ШАТЕРНИКОВА: «Сподіваюся, Де Ла Хойя авторитет для ФБУ»
Віце-президент Ліги професійного боксу - про важливу думку легенди
Колишня чемпіонка світу з боксу, віце-президент Ліги професійного боксу України Аліна Шатернікова розповіла, чому не можна ліквідувати організацію, в якій вона працює.
«Друзі мої з боксу. Тільки що на відкритті 57 Конвенції WBC Оскар Де Ла Хойя «Golden Boy» однозначно і категорично зазначив «Аматорський і професійний бокс - це два РІЗНИХ види спорту!».
Колеги з ФБУ, сподіваюся, Оскар для вас авторитетний представник сучасного боксу?!», - написала Шатернікова на своїй сторінці в фейсбуці.
Нагадаємо, 19 серпня Федерація боксу України (ФБУ) направила офіційного листа за підписом президента ФБУ В.С. Продивуса до Міністерства молоді і спорту України з проханням ліквідувати «професійний бокс» як окремий вид спорту і видалити його з Реєстру визнаних видів спорту в Україні.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Бокс
|
07 лютого 2026, 09:14
1
Олександр разом зі своєю компанією Usyk 17 організує вечір боксу в Україні
Футбол
|
08 лютого 2026, 08:21
0
Вся справа у грошах
Коментарі 3
Популярні
Нові
Старі
Делим бабки
Питання до Шатерніковоі,чому украінські професіонали суцільна вата?Хай вас Москва фінансує 
Питання до зебілів - за кого голосували, вигрібайте!😂😂😂