Україна - Нідерланди. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться другий матч українських волейболістів на чемпіонаті Європи 2019 року

Україна - Нідерланди. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© CEV
В голландському місті Роттердам сьогодні пройдуть матчі другого туру в групі D чоловічого чемпіонату Європи з волейболу. Збірна України зустрінеться з господарями майданчика волейболістами Нідерландів. Початок гри о 17.00.
 
Представляємо наших суперників. У «Золотій Євролізі» 2019 року збірна Нідерландів виступала в групі В, де посіла перше місце. У півфіналі голландці поступилися збірній Білорусі 1:3, а в матчі за 3 місце обіграли Естонію 3:0.
 
У відборі на Олімпіаду 2020 року збірна Нідерландів участі не брала, а на Євро-2019 потрапила, як один із господарів турніру.
 
Взагалі у фінальних етапах чемпіонату Європи голландські волейболісти виступають, починаючи з першого турніру, який проводився в 1948 році. Всього - 25 разів. І найкращим досягненням є перемога в 1997 році. Ще двічі, в 1993 і 1995 роках збірна Нідерландів завойовувала срібні медалі, і два рази: в 1989 і 1991 роках - бронзові.
 
Трансляцію цього матчу можна буде подивитися на телеканалі UA.ПЕРШИЙ.
 
Плеєр для трансляції з'явиться з початком матчу.
 
 

