Євген КОНОПЛЯНКА: «Лунін - топ-клас. Хороша гра воротаря»

Хавбек похвалив виступ молодого воротаря

Євген КОНОПЛЯНКА: «Лунін - топ-клас. Хороша гра воротаря»
© ffu.ua

У контрольному матчі проти Нігерії шанс вийти в основному складі збірної України отримав воротар Андрій Лунін, який заслужив похвалу більш досвідчених партнерів.

Хавбек Євген Коноплняка вважає, що кіпер зіграв здорово.

«Ми все-таки добилися того, щоб піти з цього стадіону без поразки. Це важливо. Я вітаю команду та вболівальників. Я радий тут перебувати. Дякую велике уболівальникам».

«Лунін? Топ-клас. Багато сейвів, і якби не він, то було б не два голи. Хороша гра Андрія», - сказав Коноплянка.

Матч завершився з рахунком 2:2.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 11.09.2019 11:35
    -4
    Сергей Ксендзик, 11.09.2019 10:31
    Чим не вгодив Пятов?? Чи мало виручав в цьому відборі? Чи тому, що грає за "Шахтар" ?
    тым шо завжды готов пропустыты нэлэпый гил
    zhyr
    online
      zhyr, 11.09.2019 11:07
    +3
    Сергей Ксендзик, 11.09.2019 10:31
    Чим не вгодив Пятов?? Чи мало виручав в цьому відборі? Чи тому, що грає за "Шахтар" ?
    Коли Пятов стоїть в збірній, або в Шахтарі в єврокубках, чомусь в мене постійно якесь переживання, хоч би не привіз. Той же Лунін немає і сотої частини досвіду Пятова, але коли він стоїть, мені якось спокійніше.
    sres2016
      sres2016, 11.09.2019 10:32
    +4
    Тогда вопрос: а что делала защита? Впрочем, мы видели))
    Сергей Ксендзик
    Сергей Ксендзик, 11.09.2019 10:31
    +6
    Evgene Boykinyuk, 11.09.2019 10:05
    только всё-равно основным будет ляпов
    Чим не вгодив Пятов?? Чи мало виручав в цьому відборі? Чи тому, що грає за "Шахтар" ?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 11.09.2019 10:05
    -1
    только всё-равно основным будет ляпов
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 11.09.2019 09:48
    +9
    Луніну похвала, хороша гра голкіпера. Так тримати - молодець
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 11.09.2019 09:48
    +9
    Луніну похвала, хороша гра голкіпера. Так тримати - молодець
    Сергей Ксендзик
    Сергей Ксендзик, 11.09.2019 10:31
    +6
    Evgene Boykinyuk, 11.09.2019 10:05
    только всё-равно основным будет ляпов
    Чим не вгодив Пятов?? Чи мало виручав в цьому відборі? Чи тому, що грає за "Шахтар" ?
    sres2016
      sres2016, 11.09.2019 10:32
    +4
    Тогда вопрос: а что делала защита? Впрочем, мы видели))
    zhyr
    online
      zhyr, 11.09.2019 11:07
    +3
    Сергей Ксендзик, 11.09.2019 10:31
    Чим не вгодив Пятов?? Чи мало виручав в цьому відборі? Чи тому, що грає за "Шахтар" ?
    Коли Пятов стоїть в збірній, або в Шахтарі в єврокубках, чомусь в мене постійно якесь переживання, хоч би не привіз. Той же Лунін немає і сотої частини досвіду Пятова, але коли він стоїть, мені якось спокійніше.