Колос – ФК Львів – 1:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку сьомого туру Української Прем’єр-ліги

Колос – ФК Львів – 1:0. Текстова трансляція матчу
© ФК Колос Ковалівка

Українська Прем’єр-ліга. 7-й тур.

Колос ФК Львів – 1:0

 Д. Костишин, 87

 Лисенко, 33, Мілько, 38 – Сабіно, 2, Люлька, 43, Алваро, 61

Колос: Волинець – Чорноморець, Парамонов, Максименко, Зозуля – Мілько, Джемаль – Волков, Морозко (Ільїн, 46), Смирний (Д. Костишин, 63) – Лисенко (Задоя, 71).

Запасні: Яшков, Рябов, Нехтій, Оріховський.

ФК Львів: Бандура Люлька, Братков, Борзенко, Гончар Мартан, Сабіно Пернамбуко, Педро (Богунов, 90+3), Шина (Абнер, 90+1) Алваро.

Запасні: Сарнавський, Вісенте, Зубков, Феліпе, Насонов.

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ)

Стадіон: «Оболонь-Арена» (Київ)

У неділю, 15-го вересня, відбудеться поєдинок сьомого туру Української Прем'єр-ліги, в якому «Колос» з села Ковалівка битиметься проти ФК «Львів». Матч пройде в Києві, на полі стадіону «Оболонь-Арена», початок о 19:30.
 
