Соболенко захистила титул в Ухані

Тенісистка з Білорусі переграла у фіналі кривдницю Еліни Світоліної

Соболенко захистила титул в Ухані
© wuhanopentennis. Аріна Соболенко і Елісон Ріск
У суботу, 28 вересня, на турнірі серії Прем'єр 5 в Ухані відбувся фінальний поєдинок.
 
Чинна чемпіонка турніру Аріна Соболенко з Білорусі (№14 WTA) в трьох сетах обіграла Елісон Ріск з США (№35 WTA).
 
Ухань. Фінал
Аріна Соболенко (Білорусь) - Елісон Ріск (США) - 6:3, 3:6, 6:1
 
Відзначимо, що Соболенко і Ріск другий раз в сезоні грали між собою у фіналах турнірів WTA. На початку року Аріна також обіграла Елісон в матчі за титул в Шеньчжені.
 
Для Соболенко це вже четвертий титул на рівні WTA при чотирьох програних фіналах. З понеділка вона збереже свою позицію в світовому рейтингу.
 
Ріск програла сьомий фінал з дев'яти, американка вперше билася за титул серії Прем'єр 5, раніше всі фінали були на змаганнях менш престижної категорії WTA International. З нового тижня Ріск встановить новий рекорд в рейтингу, піднявшись на 24-ю позицію.
 
Нагадаємо, в чвертьфіналі Ріск обіграла українку Еліну Світоліну.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    polesse2000
      polesse2000, 29.09.2019 22:12
    0
    Вот Елина , смотри и конспектируй как надо было американку выносить. Молодец Соболенко.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 28.09.2019 19:52
    +4
    tima fialko, 28.09.2019 18:28
    Соболенко чи Сабалэнка?
    За російською імперською традицією, яку ми перейняли, прізвища поневолених аборигенів потрібно перекладати на вялікій і магучий їзиг.
    ternow
      ternow, 28.09.2019 18:53
    +4
    Sashamar, 28.09.2019 18:47
    Вот это надо было выбить Элину, Петру, чтобы в финале так бездарно слить этой колхознице!
    Идиот, Риске как раз боролась в финале, как могла, против Соболенко, но американки хватило только на один сет, физически Соболенко мощнее Риске...
    Sashamar
      Sashamar, 28.09.2019 18:47
    -1
    Вот это надо было выбить Элину, Петру, чтобы в финале так бездарно слить этой колхознице!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 28.09.2019 18:28
    0
    Соболенко чи Сабалэнка?
    ternow
      ternow, 28.09.2019 18:26
    0
    На этом турнире Соболенко действительно молодец!
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 28.09.2019 19:52
    +4
    tima fialko, 28.09.2019 18:28
    Соболенко чи Сабалэнка?
    За російською імперською традицією, яку ми перейняли, прізвища поневолених аборигенів потрібно перекладати на вялікій і магучий їзиг.
    ternow
      ternow, 28.09.2019 18:53
    +4
    Sashamar, 28.09.2019 18:47
    Вот это надо было выбить Элину, Петру, чтобы в финале так бездарно слить этой колхознице!
    Идиот, Риске как раз боролась в финале, как могла, против Соболенко, но американки хватило только на один сет, физически Соболенко мощнее Риске...
    polesse2000
    online
      polesse2000, 29.09.2019 22:12
    0
    Вот Елина , смотри и конспектируй как надо было американку выносить. Молодец Соболенко.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 28.09.2019 18:28
    0
    Соболенко чи Сабалэнка?
    ternow
      ternow, 28.09.2019 18:26
    0
    На этом турнире Соболенко действительно молодец!