Євген КОНОПЛЯНКА: «Потрібно прагнути до рівня Манчестер Сіті»

Півзахисник «Шахтаря» прокоментував поразку від «Манчестер Сіті»

5099
6
ФК Шахтар Донецьк. Євген Коноплянка
Український хавбек «Шахтаря» Євген Коноплянка поділився враженнями від матчу першого туру Ліги чемпіонів, в якому його команда поступилася «Манчестер Сіті». Гра в Харкові завершилася з рахунком 0:3.

«Рахунок по грі, коментувати нічого. Ви самі все бачили.

Немає різниці, з перших хвилин я вийшов або в перерві. Не можу виправдовуватися, що мені було б легше грати, вийшовши в старті.

Думаю, що ми в роздягальні повинні обговорити те, що сталося.

Атмосфера була відчутною, особливо в першому таймі. Спасибі уболівальникам, що прийшли і підтримали.

Результат не той, який ми хотіли, до якого прагнули. Але це футбол. «Манчестер Сіті» - одна з топових команд. Треба робити висновки і прагнути до такого рівня гри. Краще ми зараз отримаємо такий ляпас, ніж в останньому матчі і вилетимо з турніру. Дуже навіть доречно, що така команда піднесла нам такий урок. Будемо робити висновки», - сказав Коноплянка.