ПЕТРАКОВ: «Радує, що хоч Булеца і Супряга пішли в Дніпро-1»

Екс-наставник збірної України U-20 вважає, що іншим чемпіонам світу потрібно взяти з них приклад

ПЕТРАКОВ: «Радує, що хоч Булеца і Супряга пішли в Дніпро-1»
© СК Дніпро-1. Сергій Булеца (зліва)
Головний тренер юніорської збірної України U-20, яка цього літа стала чемпіоном світу в своїй віковій категорії, поділився думкою про розвиток кар'єри колишніх підопічних.
 
— Я не маю права втручатися в клубні справи, але дуже переживаю за долю Дениса Попова, Георгія Цітаішвілі і Валери Бондаря. Я б їм радив, не роздумуючи, йти в оренди.
 
— Чому вони не пішли? Їх не відпустили або вони самі не захотіли?
— Це клубні питання. На їх місці я б пішов за прикладом Булеци і Супряги. У провідних світових клубах якщо молодий футболіст цю ж мить не потрапляє в основний склад, він не потрібен для ротації, його тут же кудись віддають. А у нас подібне чомусь не прийняте. Радує, що хоч Булеца з Супрягою пішли в «Дніпро-1», а молоді гравці «Шахтаря» вирушили в оренду в «Маріуполь» і Фіма Конопля в «Десну».
 
