Ухань. Соболенко другий рік поспіль зіграє у фіналі

Тенісистка з Білорусі буде захищати торішній титул

Ухань. Соболенко другий рік поспіль зіграє у фіналі
© wuhanopentennis. Аріна Соболенко
В п'ятницю, 27 вересня, на турнірі серії Прем'єр 5 в Ухані проходять півфінали.
 
Першою фіналісткою стала чинна чемпіонка турніру Аріна Соболенко з Білорусі (№14 WTA). У півфінальному матчі 21-річна тенісистка обіграла першу ракетку світу Ешлі Барті з Австралії.
 
Відзначимо, що для Соболенко це дебютна перемога над лідером рейтингу WTA. Раніше було дві поразки в матчах з Сімоною Халеп (Цинциннаті і Шеньчжень в 2018 році).
 
У другому півфіналі зіграють чешка Петра Квітова (№7 WTA) і Елісон Ріск з США (№35 WTA).
 
Нагадаємо, вчора на стадії 1/4 фіналу припинили виступи Даяна Ястремська та Еліна Світоліна.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Elis
      Elis, 27.09.2019 22:37
    +1
    captain2009, 27.09.2019 19:03
    Ну я також думаю, що повинна Еля її пройти, але це ж наша Еліна ) Непередбачувана. Може видати феноменальні матчі на зразок Підсумкового 2018, а може продути всяким Круніч/Пармантьє. В будь-якому разі тримаемо за Елю кулаки. Севастова, дійсно, нічого особливого зараз не показує, але ж вона для Еліни є незручна. Ладно, недовго чекати вже. За кілька днів буде момент істини. )
    За те ми її і любимо, нашу Елю Он Плішкова теж може програти якійсь Ястремській, а Квітова - якійсь Ріск. Та й Халеп не свята - теж від ноунеймів частенько вилітає))
    От тільки Пермантье я сюди не рахувала б. Як і Ван Яфань. Еліна була серйозно травмована, за великим рахунком, їй тоді взагалі не варто було грати.
    А так - будемо жити, будемо подивитись що там Еля з Севастовою навитворяє)) Зазвичай, коли в Еліну не віриш - вона й перемагає. Тому давайте не вірити
    captain2009
      captain2009, 27.09.2019 19:03
    +1
    Elis, 27.09.2019 18:08
    Привіт, Капітане! От і в мене склалось враження, що Еліна раптом зрозуміла, що по інший бік сітки ще одна "Світоліна", тільки в кращій формі
    А що психувала... Ну добре те, що вона емоції перестала направляти проти себе (бо оті її програші, ведучи 2:5, від того), а кудись "зливати" зовні. Вона була знайшла непоганий спосіб - лупити щосили по м'ячику. Але треба ще підкупити болбоїв, бо не завжди вони розуміють навіщо і не завжди їй той м'ячик дають
    Стосовно Севастової. От не хвилююсь чомусь, що Еля не зможе її пройти. Севастова зараз не в найкращій формі і, крім виграшу третьосортного турніру в себе на батьківщині, нічого не показує. Якісь в них там влітку "тьорки" з Остапенко були, латвійська "жовта" преса писала, але подробицями я не цікавилась. А от те, що пів моєї сім'ї і більшість друзів вболіватимуть за Севастову - факт. Тому тільки ви в мене й лишаєтесь однодумцями на цю гру
    Ну я також думаю, що повинна Еля її пройти, але це ж наша Еліна ) Непередбачувана. Може видати феноменальні матчі на зразок Підсумкового 2018, а може продути всяким Круніч/Пармантьє. В будь-якому разі тримаемо за Елю кулаки. Севастова, дійсно, нічого особливого зараз не показує, але ж вона для Еліни є незручна. Ладно, недовго чекати вже. За кілька днів буде момент істини. )
    Elis
      Elis, 27.09.2019 18:08
    +2
    captain2009, 27.09.2019 17:22
    Привіт, Еліс. Та Еля психувала, не те слово ( Я взагалі ніколи не бачив ще її такою роздратованою. Залишалося ще той Wilson Burn розбити вщент. Еля завжди стриманно поводиться в плані психів, а тут її прорвало. Вона дійсно намагалася зробити все, навіть відступила від своїх звичайних перебивань по центру, але то був не її день. А може ця Ріск вирішила з Елі приклад взяти і також стати видатною захісницею. ) Хз, все це вже в минулому. Сподіваюся, що на Севастову налаштується, як треба, і коліно її не підведе, бо латвійка є та мастериця дроп-шотів.
