Кріштіану РОНАЛДУ: «Я заслужив більше нагород, ніж Мессі»

Форвард «Ювентуса» порівняв себе з Ліонелем Мессі

Кріштіану РОНАЛДУ: «Я заслужив більше нагород, ніж Мессі»
© ФК Ювентус. Кріштіану Роналду

Нападник «Ювентуса» Кріштіану Роналду вважає, що гідний мати більше особистих нагород, ніж Ліонель Мессі:

«Хотів би мати більше нагород, ніж Мессі, думаю, я заслуговую цього. Мессі - фантастичний хлопець. Він уже увійшов в історію футболу, але я повинен виграти шість, сім або вісім Золотих м'ячів, щоб перевершити його.

Ми з ним не є друзями, але у мене з ним гарні відносини. Він мотивував мене ставати кращим гравцем, а я - його.

Упевнений, що я вже увійшов в історію футболу завдяки тому, що я зробив».

Сьогодні «Ювентус» разом з Роналду в першому турі Ліги чемпіонів зіграє з «Атлетіко». Початок матчу - о 22:00 за Києвом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Александр Коваль
      Александр Коваль, 18.09.2019 20:12
    -1
    Maradona, 18.09.2019 16:40
    Златану ця роль підходить, крім того, він ніколи не зазіхав на святе - не стверджував, що крутіший за Мессі
    при чому тут Мессі - він стверджує що кращий в світі
    viktor112007
      viktor112007, 18.09.2019 19:39
    0
    він замахав вже. навіть нема значення краще він чи ні за Лео. людиною треба бути, а то як гамно поводиться і постійно триндить "я,я,я". я - це остання літера в алфавіті. а Рон - самозакоханий нарцисс. нудить від таких людей страшне.
    andre_lui
      andre_lui, 18.09.2019 19:33
    +2
    Да не круче Месси, по Золотым мячам так точно. У Роналду все по делу. У Месси парочка натянутых. Роналду прав в том, что Месси его стимулировал к вершинам, но обратное действие все же было значительно слабее. Месси частично потерял мотивацию, когда один был на вершине, а разница в мячах была, вроде, на три. Вот как раз это спорные мячи и ослабили аргентинца. Плюс Роналду в том, что он лучше в сборной, с разными клубами был лучший. Возьмет лигу с Юве будет достоин 6 мяча...А пока по честному, пусть будет поровну. Наверное так сейчас правильно..
    grifon
      grifon, 18.09.2019 19:23
    0
    а ти часом не голубчик?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 18.09.2019 19:19
    -3
    Он забыл добавить, что он самый высокооплачиваемый гей в футболе, а может и в мире... Если разложить все его высказывания, действия и поведение вне поля - на лицо все признаки голубизны ( что он и не скрывает) и мания исключительности. Но каждый человек имеет право таким быть.... Да, он лучший в мире футболист, кто спорит... А как-же Месси? Да очень просто - он Космос....
    kot-7
      kot-7, 18.09.2019 17:53
    +3
    Заголовок "Я заслужил больше наград, чем Месси", по факту "Я хотел бы иметь больше наград чем Месси", мда, лишь бы срач развести
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 18.09.2019 17:18
    -4
    Лучший футболист мира, это Месси!!!
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 16:49
    +3
    В прошлом сезоне, я считаю, Роналду откровенно обокрали. Он был лучшим и должен был выиграть золотой мяч, но отдали шнобатому Модричу за то что он провел парочку успешных матчей на ЧМ 2018...
    Maradona
      Maradona, 18.09.2019 16:40
    +2
    Александр Коваль, 18.09.2019 16:11
    не кричать??? а златан? він також не дурно хорош, а веде себе як Бог.
    Златану ця роль підходить, крім того, він ніколи не зазіхав на святе - не стверджував, що крутіший за Мессі
    D.Lanskoy
    D.Lanskoy, 18.09.2019 16:34
    +2
    Couch, 18.09.2019 15:55
    Уверен слова вырваны из контекста, журналистам за это деньги платят. Роналду отличный мастер и войдет в историю как великий футболист.
