Україна невдало виступила у фіналі естафети 4x400 метрів на ЧС-2019

Климюк, Ляхова, Мельник і Рижикова не зуміли зачепитися за медалі

© IAAF. Ганна Рижикова
У неділю, 6 жовтня, завершуються змагання ЧС-2019 з легкої атлетики. В одній з останніх дисциплін українська команда виступила в фіналі жіночої естафети 4x400 метрів.

Українська естафетна команда в складі Катерина Климюк, Ольга Ляхова, Тетяна Мельник, Ганна Рижикова невдало провела фінальний забіг і фінішувала з результатом 3:27.48. Це майже на секунду гірше, ніж показала команда в попередньому забігу.

Перше місце з великим відривом зайняла збірна США, а призерами ЧС-2019 стали Польща і Ямайка.

Після дискваліфікації Канади Україна, яка фінішувала 7-ю, піднялась на 6-те місце.