    Привіт, Капітане! От і в мене склалось враження, що Еліна раптом зрозуміла, що по інший бік сітки ще одна "Світоліна", тільки в кращій формі
    А що психувала... Ну добре те, що вона емоції перестала направляти проти себе (бо оті її програші, ведучи 2:5, від того), а кудись "зливати" зовні. Вона була знайшла непоганий спосіб - лупити щосили по м'ячику. Але треба ще підкупити болбоїв, бо не завжди вони розуміють навіщо і не завжди їй той м'ячик дають
    Стосовно Севастової. От не хвилююсь чомусь, що Еля не зможе її пройти. Севастова зараз не в найкращій формі і, крім виграшу третьосортного турніру в себе на батьківщині, нічого не показує. Якісь в них там влітку "тьорки" з Остапенко були, латвійська "жовта" преса писала, але подробицями я не цікавилась. А от те, що пів моєї сім'ї і більшість друзів вболіватимуть за Севастову - факт. Тому тільки ви в мене й лишаєтесь однодумцями на цю гру
    vital
      vital, 27.09.2019 17:27
    +1
    Важко буде Елі з Севастовою, бо тенісистки можуть злити де не де турнір-другий, а як треба захищати купу минулорічних очок за якийсь турнір, то вже викладаються на всі 100% щоб не втратити позиції в рейтингу.
    captain2009
      captain2009, 27.09.2019 17:22
    +3
    Elis, 27.09.2019 16:35
    Тому в жодному разі не думаю, що Еліна вчора погано грала. Думаю, вона психувала, бо Елісон не давала їй грати в її гру. Головному "руйнівнику" Туру руйнували її гру. Як таке не засмутить?
    Привіт, Еліс. Та Еля психувала, не те слово ( Я взагалі ніколи не бачив ще її такою роздратованою. Залишалося ще той Wilson Burn розбити вщент. Еля завжди стриманно поводиться в плані психів, а тут її прорвало. Вона дійсно намагалася зробити все, навіть відступила від своїх звичайних перебивань по центру, але то був не її день. А може ця Ріск вирішила з Елі приклад взяти і також стати видатною захісницею. ) Хз, все це вже в минулому. Сподіваюся, що на Севастову налаштується, як треба, і коліно її не підведе, бо латвійка є та мастериця дроп-шотів.
    ternow
      ternow, 27.09.2019 16:38
    -2
    Elis, 27.09.2019 16:32
    Вистачить
    Петра, звісно, після лікування руки ще не в найкращій формі. Та й матч з Даяною багатенько сил забрав. Але Елісон дійсно виглядала сильнішою, хоч я всю середину гри не дивилась через відсутність світла. Петра - дубль Еліни: купа невимушених - то в сітку, то в аут. Якось вибиває тенісисток з колії, коли тягне ну буквально все, і все повертає.
    Але треба віддати Елісон належне - вона дійсно заслужила виграти цей турнір.
    Думаю, Риске и выиграет Ухань в этом сезоне, Соболенко может сил не хватить...
    Elis
      Elis, 27.09.2019 16:35
    +5
    Тому в жодному разі не думаю, що Еліна вчора погано грала. Думаю, вона психувала, бо Елісон не давала їй грати в її гру. Головному "руйнівнику" Туру руйнували її гру. Як таке не засмутить?
    Elis
      Elis, 27.09.2019 16:32
    +1
    Sashamar, 27.09.2019 16:26
    Недооцінка суперниці, а потім вже пізно. Гадав, що Квітова цю Рісковую Леську по корту розмаже, а воно он як вийшло. З 3:5 чотири гейма взяла, з чотирьох сетболів врятувалась.
    Цікаво, а на Соболенко її вистачить?
    Вистачить
    Петра, звісно, після лікування руки ще не в найкращій формі. Та й матч з Даяною багатенько сил забрав. Але Елісон дійсно виглядала сильнішою, хоч я всю середину гри не дивилась через відсутність світла. Петра - дубль Еліни: купа невимушених - то в сітку, то в аут. Якось вибиває тенісисток з колії, коли тягне ну буквально все, і все повертає.
    Але треба віддати Елісон належне - вона дійсно заслужила виграти цей турнір.
    Sashamar
      Sashamar, 27.09.2019 16:26
    +2
    Elis, 27.09.2019 16:19
    Ріск теж. Яку "каву" тим американкам приносять, що вони підряд кількох найсильніших тенісисток виносять?
    Недооцінка суперниці, а потім вже пізно. Гадав, що Квітова цю Рісковую Леську по корту розмаже, а воно он як вийшло. З 3:5 чотири гейма взяла, з чотирьох сетболів врятувалась.
