КАШТРУ: «Мені все складніше і складніше вибирати стартовий склад на матчі»

Головний тренер «Шахтаря» - про майбутній матч проти загребського «Динамо»

КАШТРУ: «Мені все складніше і складніше вибирати стартовий склад на матчі»
© ФК Шахтар Донецьк. Луїш Каштру
Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру поділився очікуваннями від матчу третього раунду групового етапу Ліги чемпіонів проти «Динамо Загреб».
 
- Українські клуби зустрічалися з хорватськими в єврокубках 10 разів. 8 перемог українських команд і дві нічиїх. Чи хочете продовжити переможну серію?
- Коли ми підходимо до такого поєдинку, звичайно, ми хочемо перемогти, хоча і поважаємо суперника. Але і суперник хоче перемогти. Статистика для мене нічого не значить. Головне, як налаштовані мої гравці. Цифри абсолютно нічого не значать. Найважливіше для нас - завтрашній поєдинок. Завтра ми всі дізнаємося.
 
- Ви дивитеся всі матчі суперників. Чи дивилися матчі загребського «Динамо» в чемпіонаті Хорватії? І які висновки зробили?
- Подивився близько десяти матчів «Динамо». Це буде дуже складна гра. «Динамо» змінює тактичну схему, використовує 5-3-2, 3-4-3. До атаки часто підключаються інсайди. Нам потрібно бути дуже уважними, це небезпечна в атаці команда.
 
- Чи готовий зіграти Ісмаїлі? І чи готовий він відіграти цілий матч, якщо він не тренувався в загальній групі?
- Всі хлопці, які прилетіли сьогодні до Харкова, включаючи Ісмаїлі, готові виступити в завтрашньому поєдинку.
 
 
- Як показали останні матчі, найближчий резерв «Шахтаря» добре себе проявив. Це додає додаткових приємних клопотів тренеру?
- Як я і говорив, у кожної команди є стартовий склад. Але є величезна кількість гравців, які працюють і намагаються отримати свій ігровий час. Я дуже задоволений своїми хлопцями, вони добре себе показують. Вони прогресують з кожним днем. Ми аналізуємо їх роботу після кожного тренування. Мені все складніше і складніше вибирати стартовий склад на матчі. Але це дуже добре, адже хлопці показують відмінну гру.
 
- Який стан Манора Соломона, який тренувався сьогодні, але не тренувався вчора?
- Коли хлопці приїжджають після збірної, їм потрібен деякий час, щоб відновитися. Не було б сенсу привозити гравця, який не готовий до матчу. Ми привезли тих хлопців, які готові виступити в поєдинку на всі 100%.
 