    Да там в "интервью" на Скайспорте он очень уважительно говорил о Месси и он повторял зеркально, что и он, и Месси уже вошли в историю и вообще, он благодарен Месси за то, что тот его всегда мотивировал своими успехами и игрой. Но типа я хочу выиграть больше, чем Месси. Мы типа уже игроки, входящие в число лучших за всю историю. Я типа лично считаю, что я номер 1, но если у кого другое мнение, то не проблема, это никак его не задевает и не волнует. На самом деле, я думаю, все само интервью высосано из фантазии журналиста, вряд ли Роналду интересно постоянно говорить про то, какой он великий, и сравнивать себя с Месси, думаю, это делают сами журналисты, хотя наблюдения вполне логичные - действительно, они оба великие и оба друг друга мотивируют, и, возможно, не достигли бы таких высот, если бы не стремление стать лучше соперника. На мой взгляд, это впервые в истории в одни годы и даже в одной лиге играли два равновеликих игрока такого запредельного уровня. Пеле, Марадона, Эусебиу, Кройф, Платини - их разделяли и года, и континенты. Глобализация и Лига чемпионов привели к тому, что игроки из Аргентины и Португалии соперничали между собой в лучших клубах Европы за звание лучшего игрока мира.
    Александр Коваль
      Александр Коваль, 18.09.2019 16:11
    +3
    Maradona, 18.09.2019 15:58
    Ніхто не каже, що не треба пахати щоб стати кращим. Все чого Роналду досягнув є заслужено, тут теж базара 0.
    Щодо прекрасної людини нічого сказати не можу, але факт, що скромності там явно небагато.
    Інша штука, що найкрутіші не кричать про це, вони просто такими є і це загальновизнаний факт.
    У Роналду ж простежуються якісь не втілені амбіції третьокласника - розказати всім про те, що він найкрутіший_)))
    не кричать??? а златан? він також не дурно хорош, а веде себе як Бог.
    Couch
      Couch, 18.09.2019 16:01
    0
    Maradona, 18.09.2019 15:58
    Ніхто не каже, що не треба пахати щоб стати кращим. Все чого Роналду досягнув є заслужено, тут теж базара 0.
    Щодо прекрасної людини нічого сказати не можу, але факт, що скромності там явно небагато.
    Інша штука, що найкрутіші не кричать про це, вони просто такими є і це загальновизнаний факт.
    У Роналду ж простежуються якісь не втілені амбіції третьокласника - розказати всім про те, що він найкрутіший_)))
    Меньше верьте в эти слова
    Maradona
      Maradona, 18.09.2019 15:58
    +4
    Oleksandr Kelym, 18.09.2019 15:10
    Роналду - прекрасна людина і неодноразово це доказував: постійно жертвує великі гроші на соціальні проблеми, а якось їхав з командою після тренувань а на узбіччі в колясці хлопчик-інвалід з портретом Роналду в руках - Роналдо зупинив автобус, зробив декілька фото із щасливим хлопчиком та подарував йому свою футболку.
    І, до речі, як на мене супер майстер має право казати "я кращий!" тим більше, якщо він так паше для цього, як Роналду! Навіть тренер Ювентуса каже, що після приходу Роналду футболісти, дивлячись як він тренується - і самі стали тренуватися ретельніше і більше.
    Взагалі, щоб бути видатнам ТРЕБА ПАХАТЬ і не варто про це злословити!
    Ніхто не каже, що не треба пахати щоб стати кращим. Все чого Роналду досягнув є заслужено, тут теж базара 0.
    Щодо прекрасної людини нічого сказати не можу, але факт, що скромності там явно небагато.
    Інша штука, що найкрутіші не кричать про це, вони просто такими є і це загальновизнаний факт.
    У Роналду ж простежуються якісь не втілені амбіції третьокласника - розказати всім про те, що він найкрутіший_)))
    Couch
      Couch, 18.09.2019 15:55
    +5
    Уверен слова вырваны из контекста, журналистам за это деньги платят. Роналду отличный мастер и войдет в историю как великий футболист.
    maverik
    maverik, 18.09.2019 15:55
    +1
    В этом весь Роналду,самовлюбленный НАРЦИСС!!! Хотя то что он велик это без сомненья.Но МЕССИ круче))).
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 18.09.2019 15:10
    +5
    Роналду - прекрасна людина і неодноразово це доказував: постійно жертвує великі гроші на соціальні проблеми, а якось їхав з командою після тренувань а на узбіччі в колясці хлопчик-інвалід з портретом Роналду в руках - Роналдо зупинив автобус, зробив декілька фото із щасливим хлопчиком та подарував йому свою футболку.
    І, до речі, як на мене супер майстер має право казати "я кращий!" тим більше, якщо він так паше для цього, як Роналду! Навіть тренер Ювентуса каже, що після приходу Роналду футболісти, дивлячись як він тренується - і самі стали тренуватися ретельніше і більше.
    Взагалі, щоб бути видатнам ТРЕБА ПАХАТЬ і не варто про це злословити!
    D.Lanskoy
    D.Lanskoy, 18.09.2019 14:52
    +6
    Время от времени СМИ любят набросить на вентилятор, без указания, когда и где кто что сказал Зашел на сайт Скайспорта - то же самое, никаких выходных данных.
    Юра Юра
