Микола СТЕПАНЕЦЬ: «Мотор провалив перший період в Польщі»

Запорізький клуб в матчі ЛЧ зазнав поразки від «Віве Кельце» (26:33)

1360
0
ГК Мотор Запоріжжя. Микола Степанець
У матчі 2-го туру Ліги чемпіонів з гандболу запорізький «Мотор» поступився в гостях польському клубу «Віве Кельце» з рахунком 26:33. Головний тренер найсильнішого українського клубу Микола Степанець прокоментував поразку так:

«Перед грою ми вивчали нашого суперника. Знали, що нас чекає зустріч з сильним клубом. Ми провалили початок гри, програвши перший тайм. Суперник вміло чіплявся за м'яч, у нас погано виходив вихід один на один. Команда не впоралася в захисті з лінійними.

У перерві хлопці налаштувалися, але розрив був уже досить великий. Коли команда суперника трохи призупинилася, нам вдалося скоротити відставання. Використовували 7 на 6, отримали в порожні ворота три голи, змінили тактику. Але ще раз повторюся, все вирішилося в першому таймі. Я вдячний команді за другий, але стартовий період гри став провальним для нас».