У чвертьфіналі чемпіонату Європи збірна України зіграє з Сербією

Команда Угіса Крастіньша побореться за вихід у півфінал континентальної першості

У чвертьфіналі чемпіонату Європи збірна України зіграє з Сербією
© СEV

Обігравши в 1/8 фіналу чемпіонату Європи одних із господарів турніру - збірну Бельгії (3:2), наша збірна вперше в історії вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи. В 1/4 фіналу збірна України зіграє зі збірною Сербії, яка обіграла Чехію - 3:0.

Поєдинок відбудеться 24 вересня в Антверпені. Початок зустрічі о 21:30.

Решта пар 1/4 фіналу виглядають так:

Франція - переможець Італія / Туреччина

Росія - Словенія

Польща - Німеччина 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 22.09.2019 01:19
    -3
    ihor7003, 22.09.2019 00:10
    Как бы нам не хотелось, а финал скорее всего россия - Сербия
    Ми що себрякам просремо? А якщо сала перед грою з'їсти? Невже наша казацька вдача не прокинеться? Ой, не вірю! Слава Україні!
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 22.09.2019 00:38
    +2
    Братушек рассейских нужно обязательно обыгрывать!
    Володимир Дуць
      Володимир Дуць, 22.09.2019 00:30
    +1
    ihor7003, 22.09.2019 00:10
    Как бы нам не хотелось, а финал скорее всего россия - Сербия
    А чому, скажімо, не Італія-Польща?
    Sunrise
      Sunrise, 22.09.2019 00:28
    0
    А я нашел такую информацию:
    В 1\4 фіналу українські волейболісти зіграють проти збірної Сербії. Матч відбудеться 24 вересня о 21:30 за київським часом.
    И вроде это правильно.
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 22.09.2019 00:23
    +3
    ihor7003, 22.09.2019 00:10
    Как бы нам не хотелось, а финал скорее всего россия - Сербия
    Что ты несешь? А Франция? А Италия?
    ihor7003
    online
      ihor7003, 22.09.2019 00:10
    -5
    Как бы нам не хотелось, а финал скорее всего россия - Сербия
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 22.09.2019 00:23
    +3
    ihor7003, 22.09.2019 00:10
    Как бы нам не хотелось, а финал скорее всего россия - Сербия
    Что ты несешь? А Франция? А Италия?
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 22.09.2019 00:38
    +2
    Братушек рассейских нужно обязательно обыгрывать!
    Володимир Дуць
      Володимир Дуць, 22.09.2019 00:30
    +1
    ihor7003, 22.09.2019 00:10
    Как бы нам не хотелось, а финал скорее всего россия - Сербия
    А чому, скажімо, не Італія-Польща?
    Sunrise
      Sunrise, 22.09.2019 00:28
    0
    А я нашел такую информацию:
    В 1\4 фіналу українські волейболісти зіграють проти збірної Сербії. Матч відбудеться 24 вересня о 21:30 за київським часом.
    И вроде это правильно.