    Цікаво, а на Соболенко її вистачить?
    olya403
      olya403, 27.09.2019 16:24
    +3
    Elis, 27.09.2019 16:19
    Ріск теж. Яку "каву" тим американкам приносять, що вони підряд кількох найсильніших тенісисток виносять?
    при 5-3 в другому сеті, коли Ріск на подачі програвала 15-40, я вже думала, що все, нема сил в Елісон. А вона не тільки свою видряпала, а потім ще зворотній брейк зробила, відігравши кілька сетболів, одразу взяла свою подачу і знов брейк. Фантастично зіграла кінцівку матчу
    Elis
      Elis, 27.09.2019 16:19
    0
    Ріск теж. Яку "каву" тим американкам приносять, що вони підряд кількох найсильніших тенісисток виносять?
    Elis
      Elis, 27.09.2019 16:35
    +5
    Тому в жодному разі не думаю, що Еліна вчора погано грала. Думаю, вона психувала, бо Елісон не давала їй грати в її гру. Головному "руйнівнику" Туру руйнували її гру. Як таке не засмутить?
    captain2009
      captain2009, 27.09.2019 17:22
    +3
    Elis, 27.09.2019 16:35
    Тому в жодному разі не думаю, що Еліна вчора погано грала. Думаю, вона психувала, бо Елісон не давала їй грати в її гру. Головному "руйнівнику" Туру руйнували її гру. Як таке не засмутить?
    Привіт, Еліс. Та Еля психувала, не те слово ( Я взагалі ніколи не бачив ще її такою роздратованою. Залишалося ще той Wilson Burn розбити вщент. Еля завжди стриманно поводиться в плані психів, а тут її прорвало. Вона дійсно намагалася зробити все, навіть відступила від своїх звичайних перебивань по центру, але то був не її день. А може ця Ріск вирішила з Елі приклад взяти і також стати видатною захісницею. ) Хз, все це вже в минулому. Сподіваюся, що на Севастову налаштується, як треба, і коліно її не підведе, бо латвійка є та мастериця дроп-шотів.
    olya403
      olya403, 27.09.2019 16:24
    +3
    Elis, 27.09.2019 16:19
    Ріск теж. Яку "каву" тим американкам приносять, що вони підряд кількох найсильніших тенісисток виносять?
    при 5-3 в другому сеті, коли Ріск на подачі програвала 15-40, я вже думала, що все, нема сил в Елісон. А вона не тільки свою видряпала, а потім ще зворотній брейк зробила, відігравши кілька сетболів, одразу взяла свою подачу і знов брейк. Фантастично зіграла кінцівку матчу
    Elis
      Elis, 27.09.2019 18:08
    +2
    captain2009, 27.09.2019 17:22
    Привіт, Еліс. Та Еля психувала, не те слово ( Я взагалі ніколи не бачив ще її такою роздратованою. Залишалося ще той Wilson Burn розбити вщент. Еля завжди стриманно поводиться в плані психів, а тут її прорвало. Вона дійсно намагалася зробити все, навіть відступила від своїх звичайних перебивань по центру, але то був не її день. А може ця Ріск вирішила з Елі приклад взяти і також стати видатною захісницею. ) Хз, все це вже в минулому. Сподіваюся, що на Севастову налаштується, як треба, і коліно її не підведе, бо латвійка є та мастериця дроп-шотів.
    Привіт, Капітане! От і в мене склалось враження, що Еліна раптом зрозуміла, що по інший бік сітки ще одна "Світоліна", тільки в кращій формі
    А що психувала... Ну добре те, що вона емоції перестала направляти проти себе (бо оті її програші, ведучи 2:5, від того), а кудись "зливати" зовні. Вона була знайшла непоганий спосіб - лупити щосили по м'ячику. Але треба ще підкупити болбоїв, бо не завжди вони розуміють навіщо і не завжди їй той м'ячик дають
    Стосовно Севастової. От не хвилююсь чомусь, що Еля не зможе її пройти. Севастова зараз не в найкращій формі і, крім виграшу третьосортного турніру в себе на батьківщині, нічого не показує. Якісь в них там влітку "тьорки" з Остапенко були, латвійська "жовта" преса писала, але подробицями я не цікавилась. А от те, що пів моєї сім'ї і більшість друзів вболіватимуть за Севастову - факт. Тому тільки ви в мене й лишаєтесь однодумцями на цю гру
    Sashamar
      Sashamar, 27.09.2019 16:26
    +2
    Elis, 27.09.2019 16:19
    Ріск теж. Яку "каву" тим американкам приносять, що вони підряд кількох найсильніших тенісисток виносять?
