Україна - Естонія. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться четвертий матч українських волейболістів на чемпіонаті Європи 2019 року

Україна - Естонія. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© CEV
В Голландії, де проходять матчі групи D чоловічого чемпіонату Європи з волейболу, чоловіча збірна України сьогодні зіграє свій четвертий матч турніру. Її суперниками будуть волейболісти Естонії. Початок матчу о 17.00 за київським часом.
 
На цьому чемпіонаті Європи збірна Естонії провела вже чотири гри, і всі програла. Тому, втративши всі шанси вийти до плей-оф, естонці можуть тільки голосно «грюкнути дверима», обігравши нашу команду. І до цього підопічним Угіса Крастіньша треба бути готовими.
 
Трансляцію цього матчу можна буде подивитися на телеканалі UA.ПЕРШИЙ. Посилання на трансляцію.
 
Плеєр для трансляції з'явиться з початком матчу.
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 18.09.2019 18:22
    0
    Виносом естонців задоволений. Тепер цікаво буде завтра подивитися, чи дуже далеко ми в плані гри знаходимося від поляків.
    Morfeo1
    Morfeo1, 18.09.2019 18:01
    +1
    Borys Yablonski, 18.09.2019 17:25
    Чому б це не дати на головну? Популяризуйте волейбол!
    У меня та же мысль, сразу появилась. А я ещё и просмотреть не могу. (
    Так как не нахожусь на территории Украины......
    А ведь многие из читателей играют в волейбол
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 18.09.2019 17:54
    0
    2-0 по партіях!!!
    Dre
      Dre, 18.09.2019 17:38
    +3
    Borys Yablonski, 18.09.2019 17:25
    Чому б це не дати на головну? Популяризуйте волейбол!
    100%!!!
    Borys Yablonski
      Borys Yablonski, 18.09.2019 17:25
    +9
    Чому б це не дати на головну? Популяризуйте волейбол!
    Borys Yablonski
      Borys Yablonski, 18.09.2019 17:25
    +9
    Чому б це не дати на головну? Популяризуйте волейбол!
    Dre
      Dre, 18.09.2019 17:38
    +3
    Borys Yablonski, 18.09.2019 17:25
    Чому б це не дати на головну? Популяризуйте волейбол!
    100%!!!
    Morfeo1
    Morfeo1, 18.09.2019 18:01
    +1
    Borys Yablonski, 18.09.2019 17:25
    Чому б це не дати на головну? Популяризуйте волейбол!
    У меня та же мысль, сразу появилась. А я ещё и просмотреть не могу. (
    Так как не нахожусь на территории Украины......
    А ведь многие из читателей играют в волейбол
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 18.09.2019 18:22
    0
    Виносом естонців задоволений. Тепер цікаво буде завтра подивитися, чи дуже далеко ми в плані гри знаходимося від поляків.
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 18.09.2019 17:54
    0
    2-0 по партіях!!!