Огляд головних подій вікенду у першому дивізіоні

2802
0
ФК Минай

Вперше за останній час програв «Агробізнес», перервавши шестиматчеву переможну серію. Команда Остапа Маркевича поступилася у селі Минай і відразу ж втратила перше місце. Героєм зустрічі став Роберт Гегедош, котрий оформив дубль і у другому турі поспіль приніс своїй команді перемогу.

На перше місце зумів вирватися львівський «Рух». Підопічні Кучука на виїзді побили одного з аутсайдерів «Черкащину» — 6:1. Після чотирьохматчевого затишшя знову заявив про себе Кондраков: оформив дубль і очолив гонку бомбардирів (шість м'ячів також у Анатолія Нурієва з «Минаю»). Продовжує радувати Юрій Климчук, який відзначився в четвертому матчі поспіль.

На третє місце видряпалася нарешті «Оболонь-Бровар». Єдина команда ліги без поразок на виїзді мінімально переграла «Чорноморець», завдяки першому голу в сезоні Артема Ковбаси і увійшла до зони плей-оф.

Один з найрезультативніших захисників чемпіонату Дмитро Поспєлов забив вже свій третій м'яч у сезоні і вже у другому поєдинку приносить «Металісту 1925» перемогу. Харків'яни зуміли переграти на виїзді «Авангард», вибивши того з трійки.

Вибрався із небезпечної зони «Гірник-Спорт». Обіграв удома останню команду чемпіонату запорізький «Металург». Хоча перемога далася господарям важко, завдяки пенальті. За грою уважно спостерігав Ігор Жабченко, колишній тренер «гірників».

Олександр Мішуренко потроху забирає у свого тезки Акименка славу лідера «Інгульця». У нинішньому сезоні на рахунку форварда три голи, які допомогли команді взяти сім очок. Цього разу його гол виявився переможним у матчі з «Прикарпаттям».

Найрезультативніший матч туру подарували «Миколаїв» і «Кремінь». Забили на двох вісім м'ячів, а перемога дісталася корабелам — 6:2. Тим самим підопічні Сергія Шищенка перервали серію з чотирьох зустрічей без перемог й зробили подарунок на День міста.

Драматично завершився дев'ятий тур для «Волині». Вона приймала «Балкани» і замість трьох домашніх очок, ледь вигризла одне. Причому відігралася з 0:2, здобувши нічийний результат на 93-й хвилині, завдяки холоднокровності Бартуловича при пробитті пенальті.

Голи:
Тищенко, 77 — Ернест, 29, Сіднней, 42, Климчук, 56, Кондраков, 72, 74, Русин, 78.

Голи:
Кравченко, 19, 22, 44, Бугай, 41, Семенина, 52, Кіричук, 69 — Павлик, 61, Єрмаченко, 63.

15 вересня, неділя

«Волинь» — «Балкани» — 2:2
Голи:
Пономар, 67, Бартулович, 90+3 пенальті — Златов, 15 пенальті, Паламар, 38.

Футбол | 27 березня 2024, 14:33 29

Олексій Сливченко аналізує вчорашній успіх збірної України у матчі проти Ісландії (2:1)