Геннадій Головкін – Сергій Дерев'янченко. Текстова трансляція

Слідкуйте з 05:30 ранку за текстовою онлайн-трансляцією шоу боксу в Нью-Йорку

Геннадій Головкін – Сергій Дерев'янченко. Текстова трансляція
© BoxingScene
В ніч з 5 на 6 жовтня на арені спортивного комплексу Madison Square Garden в Нью-Йорку пройде титульний бій в середній вазі між Геннадієм Головкіним (39–1–1, 35 KO) з Казахстану та українцем Сергієм Дерев'янченком (13–1, 10 KO).
 
У головному поєдинку вечора на кону стоятимуть вакантні чемпіонські пояси за версіями IBF і IBO. Для України дуель Головкін – Дерев'янченко покаже в прямому ефірі телеканал XSport.
 
Промоутерами вечора боксу в Нью-Йорку числяться сам Геннадій Головкін, Том Леффлер (обидва – GGG Promotions), Едді Хірн (Matchroom Boxing), Луї Дібелла (DiBella Entertainment).
 
Головний поєдинок розпочнеться орієнтовно о 05:30 за київським часом. Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію шоу в Нью-Йорку. Слідкуйте за головною подією тижня разом з нами!
 
 
Файткард боксерського вечора в Нью-Йорку
 
Геннадій Головкін (Казахстан, 39–1–1) – Сергій Дерев'янченко (Україна, 13–1)
Іван Баранчик (Білорусь, 19–1) – Габріель Брасеро (Пуерто-Ріко, 25–3–1)
Ісраіл Мадрімов (Узбекистан, 3–0) – Алехандро Баррера (Мексика, 29–5)
Алі Ахмедов (Казахстан, 15–0) – Ендрю Ернандес (США, 20–7–2)
Брайан Себайо (США, 10–0) – Рамал Аманов (Азербайджан, 16–0)
Каміл Шеремета (Польща, 20–0) – Оскар Кортес (Мексика, 27–4)
Нікіта Абабій (США, 6–0) – Айзе Селдон (США, 13–2–1)
Джозеф Уорд (Ірландія, дебют) – Марко Дельгадо (США, 5–1)

