Гол Ярмоленко допоміг Вест Хему обіграти Манчестер Юнайтед

«Молотобійці» не програють вже п'ять матчів поспіль і зайняли місце в зоні Ліги чемпіонів

Гол Ярмоленко допоміг Вест Хему обіграти Манчестер Юнайтед
© twitter.com/manutd
У матчі 6-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Вест Хем» на своєму полі обіграв «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2:0. Перемога дозволила «молотобійцям» набрати 11 очок і ділити 3-4 місце турнірної таблиці з «Лестером».
 
Сам матч пройшов за переваги господарів поля, проте практично до закінчення першого тайму суперники не створили жодного моменту для взяття воріт. Коли здавалося, що команди підуть на перерву за нічийного рахунку, Андрій Ярмоленко отримав передачу від Ноубла і метрів з дванадцяти пробив в правий від Де Хеа нижній кут - 1:0. Після перерви пішла більш відкрита гра, Мата і Магуайр упустили відмінні можливості зрівняти рахунок, у господарів хороший момент забити мав Андерсон. Підсумок зустрічі відмінним ударом зі штрафного підвів захисник господарів Крессвелл, який пробив в ближню від Де Хеа «дев'ятку». 
 
«Вест Хем» продовжив свою безпрограшну серію до п'яти матчів і піднявся в турнірній таблиці на 4-е місце, а «МЮ», набравши 8 очок розташувався на 7-му місці. Свій наступний матч «молотобійці» проведуть 28-го вересня в гостях проти «Борнмута».
 
Англійская Прем'єр-ліга. 6-й тур
 
«Вест Хем» - «Манчестер Юнайтед» - 2:0
 
  Ярмоленко (44), Крессвелл (84)
 
  Ноубл (73) - Мата (48), Янг (83)
 
«Вест Хем»: Фабіанскі - Фредерікс (Сабалета, 80), Діоп, Огбонна, Крессвелл - Ноубл, Райс, Форнальс - Ярмоленко (Снодграсс, 89), Аллер, Андерсон (Уїлшир, 70)
 
«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа - Ван Біссака, Лінделеф, Магуайр, Янг - Перейра, Мактомінай, Мата (Гомес, 81), Матіч (Фред, 71), Джеймс - Решфорд (Лингард, 61)
 
Арбітр: Ентоні Тейлор
 
Стадіон: «Олімпійський»