      Юра Юра, 18.09.2019 14:45
    +4
    Самовдоволено шльондра
    PUTINHUILO
      PUTINHUILO, 18.09.2019 14:31
    +1
    Maradona, 18.09.2019 14:25
    Пля, та скільки можна нити))
    Де такі новини від Мессі як "Я круче Роналду, я молодший, проте набагато швидше виграв 5 ЗМ" і тому подібне?))
    ЛМ просто крутий і не париться від цього.
    А я всегда говорил,что по мастерству они достойны друг друга, оба-гении...
    А по человеческим чертам характера - между ними пропасть
    Maradona
      Maradona, 18.09.2019 14:25
    +4
    Пля, та скільки можна нити))
    Де такі новини від Мессі як "Я круче Роналду, я молодший, проте набагато швидше виграв 5 ЗМ" і тому подібне?))
    ЛМ просто крутий і не париться від цього.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 18.09.2019 14:13
    +16
    "Хотів би мати" і "я заслужив більше нагород",це велика різниця,майже протилежність.СПОРТ УА подобається Мессі,будь ласка,але бити тижче пояса його конкурента,не дуже красиво
    D.Lanskoy
    D.Lanskoy, 18.09.2019 14:52
    +6
    Время от времени СМИ любят набросить на вентилятор, без указания, когда и где кто что сказал Зашел на сайт Скайспорта - то же самое, никаких выходных данных.
    Couch
      Couch, 18.09.2019 15:55
    +5
    Уверен слова вырваны из контекста, журналистам за это деньги платят. Роналду отличный мастер и войдет в историю как великий футболист.
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 18.09.2019 15:10
    +5
    Роналду - прекрасна людина і неодноразово це доказував: постійно жертвує великі гроші на соціальні проблеми, а якось їхав з командою після тренувань а на узбіччі в колясці хлопчик-інвалід з портретом Роналду в руках - Роналдо зупинив автобус, зробив декілька фото із щасливим хлопчиком та подарував йому свою футболку.
    І, до речі, як на мене супер майстер має право казати "я кращий!" тим більше, якщо він так паше для цього, як Роналду! Навіть тренер Ювентуса каже, що після приходу Роналду футболісти, дивлячись як він тренується - і самі стали тренуватися ретельніше і більше.
    Взагалі, щоб бути видатнам ТРЕБА ПАХАТЬ і не варто про це злословити!
    Maradona
      Maradona, 18.09.2019 15:58
    +4
    Oleksandr Kelym, 18.09.2019 15:10
    Роналду - прекрасна людина і неодноразово це доказував: постійно жертвує великі гроші на соціальні проблеми, а якось їхав з командою після тренувань а на узбіччі в колясці хлопчик-інвалід з портретом Роналду в руках - Роналдо зупинив автобус, зробив декілька фото із щасливим хлопчиком та подарував йому свою футболку.
    І, до речі, як на мене супер майстер має право казати "я кращий!" тим більше, якщо він так паше для цього, як Роналду! Навіть тренер Ювентуса каже, що після приходу Роналду футболісти, дивлячись як він тренується - і самі стали тренуватися ретельніше і більше.
    Взагалі, щоб бути видатнам ТРЕБА ПАХАТЬ і не варто про це злословити!
    Ніхто не каже, що не треба пахати щоб стати кращим. Все чого Роналду досягнув є заслужено, тут теж базара 0.
    Щодо прекрасної людини нічого сказати не можу, але факт, що скромності там явно небагато.
    Інша штука, що найкрутіші не кричать про це, вони просто такими є і це загальновизнаний факт.
    У Роналду ж простежуються якісь не втілені амбіції третьокласника - розказати всім про те, що він найкрутіший_)))
    Юра Юра
      Юра Юра, 18.09.2019 14:45
    +4
    Самовдоволено шльондра
    Maradona
      Maradona, 18.09.2019 14:25
    +4
    Пля, та скільки можна нити))
    Де такі новини від Мессі як "Я круче Роналду, я молодший, проте набагато швидше виграв 5 ЗМ" і тому подібне?))
    ЛМ просто крутий і не париться від цього.
    kot-7
      kot-7, 18.09.2019 17:53
    +3
    Заголовок "Я заслужил больше наград, чем Месси", по факту "Я хотел бы иметь больше наград чем Месси", мда, лишь бы срач развести
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 16:49
    +3
    В прошлом сезоне, я считаю, Роналду откровенно обокрали. Он был лучшим и должен был выиграть золотой мяч, но отдали шнобатому Модричу за то что он провел парочку успешных матчей на ЧМ 2018...
    Александр Коваль
      Александр Коваль, 18.09.2019 16:11
    +3
    Maradona, 18.09.2019 15:58
    Ніхто не каже, що не треба пахати щоб стати кращим. Все чого Роналду досягнув є заслужено, тут теж базара 0.
