СУРКІС: «Цітаішвілі і Попова в таких матчах потрібно випускати раніше»

Президент київського «Динамо» - про перемогу над «Колосом»

СУРКІС: «Цітаішвілі і Попова в таких матчах потрібно випускати раніше»
© Динамо Київ від Шурика. Ігор Суркіс
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс поділився емоціями після перемоги команди в матчі 10-го туру чемпіонату України над «Колосом» (4:0).
 
- Ігоре Михайловичу, ваша думка з приводу першого пенальті?
- Мені складно сказати, оскільки я зверху дивився, потрібно подивитися повтори. Три пенальті було. Перший, по-моєму, був, рука була. Емоції? Виграли, перший тайм був важкий. Видно, що команда втомилася, і ця перерва на матчі збірних піде на користь тим, хто не поїде до збірних.
 
- Шість матчів команда вже не програє. Що говорили гравцям у роздягальні?
- Нічого, ми домовилися зустрітися з тренерами завтра-післязавтра і переговорити, оскільки є така можливість під час паузи. Привітав хлопців з перемогою.
 
- Звідки така надійність в обороні?
- Напевно, це питання потрібно задати тренерам. Михайличенко працював ще з Лобановським. Надійність в обороні - перш за все. Все інше - потім. Свій момент ми реалізуємо навіть при поганій грі. Природно, якщо ти не пропускаєш - ти не програєш. Потрібно реалізовувати свої моменти. Хотілося б, звичайно, більш цілісний, видовищний футбол у двох таймах. Всьому свій час.
 
- Вийшов на поле Цітаішвілі...
- Ось йому дали шанс, і я вважаю, він ним скористався, навіть незважаючи на те, що не забив у тому моменті. Вважаю, що в таких матчах того ж Цітаішвілі, Попова потрібно випускати раніше, щоб вони набиралися досвіду. Чемпіонами світу просто так не стають. Це майбутнє «Динамо». І, найголовніше, щоб вони тим шансом, яким їм дають, скористалися. Як цим шансом скористався Миколенко. Ми не уявляємо «Динамо» без Миколенко, а йому всього лише 19 років. Він стає чоловіком, у нього велике майбутнє.
 
- Ви можете порівняти цей чемпіонат України з попереднім? Рівень першості виріс?
- З тими командами, з якими ми грали останнім часом - вони грають в футбол. Вони почали грати в футбол, намагаються знайти щастя біля чужих воріт. І нам тоді легшає розкривати цю оборону. Покращуватиметься рівень життя - буде поліпшуватися наш футбол. Я в це вірю. Можливо, тоді і футболісти більш класні захочуть до нас їхати. Сьогодні запросити футболістів в наш чемпіонат - дуже складно, не хочуть їхати. Сьогодні все читається в інтернеті за секунду. Сподіваюся, чемпіонат буде прогресувати, а поки потрібно сподіватися на своїх молодих хлопців. У команді U-19 грають хлопці з U-17, думаєш, кого не візьми - той би і заграв. Потрібно, щоб вони росли і прогресували.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — dynamo.kiev.ua

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Geniyfootball1985
    online
      Geniyfootball1985, 07.10.2019 03:18
    -1
    А в U-17 случайно новый президент не играет? Игорёк пора в отставку
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 07.10.2019 00:13
    +2
    «УАФ– М а ф і я!» , 06.10.2019 21:37
    Какого хера Суркис рассказывает кого и когда выпускать? Вот поэтому нормальные тренеры в Динамо работать не могут и не будут
    Ну, как бы спросили его мнение в интервью, вот он и рассказывает...
    Getman158
      Getman158, 06.10.2019 22:52
    0
    У Беседина отец держит цех по пошиву шуб,пальто и тд))
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 06.10.2019 21:44
    -3
    «УАФ– М а ф і я!» , 06.10.2019 21:37
    Какого хера Суркис рассказывает кого и когда выпускать? Вот поэтому нормальные тренеры в Динамо работать не могут и не будут
    Стёпа, пора привыкнуть что ваш босс пытается рулить всем и вся. Видимо не очень то доверяет динамовским сердцам, а пытается держать на поводке. Отсюда и вся эта риторика. Кто умный, тот понимает откуда ветер дует
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 06.10.2019 21:37
    +8
    Какого хера Суркис рассказывает кого и когда выпускать? Вот поэтому нормальные тренеры в Динамо работать не могут и не будут
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 06.10.2019 21:33
    -3
    — Игорь Михайлович, ваше мнение по поводу первого пенальти?
    — Мне сложно сказать, поскольку я в это время звонил на фабрику по пошиву шуб. Мобильный на фабрике долго не отвечал, видимо много работы на благо родного клуба
    zakharka
    online
      zakharka, 06.10.2019 21:25
    +3
    опять этот убогий коментатор.....губошлеп и скудоум - все давно уже знают ,кто довел Динамо до уровня чемпионата района и это не тренера-недоучки и игроки -заробитчане!!! Сусанин, блин...
    cucumber
      cucumber, 06.10.2019 21:21
    +12
    Игорь Михайлович оплатил сразу три пенальти, но забыл сказать судью, что их нужно назначать в трех разных матчах!
    футфан
      футфан, 06.10.2019 21:07
    0
    Игорек не криви душой, скажи прямо, скоро зима, кому шуба не нужна
    bolelschik
      bolelschik, 06.10.2019 21:05
    -1
    Да, рука была - мяч от морды лица попал в руку
    cucumber
      cucumber, 06.10.2019 21:21
    +12
    Игорь Михайлович оплатил сразу три пенальти, но забыл сказать судью, что их нужно назначать в трех разных матчах!
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 06.10.2019 21:37
    +8
    Какого хера Суркис рассказывает кого и когда выпускать? Вот поэтому нормальные тренеры в Динамо работать не могут и не будут
    zakharka
    online
      zakharka, 06.10.2019 21:25
    +3
    опять этот убогий коментатор.....губошлеп и скудоум - все давно уже знают ,кто довел Динамо до уровня чемпионата района и это не тренера-недоучки и игроки -заробитчане!!! Сусанин, блин...
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 07.10.2019 00:13
    +2
    «УАФ– М а ф і я!» , 06.10.2019 21:37
    Какого хера Суркис рассказывает кого и когда выпускать? Вот поэтому нормальные тренеры в Динамо работать не могут и не будут
    Ну, как бы спросили его мнение в интервью, вот он и рассказывает...
    Getman158
      Getman158, 06.10.2019 22:52
    0
    У Беседина отец держит цех по пошиву шуб,пальто и тд))
    футфан
      футфан, 06.10.2019 21:07
    0
    Игорек не криви душой, скажи прямо, скоро зима, кому шуба не нужна