Ненад БЕЛІЦА: «Найнебезпечніший в Шахтарі - Тайсон»

Наставник загребського «Динамо» поділився очікуваннями від зустрічі з «Шахтарем» в Лізі чемпіонів

Ненад БЕЛІЦА: «Найнебезпечніший в Шахтарі - Тайсон»
© ФК Динамо Загреб. Ненад Белица
Головний тренер загребського «Динамо» Ненад Белица поділився очікуваннями від зустрічі з «Шахтарем» в рамках групового етапу Ліги чемпіонів.
 
- Хорватські клуби жодного разу не вигравали в українських клубів. З 10 матчів - дві нічиїх і вісім поразок. Чи хочете перервати цю неприємну традицію?
- Я знаю цю статистику. Але ми вже не раз руйнували неприємну статистику. Ми будемо грати проти дуже якісної команди, але я вірю, що ми зможемо перемогти.
 
- Ви знаєте, що український футбол зараз розцвів. Особливо збірна.
- Ми розуміємо, наскільки добре розвивається український футбол. «Шахтар» щороку виступає в Лізі чемпіонів, це сильна і талановита команда. Багато гравців «Шахтаря» грають у збірній України, є сильні бразильці. Ми розуміємо силу «Шахтаря», але віримо і в свою силу. Завтра ми очікуємо хорошої гри.
 
- Хто з гравців «Шахтаря» представляє найбільшу небезпеку, на ваш погляд?
- У «Шахтаря» сильний напад, особливо бразильські гравці, які непередбачувані. Якщо вибирати одного футболіста, то це Тайсон. Він заслуговує нашої пильної уваги, це найнебезпечніший гравець «Шахтаря».
 
 
- Тренер «Шахтаря» сказав, що його штаб подивився 10 матчів «Динамо». Ви теж так уважно вивчали гру української команди?
- Звичайно. У нас є свій стиль, але ми вміємо міняти тактику. У нас є чим здивувати «Шахтар» завтра.
 
- Фонсека якось пообіцяв, що одягне костюм Зорро, якщо «Шахтар» вийде в плей-офф Ліги чемпіонів. І дотримав свого слова. Ви робите що-небудь на фарт?
- Ні.
 
- У «Шахтаря» і «Динамо» рівну кількість очок, наступний матч пройде в Загребі. Чи влаштує вас нічия?
- Ми можемо отримати три очки і будемо за них боротися. Це наша мета.
 
- Збірна Хорватії відома в світі, але клубний хорватський футбол не може похвалитися значущими успіхами. Чому?
- Наш опонент в Лізі чемпіонів, «Манчестер Сіті», отримує гонорари по € 170 мільйонів, тоді як ми - по € 330 тисяч. Можливо, це і є відповідь на ваше запитання.
 
- Які висновки зробили з поразки від «Манчестер Сіті»?
- Ми були вражені цією командою. Але ми зможемо взяти реванш, якщо не з такими командами, як «Манчестер Сіті», то як «Аталанта» та «Шахтар».
 
- Нещодавно говорили, що про «Шахтар» не можна судити за виступами в  України, тому що це слабкий чемпіонат. Чи можна судити «Динамо» Загреб за виступами в чемпіонаті Хорватії?
- Як «Шахтар» домінує в Україні, так і «Динамо» Загреб домінує в Хорватії. Ми аналізували і українські матчі «Шахтаря», і європейські. «Шахтар» теж спостерігав за нами.
 
