Віктор ЛЕОНЕНКО: «Колос можна назвати Вімблдоном»

Спеціаліст підбив підсумки розгромної перемоги «Шахтаря» в матчі УПЛ (6:0)

Віктор ЛЕОНЕНКО: «Колос можна назвати Вімблдоном»
© ТК Футбол. Віктор Леоненко
Колишній форвард київського «Динамо» і збірної України Віктор Леоненко прокоментував перемогу «Шахтаря» над «Колосом» (6:0) в поєдинку 11-го туру УПЛ.
 
«Вже на другій хвилині Мигунов показав, що «Колос» вийшов із хвилюванням. Тут треба відзначати не «Шахтар», а дії гравців «Колоса». Реально можна команду назвати «Вімблдоном», тому що 6:0 — тенісний рахунок. Шкода, що Тайсон не забив три. А «Колос» потрібно відзначити, що в другому таймі було видно, що нема чого боятися і реально могли забити два.
 
Коли в Шахтарі був Фонсека, ми говорили, що треба проводити ротацію складу, пробувати нових гравців. А він би зараз сказав: так, обіграли, не пропустили, був дуже складний матч, підняли дух», — зазначив Леоненко.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТК Футбол

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Ігор Мікула
      Ігор Мікула, 21.10.2019 16:02
    0
    SEMIRAMID, 21.10.2019 13:59
    Витя! Надо похмеляться, чтобы не нести очередной бред! Ведь иногда тебя не только болелы ШЛАКА читают, но и просто поклонники футбола. Колос проиграл 0:6, потому что из-за травмы отсутствовал в его составе Надаль и Джокович.
    Надаля було весілля! все це фігня про не потрапляння його в заявку колосу через травму!)
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 21.10.2019 15:11
    +2
    Я думал, у Леона с Винни Джонсом какие-то ассоциации, а не с теннисом
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 21.10.2019 13:59
    +2
    Витя! Надо похмеляться, чтобы не нести очередной бред! Ведь иногда тебя не только болелы ШЛАКА читают, но и просто поклонники футбола. Колос проиграл 0:6, потому что из-за травмы отсутствовал в его составе Надаль и Джокович.
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 21.10.2019 13:50
    +2
    Причём сдесь Уимблдон???Витя после дня рождения ещё не отошёл
    Ігор Мікула
      Ігор Мікула, 21.10.2019 12:24
    +3
    набір слів
    Ігор Мікула
      Ігор Мікула, 21.10.2019 12:24
    +3
    набір слів
    TimurKhAI
    online
      TimurKhAI, 21.10.2019 15:11
    +2
    Я думал, у Леона с Винни Джонсом какие-то ассоциации, а не с теннисом
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 21.10.2019 13:59
    +2
    Витя! Надо похмеляться, чтобы не нести очередной бред! Ведь иногда тебя не только болелы ШЛАКА читают, но и просто поклонники футбола. Колос проиграл 0:6, потому что из-за травмы отсутствовал в его составе Надаль и Джокович.
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 21.10.2019 13:50
    +2
    Причём сдесь Уимблдон???Витя после дня рождения ещё не отошёл
    Ігор Мікула
      Ігор Мікула, 21.10.2019 16:02
    0
    SEMIRAMID, 21.10.2019 13:59
    Витя! Надо похмеляться, чтобы не нести очередной бред! Ведь иногда тебя не только болелы ШЛАКА читают, но и просто поклонники футбола. Колос проиграл 0:6, потому что из-за травмы отсутствовал в его составе Надаль и Джокович.
    Надаля було весілля! все це фігня про не потрапляння його в заявку колосу через травму!)