Богдан ЛЕДНЄВ: «Показуємо дуже хороший футбол в цьому сезоні»

Хавбек «Зорі» - про матч проти «Шахтаря»

2001
0
ФК Зоря. Богдан Леднєв

Півзахисник «Зорі» Богдан Леднєв поділився враженнями від матчу сьомого туру УПЛ, в якому його команда на виїзді в драматичному поєдинку програла «Шахтарю» 3:4:

«Ми старалися, билися до останнього. Були налаштовані на позитивний результат. На жаль, трохи не вистачило для досягнення позитивного результату.

З «Еспаньолом» сіли до своїх воріт і пропустили. З «Шахтарем» вийшло те ж саме. Спочатку вигравали, потім «Шахтар» відігрався, потім ми вийшли на 3:3. Добило нас звичайно те, що, пропустивши на останніх хвилинах, ми програли. Програли хорошу гру.

Приємно звичайно, що забив. Було б чудово, якби цей гол приніс нам очки. Але, повторюся, ми поступилися.

Ми показуємо в цьому сезоні дуже хороший рівень футболу. Показуємо, що можемо грати з сильними суперниками і виглядати не слабкіше, ніж вони.

Добре, що у нас є свій стиль гри. Під суперника ми не підлаштовуємось. Граємо в свій футбол.

Тренер сказав, що не можна сварити нас за цю гру, так як ми показали дійсно хороший рівень футболу. У той же час зауважив, що не можна пропускати такі голи на останніх хвилинах».