Михайло ШАПОВАЛОВ з Харкова
 
Матч «Шахтар» - «Динамо Загреб» відбудеться у вівторок, 22 жовтня. Початок зустрічі о 19:55.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    alex_sandshtorm
      alex_sandshtorm, 22.10.2019 19:07
    0
    Тьфу! Якби це був Майк..А цього Тайсона рука, рука .. та це повне г*вно
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 21.10.2019 23:11
    -3
    Журнашлюшки ШЛактера, как раз таки и соответствуют уровню шлака, они живут в параллельной реальности созданой Ахметом, воплощенной палкиндом и пенисоффым. Такую белеберду позадавали тренеру хорватов, шо капец
    JulikoB
      JulikoB, 21.10.2019 23:08
    +1
    - Мы были поражены этой командой. Но мы сможем взять реванш, если не с такими командами, как «Манчестер Сити», то как «Аталанта» и «Шахтер».
    -------------------------------------------
    Обидел МС, а люлей получат кроты.
    tima fialko
      tima fialko, 21.10.2019 22:47
    +3
    Тренер хорватів вірно оцінив главну небеспеку-Тайсона.Значить розбирали Шахтар серьозно.Гра буде важка.За перемогу!
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 21.10.2019 22:07
    +2
    Стало меньше ярких трансферов в наш чемпионат, зато многие тренеры стали приспосабливаться и лепить конфетки из того, что есть. В целом футбол чемпионата стал более атакующим, я бы не стал говорить, что уровень падает. Это касается наверное только тех команд, у которых сейчас конкретный кризис.
    Volk
      Volk, 21.10.2019 21:41
    +4
    Украинский чемпионат расцвёл? Они там совсем белены обьелись что ли? Упл сейчас в самом худшем состоянии за всю историю
    kvlad200760
      kvlad200760, 21.10.2019 21:08
    0
    MaxUa, 21.10.2019 20:33
    Украинский футбол сейчас расцвел? Серьезно? Если классную игру сборной вынести за скобки, победы которой во многом заслуга тренерского штаба, а также ряда игроков, выступающих в чемпионатах ЕС, то текущий рейтинг упл в еврокубках демонстрирует не расцвет, а несколько иное положение дел.
    А чому ні? Ще не розцвів але є позитивні тенденції. Значно привабливіше виглядає Зоря і Десна. Доволі потужно виглядає Олександрія. Якщо ці клуби й надалі будуть прогресувати то боротьба в наступному чемпі буде дуже напружена.Принаймі вже зараз питання стоїть тільки хто стане шостою командою,а за місце вище очікується вперта боротьба!
    kina_ne_bydet
    kina_ne_bydet, 21.10.2019 20:48
    +1
    - Хорватские клубы ни разу не выигрывали у украинских клубов. Из 10 матчей — две ничьих и восемь поражений. Хотите ли прервать эту неприятную традицию?
    -----------------------
    Опять та же ошибка. Забыли, что недавно Хайдук дважды грохнул Александрию, а загребский Локомотив обыгрывал и проходил Ворсклу?
    MaxUa
    MaxUa, 21.10.2019 20:33
    +2
    Украинский футбол сейчас расцвел? Серьезно? Если классную игру сборной вынести за скобки, победы которой во многом заслуга тренерского штаба, а также ряда игроков, выступающих в чемпионатах ЕС, то текущий рейтинг упл в еврокубках демонстрирует не расцвет, а несколько иное положение дел.
    Volk
      Volk, 21.10.2019 21:41
    +4
    Украинский чемпионат расцвёл? Они там совсем белены обьелись что ли? Упл сейчас в самом худшем состоянии за всю историю
    tima fialko
      tima fialko, 21.10.2019 22:47
    +3
    Тренер хорватів вірно оцінив главну небеспеку-Тайсона.Значить розбирали Шахтар серьозно.Гра буде важка.За перемогу!
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 21.10.2019 22:07
    +2
    Стало меньше ярких трансферов в наш чемпионат, зато многие тренеры стали приспосабливаться и лепить конфетки из того, что есть. В целом футбол чемпионата стал более атакующим, я бы не стал говорить, что уровень падает. Это касается наверное только тех команд, у которых сейчас конкретный кризис.
    MaxUa
    MaxUa, 21.10.2019 20:33
    +2
    Украинский футбол сейчас расцвел? Серьезно? Если классную игру сборной вынести за скобки, победы которой во многом заслуга тренерского штаба, а также ряда игроков, выступающих в чемпионатах ЕС, то текущий рейтинг упл в еврокубках демонстрирует не расцвет, а несколько иное положение дел.
    JulikoB
      JulikoB, 21.10.2019 23:08
    +1
    - Мы были поражены этой командой. Но мы сможем взять реванш, если не с такими командами, как «Манчестер Сити», то как «Аталанта» и «Шахтер».
    -------------------------------------------
    Обидел МС, а люлей получат кроты.
    kina_ne_bydet
    kina_ne_bydet, 21.10.2019 20:48
    +1
    - Хорватские клубы ни разу не выигрывали у украинских клубов. Из 10 матчей — две ничьих и восемь поражений. Хотите ли прервать эту неприятную традицию?
    -----------------------
    Опять та же ошибка. Забыли, что недавно Хайдук дважды грохнул Александрию, а загребский Локомотив обыгрывал и проходил Ворсклу?
    alex_sandshtorm
      alex_sandshtorm, 22.10.2019 19:07
    0
    Тьфу! Якби це був Майк..А цього Тайсона рука, рука .. та це повне г*вно
    kvlad200760
      kvlad200760, 21.10.2019 21:08
    0
    MaxUa, 21.10.2019 20:33
    Украинский футбол сейчас расцвел? Серьезно? Если классную игру сборной вынести за скобки, победы которой во многом заслуга тренерского штаба, а также ряда игроков, выступающих в чемпионатах ЕС, то текущий рейтинг упл в еврокубках демонстрирует не расцвет, а несколько иное положение дел.
    А чому ні? Ще не розцвів але є позитивні тенденції. Значно привабливіше виглядає Зоря і Десна. Доволі потужно виглядає Олександрія. Якщо ці клуби й надалі будуть прогресувати то боротьба в наступному чемпі буде дуже напружена.Принаймі вже зараз питання стоїть тільки хто стане шостою командою,а за місце вище очікується вперта боротьба!