ЗІНЧЕНКО: «Гравці Манчестер Сіті шукають собі квартири в Харкові»

Український футболіст третій сезон поспіль приїжджає з «МанСіті» до Харкова

ЗІНЧЕНКО: «Гравці Манчестер Сіті шукають собі квартири в Харкові»
© ФК Шахтар Донецьк. Олександр Зінченко
Український футболіст «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко на передматчевій прес-конференції поділився очікуваннями від поєдинку 1-го туру Ліги чемпіонів з донецьким «Шахтарем», який пройде 18 вересня у Харкові:
 
– Ви вже третій рік поспіль приїжджаєте з «Манчестер Сіті» до Харкова. І ви неодноразово писали, що Україна – найкраща країна в світі. Чи не думали провести екскурсію своїм одноклубникам по місту?
– Їм вже не потрібні екскурсії. Вони вже самі можуть тут їх проводити, вони не новачки. Багато хто вже шукають собі тут квартири (сміється).
 
– Букмекери вважають «Манчестер Сіті» фаворитом Ліги чемпіонів. Вашій команді під силу перемогти в турнірі?
– Ми не дивимося на букмекерів і на те, що говорять інші. Ми сфокусовані на своїй грі та будемо показувати максимальний результат. Ми націлені на боротьбу за всі титули, Ліга чемпіонів – особливий турнір для нас.
 
– Ваші одноклубники після поразки від «Норвіча» (2:3) говорили, що вони готові знищити «Шахтар» ...
– Я читав пресу та розмовляв з гравцями. Багато сайтів переводять слова неправильно. Це може здатися занадто грубим. Ми поважаємо донецький «Шахтар» і знаємо, що це хороша команда. Будемо намагатися показати свою гру і добитися позитивного результату.
 
– Як тобі правий фланг «Шахтаря»?
– Можу назвати футболістів, які будуть там грати. Це кваліфіковані гравці. Можу виділити Марлоса, я його добре знаю не тільки по іграх за збірну. Буде цікаво їм протистояти.
 
– Ти приїжджав в Україну і як резервіст, і як футболіст основи «Манчестер Сіті». Наступного разу приїдеш в Україну з капітанською пов'язкою?
– Думаю, це питання не до мене, а до головного тренера.
 
– Що ти думаєш про свого конкурента Бенжамена Менді?
– Я радий, що він повернувся після травми. Він дуже важливий гравець для нас. Бо попереду довгий сезон, багато змагань.
 
Михайло ШАПОВАЛОВ з Харкова
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 18.09.2019 13:00
    0
    nomad, 18.09.2019 08:53
    В Мерефе
    Або у Сіряках!
    nomad
    online
      nomad, 18.09.2019 08:53
    +2
    Саша Зардунов, 17.09.2019 17:57
    Лучше уже сразу покупать
    В Мерефе
    movkli
    online
      movkli, 18.09.2019 08:39
    0
    Alex K, 18.09.2019 00:58
    Дорогие - это сколько? Квартиры в Маечестере от 200.000$ и выше. Вряд ли в Харькове такие цены
    от 200 тыс это где? в центре или заводском районе? у нас на окраине Салтовки или Алексеевки трешки от 40 тысяч долларов, про цены в центре и новострои, скромно умолчим)))
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 18.09.2019 01:11
    +2
    Alex K, 18.09.2019 00:58
    Дорогие - это сколько? Квартиры в Маечестере от 200.000$ и выше. Вряд ли в Харькове такие цены
    В Харькове точно дороже чем в МаЕчестере. Кстати, давно там цены в долларах на квартиры?
    Alex K
      Alex K, 18.09.2019 00:58
    0
    movkli, 17.09.2019 19:41
    квартиры в Харькове дорогие) наверное, дороже чем в Манчестере - а вот общагу на Салтовке или Алексеевке могут купить)))
    Дорогие - это сколько? Квартиры в Маечестере от 200.000$ и выше. Вряд ли в Харькове такие цены
    Tospokitos
      Tospokitos, 17.09.2019 20:35
    -5
    movkli, 17.09.2019 19:41
    квартиры в Харькове дорогие) наверное, дороже чем в Манчестере - а вот общагу на Салтовке или Алексеевке могут купить)))
    Так и ребята не бедные играют за Сити. А квартиры покупают чтобы девушку нашу туда упаковать, деньжат подкинуть, и иногда навещать, ну или просто прилететь на выходные отдохнуть в знатных местах Харькова.
    movkli
    online
      movkli, 17.09.2019 19:41
    +4
    Саша Зардунов, 17.09.2019 17:57
    Лучше уже сразу покупать
    квартиры в Харькове дорогие) наверное, дороже чем в Манчестере - а вот общагу на Салтовке или Алексеевке могут купить)))
    Петро
      Петро, 17.09.2019 19:17
    +13
    У парня хорошее будущее.
    Молодой перспективный
    И не тусовщик.это в его возрасте очень важно
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 17.09.2019 17:57
    +3
    Лучше уже сразу покупать
    Penalty
      Penalty, 17.09.2019 17:56
    -10
    Зинченко с капитанской повязкой ? Ну разве что если присмотрит себе квартиру в Харькове........
    Петро
      Петро, 17.09.2019 19:17
    +13
    У парня хорошее будущее.
    Молодой перспективный
    И не тусовщик.это в его возрасте очень важно
    movkli
    online
      movkli, 17.09.2019 19:41
    +4
    Саша Зардунов, 17.09.2019 17:57
    Лучше уже сразу покупать
    квартиры в Харькове дорогие) наверное, дороже чем в Манчестере - а вот общагу на Салтовке или Алексеевке могут купить)))
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 17.09.2019 17:57
    +3
    Лучше уже сразу покупать
    nomad
    online
      nomad, 18.09.2019 08:53
    +2
    Саша Зардунов, 17.09.2019 17:57
    Лучше уже сразу покупать
    В Мерефе
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 18.09.2019 01:11
    +2
    Alex K, 18.09.2019 00:58
    Дорогие - это сколько? Квартиры в Маечестере от 200.000$ и выше. Вряд ли в Харькове такие цены
    В Харькове точно дороже чем в МаЕчестере. Кстати, давно там цены в долларах на квартиры?
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 18.09.2019 13:00
    0
    nomad, 18.09.2019 08:53
    В Мерефе
    Або у Сіряках!
    movkli
    online
      movkli, 18.09.2019 08:39
    0
    Alex K, 18.09.2019 00:58
    Дорогие - это сколько? Квартиры в Маечестере от 200.000$ и выше. Вряд ли в Харькове такие цены
    от 200 тыс это где? в центре или заводском районе? у нас на окраине Салтовки или Алексеевки трешки от 40 тысяч долларов, про цены в центре и новострои, скромно умолчим)))
    Alex K
      Alex K, 18.09.2019 00:58
    0
    movkli, 17.09.2019 19:41
    квартиры в Харькове дорогие) наверное, дороже чем в Манчестере - а вот общагу на Салтовке или Алексеевке могут купить)))
    Дорогие - это сколько? Квартиры в Маечестере от 200.000$ и выше. Вряд ли в Харькове такие цены