Дивіться п'ятий матч українських волейболістів на чемпіонаті Європи 2019 року

15331
7
CEV
Сьогодні на чемпіонаті Європи з волейболу серед чоловіків завершується груповий етап. В групі D у Нідерландах збірна України, яка вже забезпечила собі вихід до 1/8 фіналу, зіграє з лідерами групи, волейболистами Польщі. Початок матчу о 21.00 за київським часом.

Представляємо наших суперників. Збірна Польщі вважається однією із провідних волейбольних команд планети. Вона двічі поспіль вигравала золоті медалі на двох останніх чемпіонатах світу. В нинішньому році поляки без особливих проблем відібралися на Олімпійські ігри 2020 року, вигравши всі три відбіркові матчі. У волейбольній Лізі Націй 2019 року збірна Польщі завоювала бронзові медалі.

На цьому чемпіонаті Європи в групі D польські волейболісти виграли всі попередні чотири матчі із співвідношенням партій 12 - 1.

Трансляцію цього матчу можна буде подивитися на телеканалі UA.ПЕРШИЙ. Посилання на трансляцію.
Плеєр для трансляції з'явиться з початком матчу.

(12)

Новий лідер. The Ring оновив рейтинг найкращих боксерів. Яке місце в Усика?
Бокс | 10 травня 2024, 10:06 0

Рейтинг очолив Наоя Іноуе з Японії

Іван ПЕТКОВ: «Готуємось до Євроліги. Все йде за планом»
Волейбол | 08 травня 2024, 19:40 0

Головний тренер жіночої збірної України розповів про підготовку команди до престижного турніру