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Юрий Остапов
      Юрий Остапов, 06.10.2019 10:37
    0
    vizuals, 06.10.2019 06:55
    Скільки вже Сергій живе в США - років 7, ніяк не може вивчити англійську. Ну капець.
    Ты то хоть не позорься, образованный. Обрезанный, да... Но , сука, нихуя не грамотный. Жаль тебя, таких я называю одноизвиллиным. Дохуя умничаешь
    Юрий Остапов
      Юрий Остапов, 06.10.2019 10:33
    -2
    west-ukr5555, 06.10.2019 07:04
    По-перше, я з вами гусей не пас, що ви тут "тикаєте" мені. А, по-друге, це не тільки моя думка, але й думка усіх сьогоднішніх суддів.
    Ты дипил с бабками на лавке смотрел?
    Юрий Остапов
      Юрий Остапов, 06.10.2019 10:32
    -2
    west-ukr5555, 06.10.2019 07:23
    Это только для кацапов не обязательно потому что они тупые невежды. А для нормальных людей это да, обязательно.
    Для тупых поцриотов. Справочка, Сергей из Феодосии, а чей Крым? Правильно, Виннык одноизвиллиным доходчиво объяснил. Так что парень красавчик
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 06.10.2019 07:34
    +1
    Мені відразу не було про що з тобою розмовляти, але це ти розпочав діалог. Ти не шариш ні в боксі, ні в культурі спілкування, ні в грамотності. Я б на твоєму місці на форуми не ліз і не позорився.
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 07:23
    +2
    west-ukr5555, 06.10.2019 07:16
    "Манернічати" і дотримуватись культури спілкування це зовсім різні речі. Не починайте про це розмову, якщо ви від цього далекі. Як і від боксу. Просто передивіться бій.
    Ну розскажи тута людям на форумі про культуру спілкування - як не можна звертатися на "ти"))) Не сміши. Ми не на світському рауті.
    А розуміння боксу - так після твоїх слів, що Сергій "Просто міцний горішок і не більше" у той час, коли він чисто перебоксовував Головкіна, в мене щодо твого розуміння боксу більше питань немає. Цього розуміння просто немає. А бій звісно передивлюся. Я ж казав, що висловлююсь про свої перші враження. НА відміну від мене, ти радишь іншим передивлятися, а себе вважаєшь супергуру бокса, якому і передивлятися не треба.
    Власне мені більше немає, про що с тобою говорити.
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 06.10.2019 07:23
    +3
    Юрий Остапов, 06.10.2019 07:19
    А это обязательно? Ау нацики, вы где? Накиньтесь на человека, он не украинский просит учить
    Это только для кацапов не обязательно потому что они тупые невежды. А для нормальных людей это да, обязательно.
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 06.10.2019 07:19
    0
    Вадім Рубік, 06.10.2019 07:13
    Яким боком ти бокс ДИВИВСЬ?? Ну от глядачі освистали Гену вперше за всі роки, глядачів не обманиш, якшо боксер вчисту програє Чемпіонські раунди, який два рази на грані нокаут і виграв від сили три раунди мають віддавати перемогу?? Судді просто спасли йому задницю
    Я бокс "дививсь" тим самим боком що і ти, але тверезо оцінював моменти.
    Юрий Остапов
      Юрий Остапов, 06.10.2019 07:19
    -4
    vizuals, 06.10.2019 06:55
    Скільки вже Сергій живе в США - років 7, ніяк не може вивчити англійську. Ну капець.
    А это обязательно? Ау нацики, вы где? Накиньтесь на человека, он не украинский просит учить
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 06.10.2019 07:16
    +2
    vizuals, 06.10.2019 07:10
    Не треба тут манернічати. Які ще гуси. Я на "ті", тому що це нормально. А про думку - я на суддів чхати хотів. Хто більше попадав в раунді, той і виграє зазвичай. Але деяким там не здається, як бачу. Бій звісно потрібно передивитися. Але перший погляд в мене такий.
    "Манернічати" і дотримуватись культури спілкування це зовсім різні речі. Не починайте про це розмову, якщо ви від цього далекі. Як і від боксу. Просто передивіться бій.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 06.10.2019 07:13
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    west-ukr5555, 06.10.2019 06:59
    Ще раз повторюсь - Деревянченко просто хороший боксер і не більше. Сьогоднішній бій це довів. І я не розумію тих людей, які побачили перемогу Сергія. Патріотичні почуття це дуже добре, але потрібно все ж правдиво дивитись на речі.
    Яким боком ти бокс ДИВИВСЬ?? Ну от глядачі освистали Гену вперше за всі роки, глядачів не обманиш, якшо боксер вчисту програє Чемпіонські раунди, який два рази на грані нокаут і виграв від сили три раунди мають віддавати перемогу?? Судді просто спасли йому задницю
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 07:10
    -1
    west-ukr5555, 06.10.2019 07:04
    По-перше, я з вами гусей не пас, що ви тут "тикаєте" мені. А, по-друге, це не тільки моя думка, але й думка усіх сьогоднішніх суддів.
    Не треба тут манернічати. Які ще гуси. Я на "ті", тому що це нормально. А про думку - я на суддів чхати хотів. Хто більше попадав в раунді, той і виграє зазвичай. Але деяким там не здається, як бачу. Бій звісно потрібно передивитися. Але перший погляд в мене такий.
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 06.10.2019 07:04
    -1
    vizuals, 06.10.2019 07:00
    Це лише твоя думка
    По-перше, я з вами гусей не пас, що ви тут "тикаєте" мені. А, по-друге, це не тільки моя думка, але й думка усіх сьогоднішніх суддів.
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 07:00
    0
    west-ukr5555, 06.10.2019 06:59
    Ще раз повторюсь - Деревянченко просто хороший боксер і не більше. Сьогоднішній бій це довів. І я не розумію тих людей, які побачили перемогу Сергія. Патріотичні почуття це дуже добре, але потрібно все ж правдиво дивитись на речі.
    Це лише твоя думка
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 06.10.2019 06:59
    -3
    Ще раз повторюсь - Деревянченко просто хороший боксер і не більше. Сьогоднішній бій це довів. І я не розумію тих людей, які побачили перемогу Сергія. Патріотичні почуття це дуже добре, але потрібно все ж правдиво дивитись на речі.
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 06:55