    Недооцінка суперниці, а потім вже пізно. Гадав, що Квітова цю Рісковую Леську по корту розмаже, а воно он як вийшло. З 3:5 чотири гейма взяла, з чотирьох сетболів врятувалась.
    Цікаво, а на Соболенко її вистачить?
    Elis
      Elis, 27.09.2019 22:37
    +1
    captain2009, 27.09.2019 19:03
    Ну я також думаю, що повинна Еля її пройти, але це ж наша Еліна ) Непередбачувана. Може видати феноменальні матчі на зразок Підсумкового 2018, а може продути всяким Круніч/Пармантьє. В будь-якому разі тримаемо за Елю кулаки. Севастова, дійсно, нічого особливого зараз не показує, але ж вона для Еліни є незручна. Ладно, недовго чекати вже. За кілька днів буде момент істини. )
    За те ми її і любимо, нашу Елю Он Плішкова теж може програти якійсь Ястремській, а Квітова - якійсь Ріск. Та й Халеп не свята - теж від ноунеймів частенько вилітає))
    От тільки Пермантье я сюди не рахувала б. Як і Ван Яфань. Еліна була серйозно травмована, за великим рахунком, їй тоді взагалі не варто було грати.
    А так - будемо жити, будемо подивитись що там Еля з Севастовою навитворяє)) Зазвичай, коли в Еліну не віриш - вона й перемагає. Тому давайте не вірити
    captain2009
      captain2009, 27.09.2019 19:03
    +1
    Elis, 27.09.2019 18:08
    Привіт, Капітане! От і в мене склалось враження, що Еліна раптом зрозуміла, що по інший бік сітки ще одна "Світоліна", тільки в кращій формі
    А що психувала... Ну добре те, що вона емоції перестала направляти проти себе (бо оті її програші, ведучи 2:5, від того), а кудись "зливати" зовні. Вона була знайшла непоганий спосіб - лупити щосили по м'ячику. Але треба ще підкупити болбоїв, бо не завжди вони розуміють навіщо і не завжди їй той м'ячик дають
    Стосовно Севастової. От не хвилююсь чомусь, що Еля не зможе її пройти. Севастова зараз не в найкращій формі і, крім виграшу третьосортного турніру в себе на батьківщині, нічого не показує. Якісь в них там влітку "тьорки" з Остапенко були, латвійська "жовта" преса писала, але подробицями я не цікавилась. А от те, що пів моєї сім'ї і більшість друзів вболіватимуть за Севастову - факт. Тому тільки ви в мене й лишаєтесь однодумцями на цю гру
    Ну я також думаю, що повинна Еля її пройти, але це ж наша Еліна ) Непередбачувана. Може видати феноменальні матчі на зразок Підсумкового 2018, а може продути всяким Круніч/Пармантьє. В будь-якому разі тримаемо за Елю кулаки. Севастова, дійсно, нічого особливого зараз не показує, але ж вона для Еліни є незручна. Ладно, недовго чекати вже. За кілька днів буде момент істини. )
    vital
      vital, 27.09.2019 17:27
    +1
    Важко буде Елі з Севастовою, бо тенісистки можуть злити де не де турнір-другий, а як треба захищати купу минулорічних очок за якийсь турнір, то вже викладаються на всі 100% щоб не втратити позиції в рейтингу.
    Elis
      Elis, 27.09.2019 16:32
    +1
    Sashamar, 27.09.2019 16:26
    Недооцінка суперниці, а потім вже пізно. Гадав, що Квітова цю Рісковую Леську по корту розмаже, а воно он як вийшло. З 3:5 чотири гейма взяла, з чотирьох сетболів врятувалась.
    Цікаво, а на Соболенко її вистачить?
    Вистачить
    Петра, звісно, після лікування руки ще не в найкращій формі. Та й матч з Даяною багатенько сил забрав. Але Елісон дійсно виглядала сильнішою, хоч я всю середину гри не дивилась через відсутність світла. Петра - дубль Еліни: купа невимушених - то в сітку, то в аут. Якось вибиває тенісисток з колії, коли тягне ну буквально все, і все повертає.
    Але треба віддати Елісон належне - вона дійсно заслужила виграти цей турнір.
    Elis
      Elis, 27.09.2019 16:19
    0
    Ріск теж. Яку "каву" тим американкам приносять, що вони підряд кількох найсильніших тенісисток виносять?