Продексім відстояв нічию з Бенфікою

Херсонський клуб міг вирвати і перемогу, але поділив очки з португальцями

6327
2
Херсонський «Продексім» стартував в основному раунді футзальної Ліги чемпіонів. Українська команда потрапила в другу групу разом з бельгійським «Халле-Гоойком», азербайджанським «Аразом» і «Бенфікою». Саме матчем з португальською командою «Продексім» і почав груповий турнір.

Перший тайм пройшов за помітної переваги «Бенфіки». Здебільшого херсоньці відбивалися, але під завісу тайму воротар лісабонської команди Дієго Ронкальо почав атаку, яку продовжив Робіньо. Він вивів на удар Фернандіньо, і той з близької відстані прошив голкіпера - 1:0.

Після перерви картина практично не змінилася: «Продексім» грав другим номером, на контратаках. І одна з них завершилася взяттям воріт! Корсун віддав пас на Зварича, і той розстріляв ворота - 1:1!

«Бенфіка» після цього влаштувала справжній штурм воріт Савенко. Часом навіть голкіпер лісабонців брав участь в атаках і навіть пару разів небезпечно бив з далекої відстані. Однак наша команда відбивалася, а на останній хвилині ледь не покарала Дієго Ронкальо: м'яч відскочив до Корсуна, той зі своєї половини майданчика пробив - і, на превеликий жаль українських уболівальників, влучив у штангу. Втім, перемога «Продексіма» стала б зовсім вже нелогічною: 21 удар в площину і 20 повз за 40 хвилин гри завдали гравці «Бенфіки» по нашим воротам! А скільки ще було заблокованих! Для порівняння: в активі «Продексіма» 5 влучних пострілів і 11 неточних. Тож ми повинні радіти нічийному результату. Завтра о 18:30 португальці зіграють з «Аразом», а о 21:30 «Продексім» вийде проти господарів майданчика, «Халле-Гоойка».