На момент повернення до баталій клубного сезону українського футболу, суперники по майбутньому поєдинку сьомого туру національної першості на «Оболонь-Арені» явно не можуть похвалитися серйозними досягненнями. Колективи Богдана Балавацкого і Руслана Костишина відчувають серйозні проблеми останнім часом, про що досить яскраво свідчить наступний факт – за останні чотири зіграних тури команди на двох зуміли набрати лише чотири очки в турнірній таблиці. Але ж зовсім нещодавно клуб з Ковалівки починав сезон у лідируючій групі команд! Чи допоможе перевести дух обом сторонам пауза на матчі національних збірних?
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Колосом» і «Львовом». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Наливайко Діма
      Наливайко Діма, 15.09.2019 21:34
    +2
    PFCLviv, 15.09.2019 21:30
    А шо тут такого, я кажу коли ми слабо граємо...
    А коли ви сильно граєте?
    PFCLviv
      PFCLviv, 15.09.2019 21:30
    -4
    myroslavmail, 15.09.2019 21:27
    ФК Львів слабо? та не можу бути?
    А шо тут такого, я кажу коли ми слабо граємо...
    Al Zolo
    Al Zolo, 15.09.2019 21:30
    +1
    интересно сколько просуществует ФК Львов на этот раз?
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 15.09.2019 21:29
    +1
    Офіційно! @нали б@лаб0ли))) Вітаю)
    myroslavmail
      myroslavmail, 15.09.2019 21:27
    +1
    PFCLviv, 15.09.2019 21:22
    Мда... Слабо...Дуже слабо !
    ФК Львів слабо? та не можу бути?
    comentraktor
      comentraktor, 15.09.2019 21:26
    0
    comentraktor, 15.09.2019 21:25
    Алилуя, колхоз забил. Теперь о креативе, пора Колос переименовать в ФК " Водой.бы". Не благодарите. Р.s. Ну не звучит КОЛхОС
    ВОЛОЙ.БЫ
    comentraktor
      comentraktor, 15.09.2019 21:25
    0
    Алилуя, колхоз забил. Теперь о креативе, пора Колос переименовать в ФК " Водой.бы". Не благодарите. Р.s. Ну не звучит КОЛхОС
    PFCLviv
      PFCLviv, 15.09.2019 21:22
    -5
    Мда... Слабо...Дуже слабо !
    comentraktor
      comentraktor, 15.09.2019 21:15
    0
    В Киеве сегодня не фарт
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 15.09.2019 21:09
    +2
    nomad, 15.09.2019 21:06
    Во трагедия в Киеве!
    71 мин. ЗАМЕНА У ДЕСНЫ. Задоя продолжит игру Это ТУТ лепят...
    В Києві вже була одна трагедія, декілька годин тому) хоча може і не трагедія а просто мінімально відскочили))
    nomad
      nomad, 15.09.2019 21:06
    +3
    Во трагедия в Киеве!
    71 мин. ЗАМЕНА У ДЕСНЫ. Задоя продолжит игру Это ТУТ лепят...
    comentraktor
      comentraktor, 15.09.2019 21:02
    +1
    Вроде и бабла нормально, но сцука Колос-Ковалівка, где креатив, так колхозном тхне. Короче, беныкы, гасите их
    Trollface
      Trollface, 15.09.2019 20:58
    +3
    Какая замена у Десны? 63 минута. Это совсем другой матч. Исправьте.
    Саня Бах
      Саня Бах, 15.09.2019 20:51
    +6
    MADRIDISTA, 15.09.2019 20:22
    Скоро прийде Рух і пізда Карпати та Факелами, буде одна народна команда, і це Рух! БУДЕ БІЙ!
    Лiкуйся, хлопче !
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 15.09.2019 20:22
    -11
    Скоро прийде Рух і пізда Карпати та Факелами, буде одна народна команда, і це Рух! БУДЕ БІЙ!
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 15.09.2019 20:18
    -6
    Shevchenka2019, 15.09.2019 20:01
    Скільки в того @нала профілів,то п3дц! Кусок @мн@)
    Проспись
    Саня Бах
      Саня Бах, 15.09.2019 20:17
    -5
    Shevchenka2019, 15.09.2019 20:01
    Скільки в того @нала профілів,то п3дц! Кусок @мн@)
    ПНХ вiвця !
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 15.09.2019 20:01
    +2
    Скільки в того @нала профілів,то п3дц! Кусок @мн@)
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 15.09.2019 20:00
    -4
    Оо боти мінусують
    ingvar1305
      ingvar1305, 15.09.2019 19:35
    -3
    1-2 ФК Львів...
    Перемога потрібна!...
    Саня Бах
      Саня Бах, 15.09.2019 20:51
    +6
    MADRIDISTA, 15.09.2019 20:22
    Скоро прийде Рух і пізда Карпати та Факелами, буде одна народна команда, і це Рух! БУДЕ БІЙ!
    Лiкуйся, хлопче !
    nomad
      nomad, 15.09.2019 21:06
    +3
    Во трагедия в Киеве!
    71 мин. ЗАМЕНА У ДЕСНЫ. Задоя продолжит игру Это ТУТ лепят...
    Trollface
      Trollface, 15.09.2019 20:58
    +3
    Какая замена у Десны? 63 минута. Это совсем другой матч. Исправьте.
    Наливайко Діма
      Наливайко Діма, 15.09.2019 21:34
    +2
    PFCLviv, 15.09.2019 21:30
    А шо тут такого, я кажу коли ми слабо граємо...
    А коли ви сильно граєте?
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 15.09.2019 21:09
    +2
    nomad, 15.09.2019 21:06
    Во трагедия в Киеве!
    71 мин. ЗАМЕНА У ДЕСНЫ. Задоя продолжит игру Это ТУТ лепят...
    В Києві вже була одна трагедія, декілька годин тому) хоча може і не трагедія а просто мінімально відскочили))
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 15.09.2019 20:01
    +2
    Скільки в того @нала профілів,то п3дц! Кусок @мн@)
    Al Zolo
    Al Zolo, 15.09.2019 21:30
    +1
    интересно сколько просуществует ФК Львов на этот раз?
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 15.09.2019 21:29
    +1
    Офіційно! @нали б@лаб0ли))) Вітаю)
    myroslavmail
      myroslavmail, 15.09.2019 21:27
    +1
    PFCLviv, 15.09.2019 21:22
    Мда... Слабо...Дуже слабо !
    ФК Львів слабо? та не можу бути?
    comentraktor
      comentraktor, 15.09.2019 21:02
    +1
    Вроде и бабла нормально, но сцука Колос-Ковалівка, где креатив, так колхозном тхне. Короче, беныкы, гасите их
    comentraktor