2

Владислав ДУБІНЧАК: «Ми переграли Олександрію в другому таймі»

Захисник «Карпат» – про поразку в 10-му турі УПЛ

ФК Карпати. Владислав Дубінчак
Захисник львівських «Карпат» Владислав Дубінчак прокоментував поразку від «Олександрії» (1:2) в матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги.

«Дуже шкода, що ми поступились своєму супернику в цьому поєдинку, адже вважаю, що ми заслужили бодай на нічию. Також додам, що у моменті з другим голом у наші ворота був фол: Артем Сітало порушив правила в атаці. Вважаю, що ми переграли «Олександрію» у другому таймі, проте в останніх матчах для здобуття позитивного результату нам не щастить. Тренер у перерві акцентував, щоб ми уважніше грали в захисті та створювали якомога більше моментів біля воріт суперника...

Ми вже не вперше по перерві виглядаємо краще, ніж у першій половині зустрічі, намагаємось завестись з перших хвилин, але чомусь не вдається. Дуже важко нам зараз психологічно, здобути бодай очко було дуже важливим для нас. Але впевнений, що результат прийде, адже ми рухаємось у правильному напрямку», – зазначив Владислав Дубінчак.