Бєсєдін забив 20-й гол у чемпіонаті України

М'яч у ворота «Десни» став ювілейним для форварда «Динамо»

Бєсєдін забив 20-й гол у чемпіонаті України
© ФК Динамо Київ. Артем Бєсєдін (в центрі)
23-річний форвард київського «Динамо» Артем Бєсєдін відзначився голом у поєдинку 7-го туру чемпіонату України з футболу проти «Десни» (1:2). Цей м'яч став для Бесєдіна 20-м в матчах УПЛ.
 
19 м'ячів Бєсєдін забив у складі київського «Динамо». Ще один гол Артем провів за харківський «Металіст», де грав в оренді.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Viktor Zhdanov
      Viktor Zhdanov, 17.09.2019 04:51
    +1
    Вот именно ,,нападником,, а не Нападающим, который за один сезон забивает 20 голов. Чему теперь удивляться в низкой результативности команды Динамо, в целом, если есть такое ,,чудо,,.
    Удивительно другое, то, что талантливых ребят - нападающих, практически всех отправили в другие команды и продолжают причитать, что нет в команде форварда!? А ведь этих ребят готовили в академии Динамо именно для первой команды, а не для Зори, Колоса, Генка и других команд. Обидно, досадно... , Да ладно.
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 17.09.2019 01:10
    +1
    ua-goahead, 16.09.2019 21:58
    сильно. людина вже четвертий сезон бігає в команді.
    Принаймі за 3 роки коли він є основним нападником результат мав би бути кращім!!! І набагато!
    ua-goahead
      ua-goahead, 16.09.2019 21:58
    +4
    сильно. людина вже четвертий сезон бігає в команді.
    ua-goahead
      ua-goahead, 16.09.2019 21:58
    +4
    сильно. людина вже четвертий сезон бігає в команді.
    Viktor Zhdanov
      Viktor Zhdanov, 17.09.2019 04:51
    +1
    Вот именно ,,нападником,, а не Нападающим, который за один сезон забивает 20 голов. Чему теперь удивляться в низкой результативности команды Динамо, в целом, если есть такое ,,чудо,,.
    Удивительно другое, то, что талантливых ребят - нападающих, практически всех отправили в другие команды и продолжают причитать, что нет в команде форварда!? А ведь этих ребят готовили в академии Динамо именно для первой команды, а не для Зори, Колоса, Генка и других команд. Обидно, досадно... , Да ладно.
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 17.09.2019 01:10
    +1
    ua-goahead, 16.09.2019 21:58
    сильно. людина вже четвертий сезон бігає в команді.
    Принаймі за 3 роки коли він є основним нападником результат мав би бути кращім!!! І набагато!