5

ГВАРДІОЛА про 8:0 з Уотфордом: «Ми безжальні в плані реалізації»

Наставник «Ман Сіті» задоволений впевненою перемогою своєї команди

Skysports.com. Хосеп Гвардіола
Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував розгромну перемогу над «Вотфордом» в рамках 6-го туру АПЛ. «Сіті» знищили суперника з рахунком 8:0.

«Ми були безжальні в плані реалізації. П'ять ударів і п'ять голів! Часом ми б'ємо по воротах 20 разів і не можемо забити. Для нас це дуже важливий виїзд після гри в Лізі чемпіонів, у нас зовсім не було часу на підготовку.

Відмінний день для всіх - хороша погода, безліч голів. Фанати «Сіті» можуть бути задоволені. Заради них ми і граємо.

Мені б не сподобалося, якби в другому таймі ми грали розслаблено, з відчуттям того, що ведемо в рахунку 5:0. Це було б нешанобливо по відношенню до суперника. Ми поставилися до гри з усією серйозністю. Ми не робили нічого особливого», - сказав Гвардіола.

Відзначимо, що в цьому матчі «Манчестер Сіті» встановили безліч рекордів.