ВІДЕО. Фанати вибрали ТОП-10 голів Мессі за Барселону

Складно не погодитися з їх вибором

ВІДЕО. Фанати вибрали ТОП-10 голів Мессі за Барселону
© Twitter

Вболівальники Барселони проголосували за ТОП-10 кращих голів Ліонеля Мессі у футболці синьо-гранатових.

 

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Manticora
      Manticora, 16.10.2019 17:16
    +2
    Жека, 16.10.2019 15:37
    Всегда задавался вопросом, какой эпилептик подобные ролики делает? Зачем эти припадошные дерганья картинки и "блыманье". Кровь из глаз...
    Минус глаза!!! А этому Д О Л Б А Е Б У что делал ролик привет!!
    Сергей Соколов
      Сергей Соколов, 16.10.2019 15:44
    +4
    Жека, 16.10.2019 15:37
    Всегда задавался вопросом, какой эпилептик подобные ролики делает? Зачем эти припадошные дерганья картинки и "блыманье". Кровь из глаз...
    И не говори. Еле заставил себя до середины ролика досмотрел
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 16.10.2019 15:40
    +2
    Месси футбольный терминатор!
    Жека
      Жека, 16.10.2019 15:37
    +5
    Всегда задавался вопросом, какой эпилептик подобные ролики делает? Зачем эти припадошные дерганья картинки и "блыманье". Кровь из глаз...
    Владислав Ткаченко
      Владислав Ткаченко, 16.10.2019 15:15
    -1
    Гелевый не хуже с Реала)
    PUTINHUILO
      PUTINHUILO, 16.10.2019 13:04
    +2
    ГЕНИЙ,ничего не скажешь
    Жека
      Жека, 16.10.2019 15:37
    +5
    Всегда задавался вопросом, какой эпилептик подобные ролики делает? Зачем эти припадошные дерганья картинки и "блыманье". Кровь из глаз...
    Сергей Соколов
      Сергей Соколов, 16.10.2019 15:44
    +4
    Жека, 16.10.2019 15:37
    Всегда задавался вопросом, какой эпилептик подобные ролики делает? Зачем эти припадошные дерганья картинки и "блыманье". Кровь из глаз...
    И не говори. Еле заставил себя до середины ролика досмотрел
    Manticora
      Manticora, 16.10.2019 17:16
    +2
    Жека, 16.10.2019 15:37
    Всегда задавался вопросом, какой эпилептик подобные ролики делает? Зачем эти припадошные дерганья картинки и "блыманье". Кровь из глаз...
    Минус глаза!!! А этому Д О Л Б А Е Б У что делал ролик привет!!
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 16.10.2019 15:40
    +2
    Месси футбольный терминатор!
    PUTINHUILO
      PUTINHUILO, 16.10.2019 13:04
    +2
    ГЕНИЙ,ничего не скажешь