Українець відзначився в матчі 6-го туру АПЛ проти «Ман Юнайтед»

17289
1
Twitter. Андрій Ярмоленко
Вінгер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко відзначився в матчі 6-го туру АПЛ проти «Ман Юнайтед» (2:0). Він провів свій другий гол в поточному сезоні. На 44-й хвилині першого тайму 29-річний українець чітко прийняв м'яч у штрафному майданчику «червоних дияволів» і точно пробив у дальній від де Хеа нижній кут.

У кінцівці гри, на 89-й хвилині, Ярмоленко був замінений на Снодграсса. Глядачі оплесками проводжали Андрія з поля. Суддя вказав Андрію, що потрібно вийти з гри за найближчу лінію поля. Ярмоленко пройшов повз захоплених фанатських трибун, плескаючи руками над головою у відповідь. Дивіться відео цього моменту.

Після гри Андрій розповів: «Підтримка була чудовою. Коли пролунали овації, було відчуття, що я закінчив свою кар'єру тут. Всі аплодували мені, я дуже ціную це. Наші вболівальники приголомшливі. У кожному матчі ми відчуваємо себе особливої ​​командою».