| Оновлено 23 вересня 2019, 13:18
27043
14

Гол Ярмоленко допоміг Вест Хему обіграти Манчестер Юнайтед

«Молотобійці» не програють вже п'ять матчів поспіль і зайняли місце в зоні Ліги чемпіонів

27043
14
twitter.com/manutd
У матчі 6-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Вест Хем» на своєму полі обіграв «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2:0. Перемога дозволила «молотобійцям» набрати 11 очок і ділити 3-4 місце турнірної таблиці з «Лестером».

Сам матч пройшов за переваги господарів поля, проте практично до закінчення першого тайму суперники не створили жодного моменту для взяття воріт. Коли здавалося, що команди підуть на перерву за нічийного рахунку, Андрій Ярмоленко отримав передачу від Ноубла і метрів з дванадцяти пробив в правий від Де Хеа нижній кут - 1:0. Після перерви пішла більш відкрита гра, Мата і Магуайр упустили відмінні можливості зрівняти рахунок, у господарів хороший момент забити мав Андерсон. Підсумок зустрічі відмінним ударом зі штрафного підвів захисник господарів Крессвелл, який пробив в ближню від Де Хеа «дев'ятку».

«Вест Хем» продовжив свою безпрограшну серію до п'яти матчів і піднявся в турнірній таблиці на 4-е місце, а «МЮ», набравши 8 очок розташувався на 7-му місці. Свій наступний матч «молотобійці» проведуть 28-го вересня в гостях проти «Борнмута».