ВЕСТ ХЕМ - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Odinokij
      Odinokij, 23.09.2019 12:24
    +1
    Удачи и здоровья,должно же когда-то быть хорошо
    Andrew Tv
      Andrew Tv, 23.09.2019 10:53
    +1
    МЮ в свое время не заинтересовался Ярмолой. Теперь Ярмола проявил внимание к МЮ. Логично
    Andrew Tv
      Andrew Tv, 23.09.2019 10:51
    0
    kino, 22.09.2019 19:58
    А де пі.дери донецькі? де ці гів.о коментатори??? язики в с.аку засунули....??..
    Особисто я не знайомий ні з однією людиною, яка б могла так написати. Без сумнівів це пишуть за рублі.
    Pavel Yakimovich
    online
      Pavel Yakimovich, 23.09.2019 03:25
    +1
    kino, 22.09.2019 19:58
    А де пі.дери донецькі? де ці гів.о коментатори??? язики в с.аку засунули....??..
    и этот камент наберает плюсы... ну-ну... украина едына...
    Витя Астанавитесь
    Витя Астанавитесь, 23.09.2019 00:00
    0
    denideni5351, 22.09.2019 22:52
    Ха! Ха! И ещё раз шах и мат! Я же писал, что Ярмола своё возьмёт, главное чтобы не было травм тьфу-тьфу-тьфу, он трудяга.
    И где те "чмошники" по другому сказать не могу, объясню почему, человек давно не играет за Динамо, лидер и бомбардир СБУ!!! Как не крути это факт! А его обсирают, радуются его травмам или когда игра не идёт и если те кто обсирал Андрея считают себя украинцами и думает что болеет за СБУ,... Не верьте своим иллюзиям - это пиздеж. Не может адекватный человек говорить что болеет за СБУ и тут же обсирать одного из его лидеров!!!
    И ещё! Где то, конкретное 'чмо", которое писало, что Андрей сбитый лётчик???
    Обтикает.
    denideni5351
      denideni5351, 22.09.2019 22:52
    0
    Ха! Ха! И ещё раз шах и мат! Я же писал, что Ярмола своё возьмёт, главное чтобы не было травм тьфу-тьфу-тьфу, он трудяга.
    И где те "чмошники" по другому сказать не могу, объясню почему, человек давно не играет за Динамо, лидер и бомбардир СБУ!!! Как не крути это факт! А его обсирают, радуются его травмам или когда игра не идёт и если те кто обсирал Андрея считают себя украинцами и думает что болеет за СБУ,... Не верьте своим иллюзиям - это пиздеж. Не может адекватный человек говорить что болеет за СБУ и тут же обсирать одного из его лидеров!!!
    И ещё! Где то, конкретное 'чмо", которое писало, что Андрей сбитый лётчик???
    kerch30
    online
      kerch30, 22.09.2019 20:54
    +2
    Дуже добре впарили Фреда Манчестеру.
    SKIF1927
    online
      SKIF1927, 22.09.2019 20:43
    +9
    Чудова новина.
    kino
    online
      kino, 22.09.2019 19:58
    +5
    А де пі.дери донецькі? де ці гів.о коментатори??? язики в с.аку засунули....??..
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 22.09.2019 18:19
    +25
    Видя такого Андрея Ярмоленка, я спокоен за сборную Украины!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.09.2019 18:16
    +9
    З таким складом МЮ небагато світить
    Sunrise
      Sunrise, 22.09.2019 18:12
    +28
    Дай Бог Андрею здоровья а всем хейтерам захлебнуться желчью своей. Красавец 3 матча в 2х игрок матча!
    bonv
    online
      bonv, 22.09.2019 18:06
    +31
    Супер Ярмола повертається!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 22.09.2019 18:05
    +37
    окрім голу Ярмола кращий гравець матчу!
    Penalty
    online
    Penalty, 22.09.2019 18:01
    +37
    Есть с чем парня поздравить !!!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 22.09.2019 18:05
    +37
    окрім голу Ярмола кращий гравець матчу!
    Penalty
    online
    Penalty, 22.09.2019 18:01
    +37
    Есть с чем парня поздравить !!!
    bonv
    online
      bonv, 22.09.2019 18:06
    +31
    Супер Ярмола повертається!
    Sunrise
    online
      Sunrise, 22.09.2019 18:12
    +28
    Дай Бог Андрею здоровья а всем хейтерам захлебнуться желчью своей. Красавец 3 матча в 2х игрок матча!
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 22.09.2019 18:19
    +25
    Видя такого Андрея Ярмоленка, я спокоен за сборную Украины!
    SKIF1927
    online
      SKIF1927, 22.09.2019 20:43
    +9
    Чудова новина.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.09.2019 18:16
    +9
    З таким складом МЮ небагато світить
    kino
    online
      kino, 22.09.2019 19:58
    +5
    А де пі.дери донецькі? де ці гів.о коментатори??? язики в с.аку засунули....??..
    kerch30
    online
      kerch30, 22.09.2019 20:54
    +2
    Дуже добре впарили Фреда Манчестеру.
    Odinokij
      Odinokij, 23.09.2019 12:24
    +1
    Удачи и здоровья,должно же когда-то быть хорошо
    Andrew Tv
      Andrew Tv, 23.09.2019 10:53
    +1
    МЮ в свое время не заинтересовался Ярмолой. Теперь Ярмола проявил внимание к МЮ. Логично
    Pavel Yakimovich
    online
      Pavel Yakimovich, 23.09.2019 03:25
    +1
    kino, 22.09.2019 19:58
    А де пі.дери донецькі? де ці гів.о коментатори??? язики в с.аку засунули....??..
    и этот камент наберает плюсы... ну-ну... украина едына...
    Andrew Tv
      Andrew Tv, 23.09.2019 10:51
    0
    kino, 22.09.2019 19:58
    А де пі.дери донецькі? де ці гів.о коментатори??? язики в с.аку засунули....??..
    Особисто я не знайомий ні з однією людиною, яка б могла так написати. Без сумнівів це пишуть за рублі.
    Витя Астанавитесь
    Витя Астанавитесь, 23.09.2019 00:00
    0
    denideni5351, 22.09.2019 22:52
    Ха! Ха! И ещё раз шах и мат! Я же писал, что Ярмола своё возьмёт, главное чтобы не было травм тьфу-тьфу-тьфу, он трудяга.
    И где те "чмошники" по другому сказать не могу, объясню почему, человек давно не играет за Динамо, лидер и бомбардир СБУ!!! Как не крути это факт! А его обсирают, радуются его травмам или когда игра не идёт и если те кто обсирал Андрея считают себя украинцами и думает что болеет за СБУ,... Не верьте своим иллюзиям - это пиздеж. Не может адекватный человек говорить что болеет за СБУ и тут же обсирать одного из его лидеров!!!
    И ещё! Где то, конкретное 'чмо", которое писало, что Андрей сбитый лётчик???
    Обтикает.
    denideni5351
      denideni5351, 22.09.2019 22:52
    0
    Ха! Ха! И ещё раз шах и мат! Я же писал, что Ярмола своё возьмёт, главное чтобы не было травм тьфу-тьфу-тьфу, он трудяга.
    И где те "чмошники" по другому сказать не могу, объясню почему, человек давно не играет за Динамо, лидер и бомбардир СБУ!!! Как не крути это факт! А его обсирают, радуются его травмам или когда игра не идёт и если те кто обсирал Андрея считают себя украинцами и думает что болеет за СБУ,... Не верьте своим иллюзиям - это пиздеж. Не может адекватный человек говорить что болеет за СБУ и тут же обсирать одного из его лидеров!!!
    И ещё! Где то, конкретное 'чмо", которое писало, что Андрей сбитый лётчик???