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    1234567
      1234567, 14.09.2019 19:36
    0
    Ничего страшного что Плотницкий посидит на лавке (пускай подумает) вот капитан Нидерландов посидел на лавке в 1 сете, так потом забивал все.
    Attila Hun
      Attila Hun, 14.09.2019 19:13
    +1
    1234567, 14.09.2019 19:00
    Украина - чемпион, сколько думает Плотницкий улыбаться и подавать в сетку или в аут ( следующую игру пускай сидит на лавке ), сколько Терещенко может бить в одиночный блок, Виецкий - лучший игрок в игре. В целом играли хорошо 1 и 2 сет, 3 сет - отдали без борьбы, надо делать выводы руководству команды, иначе будет печально за наш волейбол.
    Та ладно. Впервые с 2005 квалифицировались на ЧЕ. Уже хорошо. Голландия - крепкий середняк с опытными игроками. Навязали им серьёзную борьбу в первых двух сетах. Вроде бы и обидно должно быть, но всё закономерно. Класс команды, как раз, и проявляется в концовках сетов.
    1234567
      1234567, 14.09.2019 19:00
    0
    Украина - чемпион, сколько думает Плотницкий улыбаться и подавать в сетку или в аут ( следующую игру пускай сидит на лавке ), сколько Терещенко может бить в одиночный блок, Виецкий - лучший игрок в игре. В целом играли хорошо 1 и 2 сет, 3 сет - отдали без борьбы, надо делать выводы руководству команды, иначе будет печально за наш волейбол.
    Attila Hun
      Attila Hun, 14.09.2019 18:52
    0
    andrumaxx, 14.09.2019 18:46
    бісить коментатор на спорт 1. Ну таке вже тупе!!!!
    Да. Непрофесионально ведёт.
    andrumaxx
      andrumaxx, 14.09.2019 18:46
    +1
    бісить коментатор на спорт 1. Ну таке вже тупе!!!!
    Andy Chak
      Andy Chak, 14.09.2019 18:41
    -1
    Плотницький при 19:22 подача в аут, пісєц лідер з "Перуджі"
    Attila Hun
      Attila Hun, 14.09.2019 18:33
    +1
    Illya Mandebura, 14.09.2019 17:59
    Ну, а ти на рахунок дивишся?26-28 з однією з найкращих команд Європи. Просто мовчи ,якщо не розбираєшся
    "з однією з найкращих команд Європи." Это перебор. В Европе есть четыре топовые сборные: Польша, Рашка, Франция и Италия. Все остальные на уровень ниже.
    Andy Chak
      Andy Chak, 14.09.2019 18:31
    0
    ну от знову: повели 12:11 і відразу 3 очка програли, просто із-за незібраності, один в недодачу, помилка на прийомі, аут і капєц!!!
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 14.09.2019 18:28
    +1
    Andy Chak, 14.09.2019 18:25
    саме головне, що можуть і вміють грати, і не треба дивитись на рейтинг, згадай теперішній ЧС по баскету - 1-ші в рейтингу штати зайняли 7-ме місце. Не хватає стабільності і спокійної голови у вирішальні моменти, та й тренер не завжди вчасно вступає у гру тайм-аутами)))
    Повністю згоден.
    Andy Chak
      Andy Chak, 14.09.2019 18:25
    -2
    саме головне, що можуть і вміють грати, і не треба дивитись на рейтинг, згадай теперішній ЧС по баскету - 1-ші в рейтингу штати зайняли 7-ме місце. Не хватає стабільності і спокійної голови у вирішальні моменти, та й тренер не завжди вчасно вступає у гру тайм-аутами)))
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 14.09.2019 18:22
    0
    Ха-ха-ха,розсмішив . Ти порівняв 15 місце світового рейтингу і 54. Рейтинги подивися. Я не заперечую,що гра рівна,26-28,27-29. Трохи не щастить. Це не дівчата,які програли х#й зна кому
    Andy Chak
      Andy Chak, 14.09.2019 18:15
    -1
    Illya Mandebura, 14.09.2019 17:59
    Ну, а ти на рахунок дивишся?26-28 з однією з найкращих команд Європи. Просто мовчи ,якщо не розбираєшся
    ти прікалуєшся, з однією із найкращих??? найкращі грають у Світовій лізі, а ця команда нашого рівня, якщо дивитись на результати та гру, чоловічку! просто в них є зібраність, а унаших у вирішальні моменти, на сет-болах, повна розхлябаність, от тому і такі всиновки, "спеціаліст")))
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 14.09.2019 17:59
    0
    Andy Chak, 14.09.2019 17:49
    от у нас команда - всі "надзвичайно" переживають за результат матчу: програють голландцям і всі посміхаються, таке враження, що похєр результат, головне білі зуби показати, весело, що профукують, дебіли, бля!!!
    Ну, а ти на рахунок дивишся?26-28 з однією з найкращих команд Європи. Просто мовчи ,якщо не розбираєшся
    Andy Chak
      Andy Chak, 14.09.2019 17:49
    -1
    от у нас команда - всі "надзвичайно" переживають за результат матчу: програють голландцям і всі посміхаються, таке враження, що похєр результат, головне білі зуби показати, весело, що профукують, дебіли, бля!!!
    Attila Hun
      Attila Hun, 14.09.2019 19:13
    +1
    1234567, 14.09.2019 19:00
    Украина - чемпион, сколько думает Плотницкий улыбаться и подавать в сетку или в аут ( следующую игру пускай сидит на лавке ), сколько Терещенко может бить в одиночный блок, Виецкий - лучший игрок в игре. В целом играли хорошо 1 и 2 сет, 3 сет - отдали без борьбы, надо делать выводы руководству команды, иначе будет печально за наш волейбол.
    Та ладно. Впервые с 2005 квалифицировались на ЧЕ. Уже хорошо. Голландия - крепкий середняк с опытными игроками. Навязали им серьёзную борьбу в первых двух сетах. Вроде бы и обидно должно быть, но всё закономерно. Класс команды, как раз, и проявляется в концовках сетов.
    andrumaxx
      andrumaxx, 14.09.2019 18:46
    +1
    бісить коментатор на спорт 1. Ну таке вже тупе!!!!
    Attila Hun
      Attila Hun, 14.09.2019 18:33
    +1
    Illya Mandebura, 14.09.2019 17:59
    Ну, а ти на рахунок дивишся?26-28 з однією з найкращих команд Європи. Просто мовчи ,якщо не розбираєшся
    "з однією з найкращих команд Європи." Это перебор. В Европе есть четыре топовые сборные: Польша, Рашка, Франция и Италия. Все остальные на уровень ниже.
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 14.09.2019 18:28
    +1
    Andy Chak, 14.09.2019 18:25
    саме головне, що можуть і вміють грати, і не треба дивитись на рейтинг, згадай теперішній ЧС по баскету - 1-ші в рейтингу штати зайняли 7-ме місце. Не хватає стабільності і спокійної голови у вирішальні моменти, та й тренер не завжди вчасно вступає у гру тайм-аутами)))
    Повністю згоден.
    1234567
      1234567, 14.09.2019 19:36
    0
    Ничего страшного что Плотницкий посидит на лавке (пускай подумает) вот капитан Нидерландов посидел на лавке в 1 сете, так потом забивал все.
    1234567
      1234567, 14.09.2019 19:00
    0
    Украина - чемпион, сколько думает Плотницкий улыбаться и подавать в сетку или в аут ( следующую игру пускай сидит на лавке ), сколько Терещенко может бить в одиночный блок, Виецкий - лучший игрок в игре. В целом играли хорошо 1 и 2 сет, 3 сет - отдали без борьбы, надо делать выводы руководству команды, иначе будет печально за наш волейбол.
    Attila Hun
      Attila Hun, 14.09.2019 18:52
    0
    andrumaxx, 14.09.2019 18:46
    бісить коментатор на спорт 1. Ну таке вже тупе!!!!
    Да. Непрофесионально ведёт.
    Andy Chak
      Andy Chak, 14.09.2019 18:31
    0
    ну от знову: повели 12:11 і відразу 3 очка програли, просто із-за незібраності, один в недодачу, помилка на прийомі, аут і капєц!!!
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 14.09.2019 18:22
    0
    Ха-ха-ха,розсмішив . Ти порівняв 15 місце світового рейтингу і 54. Рейтинги подивися. Я не заперечую,що гра рівна,26-28,27-29. Трохи не щастить. Це не дівчата,які програли х#й зна кому
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 14.09.2019 17:59
    0
    Andy Chak, 14.09.2019 17:49
    от у нас команда - всі "надзвичайно" переживають за результат матчу: програють голландцям і всі посміхаються, таке враження, що похєр результат, головне білі зуби показати, весело, що профукують, дебіли, бля!!!
    Ну, а ти на рахунок дивишся?26-28 з однією з найкращих команд Європи. Просто мовчи ,якщо не розбираєшся