Віктор ЛЕОНЕНКО: «Збірна України була не потрібна країні»
Фахівець розповів про першу червону картку в історії української національної команди
50-річний екс-форвард київського «Динамо» і збірної України з футболу Віктор Леоненко розповів, як отримав першу червону картку в історії національної команди.
«Так вона у мене одна. В принципі, ні за що. Я робив підкат, не докотився навіть, але ми грали до того часу, поки нам не заб'ють два голи. Ми випадково забили перший гол і грали приблизно 105-110 хвилин. Перший пропустили і чекали, коли заб'ють другий. Я особливо з цього приводу не переживав, бо в мій час ставлення до збірної було... Вона нахрін не була потрібна країні», — вважає Леоненко.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
07 грудня 2025, 08:57
0
Поєдинок відбудеться 7 грудня і розпочнеться о 15:00 за Києвом
Футбол
|
07 грудня 2025, 08:57
3
Андрій Миколайович – про Луку Модрича
Футбол
|
06.12.2025, 19:57
Футбол
|
06.12.2025, 15:17
Коментарі 6
Популярні
Нові
Старі
колись ще багато правди вилізе про всякі договорняки. і на світовому рівні теж. Леон колись багато чого розкаже. чекаєм 
А разве искусство и культура нужны стране?
0-2 а не 0-3! Трохи забулось.
Мабуть він про товариський матч Угорщина - Україна в 1992 році ( відповідь за перший матч збірної) . На жаль в 1992 -1994 році збірна не потрібна була нікому , крім нас, уболівальників ( зразу згадую перший офіційний матч з Литвою, 15 тисяч уболівальників на трибунах, поразка 0-3, і скандування "Ганьба- ганьба" перед фінальним свистком)
Мораль на уровне пещерного человека. Все-таки спортcмены это животные уникальные. В кунсткамеру их и детям показывать деградантов, у которых мозг находится только в спине.
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил