Україна - Польща. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться п'ятий матч українських волейболістів на чемпіонаті Європи 2019 року

Україна - Польща. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© CEV
Сьогодні на чемпіонаті Європи з волейболу серед чоловіків завершується груповий етап. В групі D у Нідерландах збірна України, яка вже забезпечила собі вихід до 1/8 фіналу, зіграє з лідерами групи, волейболистами Польщі. Початок матчу о 21.00 за київським часом.
 
Представляємо наших суперників. Збірна Польщі вважається однією із провідних волейбольних команд планети. Вона двічі поспіль вигравала золоті медалі на двох останніх чемпіонатах світу. В нинішньому році поляки без особливих проблем відібралися на Олімпійські ігри 2020 року, вигравши всі три відбіркові матчі. У волейбольній Лізі Націй 2019 року збірна Польщі завоювала бронзові медалі.
 
На цьому чемпіонаті Європи в групі D польські волейболісти виграли всі попередні чотири матчі із співвідношенням партій 12 - 1.
 
Трансляцію цього матчу можна буде подивитися на телеканалі UA.ПЕРШИЙ. Посилання на трансляцію.
Плеєр для трансляції з'явиться з початком матчу.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    serhivan
      serhivan, 19.09.2019 22:18
    -2
    Ляхи розібрали на запчастини. А де характер? Грали, наче зелені аматори. Прикро.
    1234567
      1234567, 19.09.2019 22:18
    -1
    Украина - чемпион, но на игру с Бельгией - можно не выходить, все ясно и понятно, что Украина вылетает на стадии 1\8 финала. Радует одно, что коментатор впевненый на 100 %, что Украина будет играть краще.
    VITASS
      VITASS, 19.09.2019 22:14
    0
    языком тенниса: невынужденные/виннерсы 30/10
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 19.09.2019 21:49
    0
    Да, это как зеркало Украина -Эстония, сейчас мы выглядим как Эстония. Еще раз повторюсь, пусть нас болельщиков приучат хотя бы на каждом Евро участвовать, а там посмотрим. Пока наш уровень 1/8, если повезет со жребием 1\4.
    VITASS
      VITASS, 19.09.2019 21:39
    +1
    это фиаско, братан. но все равно молодцы
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 19.09.2019 14:39
    +1
    Александр Купцов, 19.09.2019 13:55
    Спорт .юа! Дайте на главную, ну?!! Это же сборная!!
    У них главное в основном то что касается динамо
    Александр Купцов
      Александр Купцов, 19.09.2019 13:55
    +4
    Спорт .юа! Дайте на главную, ну?!! Это же сборная!!
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 19.09.2019 13:12
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачі хлопцями і бажаю просто отримувати кайф від матчу:завдання-мінімум виконано, а з чемпіонами світу ніхто перемоги звісно невимагає
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 19.09.2019 13:12
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачі хлопцями і бажаю просто отримувати кайф від матчу:завдання-мінімум виконано, а з чемпіонами світу ніхто перемоги звісно невимагає
    Александр Купцов
    online
      Александр Купцов, 19.09.2019 13:55
    +4
    Спорт .юа! Дайте на главную, ну?!! Это же сборная!!
    VITASS
      VITASS, 19.09.2019 21:39
    +1
    это фиаско, братан. но все равно молодцы
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 19.09.2019 14:39
    +1
    Александр Купцов, 19.09.2019 13:55
    Спорт .юа! Дайте на главную, ну?!! Это же сборная!!
    У них главное в основном то что касается динамо
    VITASS
      VITASS, 19.09.2019 22:14
    0
    языком тенниса: невынужденные/виннерсы 30/10
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 19.09.2019 21:49
    0
    Да, это как зеркало Украина -Эстония, сейчас мы выглядим как Эстония. Еще раз повторюсь, пусть нас болельщиков приучат хотя бы на каждом Евро участвовать, а там посмотрим. Пока наш уровень 1/8, если повезет со жребием 1\4.