Я думаю, якби Валера Бондар пішов у клуб на кшталт «Ворскли» або Денис Попов в «Дніпро-1», вони тут же заграли б в основі. Це потенційні гравці національної збірної, але вони два місяці сидять в запасі без ігрової практики і психологічно ламаються. Дай Бог, щоб зовсім не надламалися. Я не засуджую клубних тренерів, у них свої завдання - перемагати в кожній грі. Але потрібно шукати вихід з положення.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ваня
      Ваня, 12.09.2019 14:44
    0
    ВВВ, 12.09.2019 11:16
    Петраков тут не правий і я поясню чому.Йти в оренду заради того аби грати тільки з одного боку виглядає привабливо.Бо добре коли Супряга (практично повернувся додому) та Булеца не тільки отримують ігрову рактику,але й прогресують з таким тренером як Михайленко.А ось уявіть собі що ці гравці попали в команду під керівництвом того з бразилься,що тренував Олімпік чи умовні Карпати,чи того ж таки Мазяра,у якого жінка має забирати зарплату,бо хло любе бухануть,чи в руки того ж таки Севідова,який продавав матчі? Прогресували би молоді гравці?Дуже сумнівно.В той самий час приклад Зінченка-віддали в оренду в Голандію,просидів на лавці,Лунін микається по орендах без практики в Реалі.А ось тренуючись з основою Зінченко(коли відмовився від оренди) свій шанс використав,бо пахав на трненуваннях ну і пощастило що обидва лівих захисники поламалися.Ну а тепер він вже основний захисник і залишиться ним якщо продовжить прогресувати.Бондарь в Шахтарі потроху отримує практику,Сікан також-в тому ж Шахтарі попри високі цілі наразі готується зміна з молодих гравців.Тож підсумовуючи-певна річ що молодим треба грати аби рости,але не кожен клуб чи тренер підходить для оренди і не факт що в оренді гравець буде рости а не деградувати.
    За шахтар згадав де ж Бондар отримує практику, і де зараз Сікан, ну ти й комік
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.09.2019 11:36
    +1
    Велика вероятность что они сами не хотят ехать в условные полтавы, мариуполи, черниговы и прочие места после столицы, хороших з/п и отсутствия необходимости сильно напрягаться
    ВВВ
      ВВВ, 12.09.2019 11:16
    -3
    Петраков тут не правий і я поясню чому.Йти в оренду заради того аби грати тільки з одного боку виглядає привабливо.Бо добре коли Супряга (практично повернувся додому) та Булеца не тільки отримують ігрову рактику,але й прогресують з таким тренером як Михайленко.А ось уявіть собі що ці гравці попали в команду під керівництвом того з бразилься,що тренував Олімпік чи умовні Карпати,чи того ж таки Мазяра,у якого жінка має забирати зарплату,бо хло любе бухануть,чи в руки того ж таки Севідова,який продавав матчі? Прогресували би молоді гравці?Дуже сумнівно.В той самий час приклад Зінченка-віддали в оренду в Голандію,просидів на лавці,Лунін микається по орендах без практики в Реалі.А ось тренуючись з основою Зінченко(коли відмовився від оренди) свій шанс використав,бо пахав на трненуваннях ну і пощастило що обидва лівих захисники поламалися.Ну а тепер він вже основний захисник і залишиться ним якщо продовжить прогресувати.Бондарь в Шахтарі потроху отримує практику,Сікан також-в тому ж Шахтарі попри високі цілі наразі готується зміна з молодих гравців.Тож підсумовуючи-певна річ що молодим треба грати аби рости,але не кожен клуб чи тренер підходить для оренди і не факт що в оренді гравець буде рости а не деградувати.
    zhyr
      zhyr, 12.09.2019 11:05
    0
    SamojlovS, 12.09.2019 10:07
    Кстати - В АРЕНДЕ.
    А Конопля в Десні ))
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 12.09.2019 10:25
    +1
    turist86, 12.09.2019 10:23
    ПЕТРАКОВ: «Радує, що хоч Булеца і Супряга втекли від фізруків
    В Динамо ж немає фарму,як в шьюхтьора. Зоря? Коли Марік буде так о4ки забирати в шьюхтьора? Як ніколи?)
    turist86
    online
      turist86, 12.09.2019 10:23
    -1
    ПЕТРАКОВ: «Радує, що хоч Булеца і Супряга втекли від фізруків
    SamojlovS
      SamojlovS, 12.09.2019 10:07
    0
    kerch30, 12.09.2019 09:10
    и Лунин сидит
    Кстати - В АРЕНДЕ.
    common_sense
      common_sense, 12.09.2019 09:32
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    есть такая профессия - готовить смену.
    еще раз спасибо Вас за эмоции
    Ruud
      Ruud, 12.09.2019 09:23
    +3
    толковый Петраков, что ни говори...почему не идет тренером в какой-нибудь нормальный клуб...
    kerch30
    online
      kerch30, 12.09.2019 09:10
    +1
    и Лунин сидит
    StrikeX
    online
      StrikeX, 12.09.2019 08:57
    +3
    Повністю згоден з Петраковим
    nomad
      nomad, 12.09.2019 08:49
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Там и будут бегать. Вон Зинченко в МанСити через Уфу поал
    Ruud
      Ruud, 12.09.2019 09:23
    +3
    толковый Петраков, что ни говори...почему не идет тренером в какой-нибудь нормальный клуб...
    StrikeX
    online
      StrikeX, 12.09.2019 08:57
    +3
    Повністю згоден з Петраковим
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.09.2019 11:36
    +1
    Велика вероятность что они сами не хотят ехать в условные полтавы, мариуполи, черниговы и прочие места после столицы, хороших з/п и отсутствия необходимости сильно напрягаться
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 12.09.2019 10:25
    +1
    turist86, 12.09.2019 10:23
    ПЕТРАКОВ: «Радує, що хоч Булеца і Супряга втекли від фізруків
    В Динамо ж немає фарму,як в шьюхтьора. Зоря? Коли Марік буде так о4ки забирати в шьюхтьора? Як ніколи?)
    common_sense
      common_sense, 12.09.2019 09:32
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    есть такая профессия - готовить смену.
    еще раз спасибо Вас за эмоции
    kerch30
    online
      kerch30, 12.09.2019 09:10
    +1
    и Лунин сидит
    nomad
      nomad, 12.09.2019 08:49
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Там и будут бегать. Вон Зинченко в МанСити через Уфу поал
    Ваня
      Ваня, 12.09.2019 14:44
    0
    ВВВ, 12.09.2019 11:16
    Петраков тут не правий і я поясню чому.Йти в оренду заради того аби грати тільки з одного боку виглядає привабливо.Бо добре коли Супряга (практично повернувся додому) та Булеца не тільки отримують ігрову рактику,але й прогресують з таким тренером як Михайленко.А ось уявіть собі що ці гравці попали в команду під керівництвом того з бразилься,що тренував Олімпік чи умовні Карпати,чи того ж таки Мазяра,у якого жінка має забирати зарплату,бо хло любе бухануть,чи в руки того ж таки Севідова,який продавав матчі? Прогресували би молоді гравці?Дуже сумнівно.В той самий час приклад Зінченка-віддали в оренду в Голандію,просидів на лавці,Лунін микається по орендах без практики в Реалі.А ось тренуючись з основою Зінченко(коли відмовився від оренди) свій шанс використав,бо пахав на трненуваннях ну і пощастило що обидва лівих захисники поламалися.Ну а тепер він вже основний захисник і залишиться ним якщо продовжить прогресувати.Бондарь в Шахтарі потроху отримує практику,Сікан також-в тому ж Шахтарі попри високі цілі наразі готується зміна з молодих гравців.Тож підсумовуючи-певна річ що молодим треба грати аби рости,але не кожен клуб чи тренер підходить для оренди і не факт що в оренді гравець буде рости а не деградувати.
    За шахтар згадав де ж Бондар отримує практику, і де зараз Сікан, ну ти й комік
    zhyr
      zhyr, 12.09.2019 11:05
    0
    SamojlovS, 12.09.2019 10:07
    Кстати - В АРЕНДЕ.
    А Конопля в Десні ))
    SamojlovS
      SamojlovS, 12.09.2019 10:07
    0
    kerch30, 12.09.2019 09:10
    и Лунин сидит
    Кстати - В АРЕНДЕ.