Головкіна освистали глядачі після перемоги над Дерев'янченком

Уболівальникам не сподобалися суддівські оцінки і результат бою

Головкіна освистали глядачі після перемоги над Дерев'янченком
© Twitter

У Нью-Йорку в легендарному «Madison Square Garden» відбувся титульний бій в середній вазі між Геннадієм Головкіним (39-1-1, 35 KO) з Казахстану і українцем Сергієм Дерев'янченком (13-1, 10 KO). На кону стояли вакантні чемпіонські пояси за версіями IBF і IBO.

Бій тривав усі 12 раундів і судді досить несподівано віддали перемогу Головкіну з помітною перевагою 114-113, 115-112, 115-112.

Після бою глядачі освистали Головкіна, коли він вимовляв переможну промову і не давали йому закінчити. Головкін сказав, що після першого раунду бій здавався йому простим. Він ще раз подякував українському боксеру за бій і заявив, що буде краще готовим до наступних боїв.
 
«Хлопці, да ладно вам свистіти. Спасибі опонентові, який виконав гарну роботу. Поважаю його команду. Я вже говорив, що це дуже серйозний суперник. Для мене це дуже великий досвід. Зараз я розумію, що мені потрібно було робити в ринзі більше. Після першого раунду мені здавалося, що це легкий бій. 
 
У мене був поганий день, а Сергій дуже старався. Хлопці, для мене це великий досвід. Зараз я розумію, що саме мені потрібно робити ».

Геннадій Головкін – Сергій Дерев'янченко. Текстова трансляція

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vs-vorota
      vs-vorota, 08.10.2019 13:32
    0
    Игорь Нестеренко, 06.10.2019 11:03
    Не просто украинцы, а фашиствующие биндеры!
    Наклади гіпс собі на голову, якщо струс мозку.)
    Byte Boom
      Byte Boom, 08.10.2019 13:27
    0
    Якщо програв справді, то в чому проблема? Якщо ж курви не чесно судили--це інше питання.
    Игорь Нестеренко
    online
      Игорь Нестеренко, 06.10.2019 11:03
    -4
    Al Zolo, 06.10.2019 09:05
    ползала было украинские фанаты-поражение своего они приняли так-как должны были.... это нормально
    Не просто украинцы, а фашиствующие биндеры!
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 06.10.2019 10:58
    +4
    Al Zolo, 06.10.2019 09:05
    ползала было украинские фанаты-поражение своего они приняли так-как должны были.... это нормально
    Ну да, кто ж ещё ходит в Нью-Йорке в Медисон. Конечно же, украинцы!))))))
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 06.10.2019 10:58
    +13
    Al Zolo, 06.10.2019 09:05
    ползала было украинские фанаты-поражение своего они приняли так-как должны были.... это нормально
    Ну да, кто ж ещё ходит в Нью-Йорке в Медисон. Конечно же, украинцы!))))))
    Al Zolo
      Al Zolo, 06.10.2019 09:05
    -9
    ползала было украинские фанаты-поражение своего они приняли так-как должны были.... это нормально
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 06.10.2019 10:58
    +13
    Al Zolo, 06.10.2019 09:05
    ползала было украинские фанаты-поражение своего они приняли так-как должны были.... это нормально
    Ну да, кто ж ещё ходит в Нью-Йорке в Медисон. Конечно же, украинцы!))))))
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 06.10.2019 10:58
    +4
    Al Zolo, 06.10.2019 09:05
    ползала было украинские фанаты-поражение своего они приняли так-как должны были.... это нормально
    Ну да, кто ж ещё ходит в Нью-Йорке в Медисон. Конечно же, украинцы!))))))
    vs-vorota
      vs-vorota, 08.10.2019 13:32
    0
    Игорь Нестеренко, 06.10.2019 11:03
    Не просто украинцы, а фашиствующие биндеры!
    Наклади гіпс собі на голову, якщо струс мозку.)
    Byte Boom
      Byte Boom, 08.10.2019 13:27
    0
    Якщо програв справді, то в чому проблема? Якщо ж курви не чесно судили--це інше питання.