    0
    Скільки вже Сергій живе в США - років 7, ніяк не може вивчити англійську. Ну капець.
    Юрий Остапов
      Юрий Остапов, 06.10.2019 06:52
    0
    Сергею нужно на поклон к Анатолию Николаевичу. Видно , что не дотягивал... Но достойно и очень достойно проиграл.
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 06:52
    +2
    pike1, 06.10.2019 06:51
    Судді тридараси
    Причому треновані
    pike1
    online
      pike1, 06.10.2019 06:51
    +2
    Судді тридараси
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 06:51
    +3
    Публіка освістала Гендоса)))
    russol30
      russol30, 06.10.2019 06:49
    +2
    Та ну нафіг, не програв Сергій, нафіг так судити)
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 06.10.2019 07:23
    +3
    Юрий Остапов, 06.10.2019 07:19
    А это обязательно? Ау нацики, вы где? Накиньтесь на человека, он не украинский просит учить
    Это только для кацапов не обязательно потому что они тупые невежды. А для нормальных людей это да, обязательно.
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 06:51
    +3
    Публіка освістала Гендоса)))
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 07:23
    +2
    west-ukr5555, 06.10.2019 07:16
    "Манернічати" і дотримуватись культури спілкування це зовсім різні речі. Не починайте про це розмову, якщо ви від цього далекі. Як і від боксу. Просто передивіться бій.
    Ну розскажи тута людям на форумі про культуру спілкування - як не можна звертатися на "ти"))) Не сміши. Ми не на світському рауті.
    А розуміння боксу - так після твоїх слів, що Сергій "Просто міцний горішок і не більше" у той час, коли він чисто перебоксовував Головкіна, в мене щодо твого розуміння боксу більше питань немає. Цього розуміння просто немає. А бій звісно передивлюся. Я ж казав, що висловлююсь про свої перші враження. НА відміну від мене, ти радишь іншим передивлятися, а себе вважаєшь супергуру бокса, якому і передивлятися не треба.
    Власне мені більше немає, про що с тобою говорити.
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 06.10.2019 07:16
    +2
    vizuals, 06.10.2019 07:10
    Не треба тут манернічати. Які ще гуси. Я на "ті", тому що це нормально. А про думку - я на суддів чхати хотів. Хто більше попадав в раунді, той і виграє зазвичай. Але деяким там не здається, як бачу. Бій звісно потрібно передивитися. Але перший погляд в мене такий.
    "Манернічати" і дотримуватись культури спілкування це зовсім різні речі. Не починайте про це розмову, якщо ви від цього далекі. Як і від боксу. Просто передивіться бій.
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 06:52
    +2
    pike1, 06.10.2019 06:51
    Судді тридараси
    Причому треновані
    pike1
    online
      pike1, 06.10.2019 06:51
    +2
    Судді тридараси
    russol30
      russol30, 06.10.2019 06:49
    +2
    Та ну нафіг, не програв Сергій, нафіг так судити)
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 06.10.2019 07:34
    +1
    Мені відразу не було про що з тобою розмовляти, але це ти розпочав діалог. Ти не шариш ні в боксі, ні в культурі спілкування, ні в грамотності. Я б на твоєму місці на форуми не ліз і не позорився.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 06.10.2019 07:13
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    west-ukr5555, 06.10.2019 06:59
    Ще раз повторюсь - Деревянченко просто хороший боксер і не більше. Сьогоднішній бій це довів. І я не розумію тих людей, які побачили перемогу Сергія. Патріотичні почуття це дуже добре, але потрібно все ж правдиво дивитись на речі.
    Яким боком ти бокс ДИВИВСЬ?? Ну от глядачі освистали Гену вперше за всі роки, глядачів не обманиш, якшо боксер вчисту програє Чемпіонські раунди, який два рази на грані нокаут і виграв від сили три раунди мають віддавати перемогу?? Судді просто спасли йому задницю
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 06.10.2019 06:47
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Головкину отдадут - разделённым решением...
    Юрий Остапов
      Юрий Остапов, 06.10.2019 10:37
    0
    vizuals, 06.10.2019 06:55
    Скільки вже Сергій живе в США - років 7, ніяк не може вивчити англійську. Ну капець.
    Ты то хоть не позорься, образованный. Обрезанный, да... Но , сука, нихуя не грамотный. Жаль тебя, таких я называю одноизвиллиным. Дохуя умничаешь
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 06.10.2019 07:19
    0
    Вадім Рубік, 06.10.2019 07:13
    Яким боком ти бокс ДИВИВСЬ?? Ну от глядачі освистали Гену вперше за всі роки, глядачів не обманиш, якшо боксер вчисту програє Чемпіонські раунди, який два рази на грані нокаут і виграв від сили три раунди мають віддавати перемогу?? Судді просто спасли йому задницю
    Я бокс "дививсь" тим самим боком що і ти, але тверезо оцінював моменти.
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 07:00
    0
    west-ukr5555, 06.10.2019 06:59
    Ще раз повторюсь - Деревянченко просто хороший боксер і не більше. Сьогоднішній бій це довів. І я не розумію тих людей, які побачили перемогу Сергія. Патріотичні почуття це дуже добре, але потрібно все ж правдиво дивитись на речі.
    Це лише твоя думка
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 06:55
    0
    Скільки вже Сергій живе в США - років 7, ніяк не може вивчити англійську. Ну капець.
    Юрий Остапов
      Юрий Остапов, 06.10.2019 06:52
    0
    Сергею нужно на поклон к Анатолию Николаевичу. Видно , что не дотягивал... Но достойно и очень достойно проиграл.
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 06:49
    0
    Головкін багато грошей аккумулює, тому і судді так роблять. Бій Деревянченко не програв. А як по мені він був точніше у більшості раундів.
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 06.10.2019 06:46
    0
    Бензину Головкіну вже явно не хватає. Пора на пенсію.
    vizuals
      vizuals, 06.10.2019 06:44
    0
    НА останній хвилині Головкін вязав по повній. Такого я ще ніколи не бачив
    vizuals