Михайло ШАПОВАЛОВ з Харкова
 
Матч «Шахтар» - «Динамо Загреб» відбудеться у вівторок, 22 жовтня. Початок зустрічі о 19:55.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    tank72063
      tank72063, 22.10.2019 11:47
    0
    Вперед,родной "Шахтер"!!!
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 21.10.2019 21:35
    +1
    kina_ne_bydet, 21.10.2019 19:59
    - Украинские клубы встречались с хорватскими в еврокубках 10 раз. 8 побед украинских команд и две ничьих. Хотите ли продолжить победную серию?
    ------------
    А это что???
    Локомотив Загреб 0-0 Ворскла
    Ворскла 2-3 Локомотив Загреб
    Александрия 0-3 Хайдук
    Хайдук 3-1 Александрия
    Скорее всего имелось в виду в групповых этапах
    Olesya Lopunova
      Olesya Lopunova, 21.10.2019 20:54
    +8
    rugby1970, 21.10.2019 20:08
    Луиш, скажи своей "команде", что наконец-то вы начнете играть по месту прописьки! Дай Бог тебе собрать хоть пару клоунов!!!
    Чмо или гуляй на другие ветки...
    iravik83
      iravik83, 21.10.2019 20:31
    +13
    rugby1970, 21.10.2019 20:08
    Луиш, скажи своей "команде", что наконец-то вы начнете играть по месту прописьки! Дай Бог тебе собрать хоть пару клоунов!!!
    петушня зачем твой высер здесь!!троль голимый !!лиш бы насрать !!не подднрживаю тех кто срет ни в сторону Динамо ни в сторону Шахтера что те что те олбоебы!!
    MaxUa
    MaxUa, 21.10.2019 20:18
    +3
    kina_ne_bydet, 21.10.2019 19:59
    - Украинские клубы встречались с хорватскими в еврокубках 10 раз. 8 побед украинских команд и две ничьих. Хотите ли продолжить победную серию?
    ------------
    А это что???
    Локомотив Загреб 0-0 Ворскла
    Ворскла 2-3 Локомотив Загреб
    Александрия 0-3 Хайдук
    Хайдук 3-1 Александрия
    Ну он же сказал - статистика ничего не значит. Почему? Да хотя бы потому, что в ней есть самые банальные ошибки и опечатки.
    rugby1970
      rugby1970, 21.10.2019 20:08
    -26
    Луиш, скажи своей "команде", что наконец-то вы начнете играть по месту прописьки! Дай Бог тебе собрать хоть пару клоунов!!!
    kina_ne_bydet
    kina_ne_bydet, 21.10.2019 19:59
    +4
    - Украинские клубы встречались с хорватскими в еврокубках 10 раз. 8 побед украинских команд и две ничьих. Хотите ли продолжить победную серию?
    ------------
    А это что???
    Локомотив Загреб 0-0 Ворскла
    Ворскла 2-3 Локомотив Загреб
    Александрия 0-3 Хайдук
    Хайдук 3-1 Александрия
    iravik83
      iravik83, 21.10.2019 20:31
    +13
    rugby1970, 21.10.2019 20:08
    Луиш, скажи своей "команде", что наконец-то вы начнете играть по месту прописьки! Дай Бог тебе собрать хоть пару клоунов!!!
    петушня зачем твой высер здесь!!троль голимый !!лиш бы насрать !!не подднрживаю тех кто срет ни в сторону Динамо ни в сторону Шахтера что те что те олбоебы!!
    Olesya Lopunova
      Olesya Lopunova, 21.10.2019 20:54
    +8
    rugby1970, 21.10.2019 20:08
    Луиш, скажи своей "команде", что наконец-то вы начнете играть по месту прописьки! Дай Бог тебе собрать хоть пару клоунов!!!
    Чмо или гуляй на другие ветки...
    kina_ne_bydet
    kina_ne_bydet, 21.10.2019 19:59
    +4
    - Украинские клубы встречались с хорватскими в еврокубках 10 раз. 8 побед украинских команд и две ничьих. Хотите ли продолжить победную серию?
    ------------
    А это что???
    Локомотив Загреб 0-0 Ворскла
    Ворскла 2-3 Локомотив Загреб
    Александрия 0-3 Хайдук
    Хайдук 3-1 Александрия
    MaxUa
    MaxUa, 21.10.2019 20:18
    +3
    kina_ne_bydet, 21.10.2019 19:59
    - Украинские клубы встречались с хорватскими в еврокубках 10 раз. 8 побед украинских команд и две ничьих. Хотите ли продолжить победную серию?
    ------------
    А это что???
    Локомотив Загреб 0-0 Ворскла
    Ворскла 2-3 Локомотив Загреб
    Александрия 0-3 Хайдук
    Хайдук 3-1 Александрия
    Ну он же сказал - статистика ничего не значит. Почему? Да хотя бы потому, что в ней есть самые банальные ошибки и опечатки.
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 21.10.2019 21:35
    +1
    kina_ne_bydet, 21.10.2019 19:59
    - Украинские клубы встречались с хорватскими в еврокубках 10 раз. 8 побед украинских команд и две ничьих. Хотите ли продолжить победную серию?
    ------------
    А это что???
    Локомотив Загреб 0-0 Ворскла
    Ворскла 2-3 Локомотив Загреб
    Александрия 0-3 Хайдук
    Хайдук 3-1 Александрия
    Скорее всего имелось в виду в групповых этапах
    tank72063
      tank72063, 22.10.2019 11:47
    0
    Вперед,родной "Шахтер"!!!