    Щодо прекрасної людини нічого сказати не можу, але факт, що скромності там явно небагато.
    Інша штука, що найкрутіші не кричать про це, вони просто такими є і це загальновизнаний факт.
    У Роналду ж простежуються якісь не втілені амбіції третьокласника - розказати всім про те, що він найкрутіший_)))
    не кричать??? а златан? він також не дурно хорош, а веде себе як Бог.
    andre_lui
      andre_lui, 18.09.2019 19:33
    +2
    Да не круче Месси, по Золотым мячам так точно. У Роналду все по делу. У Месси парочка натянутых. Роналду прав в том, что Месси его стимулировал к вершинам, но обратное действие все же было значительно слабее. Месси частично потерял мотивацию, когда один был на вершине, а разница в мячах была, вроде, на три. Вот как раз это спорные мячи и ослабили аргентинца. Плюс Роналду в том, что он лучше в сборной, с разными клубами был лучший. Возьмет лигу с Юве будет достоин 6 мяча...А пока по честному, пусть будет поровну. Наверное так сейчас правильно..
    Maradona
      Maradona, 18.09.2019 16:40
    +2
    Александр Коваль, 18.09.2019 16:11
    не кричать??? а златан? він також не дурно хорош, а веде себе як Бог.
    Златану ця роль підходить, крім того, він ніколи не зазіхав на святе - не стверджував, що крутіший за Мессі
    D.Lanskoy
    D.Lanskoy, 18.09.2019 16:34
    +2
    Couch, 18.09.2019 15:55
    Уверен слова вырваны из контекста, журналистам за это деньги платят. Роналду отличный мастер и войдет в историю как великий футболист.
    Да там в "интервью" на Скайспорте он очень уважительно говорил о Месси и он повторял зеркально, что и он, и Месси уже вошли в историю и вообще, он благодарен Месси за то, что тот его всегда мотивировал своими успехами и игрой. Но типа я хочу выиграть больше, чем Месси. Мы типа уже игроки, входящие в число лучших за всю историю. Я типа лично считаю, что я номер 1, но если у кого другое мнение, то не проблема, это никак его не задевает и не волнует. На самом деле, я думаю, все само интервью высосано из фантазии журналиста, вряд ли Роналду интересно постоянно говорить про то, какой он великий, и сравнивать себя с Месси, думаю, это делают сами журналисты, хотя наблюдения вполне логичные - действительно, они оба великие и оба друг друга мотивируют, и, возможно, не достигли бы таких высот, если бы не стремление стать лучше соперника. На мой взгляд, это впервые в истории в одни годы и даже в одной лиге играли два равновеликих игрока такого запредельного уровня. Пеле, Марадона, Эусебиу, Кройф, Платини - их разделяли и года, и континенты. Глобализация и Лига чемпионов привели к тому, что игроки из Аргентины и Португалии соперничали между собой в лучших клубах Европы за звание лучшего игрока мира.
    maverik
    maverik, 18.09.2019 15:55
    +1
    В этом весь Роналду,самовлюбленный НАРЦИСС!!! Хотя то что он велик это без сомненья.Но МЕССИ круче))).
    PUTINHUILO
      PUTINHUILO, 18.09.2019 14:31
    +1
    Maradona, 18.09.2019 14:25
    Пля, та скільки можна нити))
    Де такі новини від Мессі як "Я круче Роналду, я молодший, проте набагато швидше виграв 5 ЗМ" і тому подібне?))
    ЛМ просто крутий і не париться від цього.
    А я всегда говорил,что по мастерству они достойны друг друга, оба-гении...
    А по человеческим чертам характера - между ними пропасть
    viktor112007
      viktor112007, 18.09.2019 19:39
    0
    він замахав вже. навіть нема значення краще він чи ні за Лео. людиною треба бути, а то як гамно поводиться і постійно триндить "я,я,я". я - це остання літера в алфавіті. а Рон - самозакоханий нарцисс. нудить від таких людей страшне.
    grifon
      grifon, 18.09.2019 19:23
    0
    а ти часом не голубчик?
    Couch
      Couch, 18.09.2019 16:01
    0
    Maradona, 18.09.2019 15:58
    Ніхто не каже, що не треба пахати щоб стати кращим. Все чого Роналду досягнув є заслужено, тут теж базара 0.
    Щодо прекрасної людини нічого сказати не можу, але факт, що скромності там явно небагато.
    Інша штука, що найкрутіші не кричать про це, вони просто такими є і це загальновизнаний факт.
    У Роналду ж простежуються якісь не втілені амбіції третьокласника - розказати всім про те, що він найкрутіший_)))
    Меньше верьте в эти слова