донни. Так круто перший сет грала...
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 22.10.2019 12:32
    0
    Дві змучені дівчини, шкода дивитись.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 22.10.2019 12:26
    +2
    tima fialko, 22.10.2019 09:59
    Кікі,давай красуня!Маю надію в Голандіі ватниць нема.
    Голандії вже не має, є Нідерланди.
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 22.10.2019 11:45
    -2
    dudigo78, 22.10.2019 11:13
    Бертенс реально шкода, що не потрапила на Підсумковий, тому я також за неї в цій групі
    А може ви трішки упереджено вболіваєте за Кікі?
    dudigo78
      dudigo78, 22.10.2019 11:13
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    tima fialko, 22.10.2019 09:59
    Кікі,давай красуня!Маю надію в Голандіі ватниць нема.
    Бертенс реально шкода, що не потрапила на Підсумковий, тому я також за неї в цій групі
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 22.10.2019 11:09
    -1
    Я за Донну!!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 22.10.2019 09:59
    -4
    Кікі,давай красуня!Маю надію в Голандіі ватниць нема.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 22.10.2019 12:26
    +2
    tima fialko, 22.10.2019 09:59
    Кікі,давай красуня!Маю надію в Голандіі ватниць нема.
    Голандії вже не має, є Нідерланди.
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 22.10.2019 12:42
    0
    Я в шоці з Донни. Так круто перший сет грала...
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 22.10.2019 12:32
    0
    Дві змучені дівчини, шкода дивитись.