| Оновлено 02 жовтня 2019, 02:08
6902
3

Пятов відбив п'ятий пенальті в основному турнірі Ліги чемпіонів

За кар'єру Пятов виграв 18 пенальтійських дуелей в офіційних турнірах, в тому числі 6 у єврокубках

6902
3
ФК Шахтар Донецьк. Андрій Пятов

У матчі з «Аталантою» (2:1) воротарі українських клубів 10-й раз в історії відбили пенальті в основному турнірі Ліги чемпіонів. Ювілейним виявився сейв Андрія Пятова, який 18-й раз в кар'єрі вийшов переможцем у змаганні один на один. У 16 випадках він особисто відбивав удари з «точки», а ще в двох м'яч або потрапляв у штангу, або пролітав повз ворота. 11 разів Андрій опинявся тріумфатором в рядах «Шахтаря (ЧУ - 4, КУ - 1, ЄК - 6), 4 - «Ворскли» (в прем'єр-лізі), 3 - національної збірної.

Байєр (д)

66’

Реал (г)

25’

Арсенал (г)

45’

Барселона (д)

90+2’

Рома (д)

28’

Зенит (д)

10’

Порту (д)

35’

Мальме (г)

56’

Манчестер Сіті (г)

56’

Аталанта (г)

16’

0:0

2:1

Голкіпери, українських клубів, які виграли три і більше пенальтійських дуелей в єврокубках