ВІДЕО. Народжений відгрібати. Найгірший боксер в історії

Рудольф Мурко з Чехії зазнав 90 поразок в профі-кар'єрі

ВІДЕО. Народжений відгрібати. Найгірший боксер в історії
© Marianne Müller. Рудольф Мурко
Всі любителі боксу знають лідерів боксерських рейтингів. Будь-який фанат вам розповість, що Флойд Мейвезер здобув 50 перемог без жодної невдачі, що Василь Ломаченко очолює майже всі pound-for-pound рейтинги. Але ніхто не відповість, хто ж є гіршим боксером в історії? У кого найбільше поразок? Хто програвав всю свою кар'єру? Який боєць знаходиться в самому низу рейтингу?
 
Рудольф Мурко з Чехії! Ви це прізвище не чули раніше і не почуєте надалі. Про нього не напишуть британські таблоїди. Його не покажуть на ESPN. Майкл Баффер не скаже на його боях свою знамениту фразу «Let's get ready to rumble!» Ви його не знали? А він є. Він – лідер антирейтингу. Його рекорд: 3–90–2! Так, саме Мурко висить в самому хвості рейтингу, маючи 90 поразок! З діючих профі-боксерів більше фіаско не потерпів ніхто. А Рудольф відгрібає з 2000 року!
 

Якщо якомусь бійцю потрібно поправити свій рекорд, Рудольф Мурко до ваших послуг! Програє недорого, якісно і швидко. Ось, наприклад, українець Роман Головащенко (20–4, 18 KO). Непоганий боксер, але спіткнувся в титульному бою за пояс IBO на Кевіні Лерені з ПАР (23–1, 10 KO). А потім ще від німця Александера Франка (17–0–1, 14 KO) отримав в зуби.
 
Завдання для промоутера: на кому відігратися? Звичайно, треба домовитися з Мурко! І ось, вуаля, 30 березня 2019 року, німецький Галле, нокаут від Романа в другому раунді. І не важливо, що жодне українське видання не повідомило про цей бій. Не страшно, що найбільш ранній бій андеркарда не зібрав глядачів. Справу зроблено, серію поразок Романа закрито!
 
Приголомшливий факт, але Мурко все-таки іноді перемагає. З частотою 1 раз за 30 боїв. Ви запитаєте, кого ж обіграв Мурко? Хто ці три щасливчики, які програли гіршому з гірших? Давайте вивчимо: чех Іржі Мах (0–4), німець Мігель Ліас (0–2), ще один чех Павел Нушко (0–1). Випадкові люди, у яких в активі рівно 0 перемог на трьох!
 

41-річний «мішок» нещодавно відсвяткував боксерський ювілей, програвши 90-й поєдинок в кар'єрі. Ще 10 боїв, і сотка в кишені! Рудольф, постарайся! А 50 поразок нокаутами вже є.
 
Давайте подивимося пару-трійку відео боїв Рудольфа Мурко. Як то кажуть, без шансів.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Автор — Николай Степанюк, Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.09.2019 09:25
    +10
    Тяжелая у мужика работа... без иронии
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 10.09.2019 09:22
    +2
    У него три победы. Уже не худший.
    Provodauskas
      Provodauskas, 10.09.2019 09:00
    0
    Огребать, а не отгребать.
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 10.09.2019 08:20
    +10
    А меня другое смущает. Как он при 90 поражениях себя сейчас нормально чухает?? Это ж сколько надо было отгрести и остаться непокалеченным? Респект неваляшке
    Nazarij - Oleg
    Nazarij - Oleg, 10.09.2019 07:37
    +4
    чехи - бойова нація...))))
    finka13
      finka13, 10.09.2019 06:42
    +2
    Автор, рекомендую посмотреть фильм "Спарринг". Там очень хорошо раскрыта тема таких боксеров. Может тогда и не будешь такие высеры писать...
    tima fialko
    online
      tima fialko, 10.09.2019 01:44
    +19
    Мужик!Непереможний у своій впертості і стійкості.Більшість тікає вже після кількох нокаутів.Респект Мурко!
    Виталий Грин
    online
      Виталий Грин, 10.09.2019 01:01
    -9
    в чем смысл текста?
    Чтобы что?
    Смысл в чем?
    Автор статьи - ты хотя бы раз стоял на ринге?
    Я знаю, что никогда.
    так ... в чем смысл?
    текста
    __________
    дурдом.
    мдя...
    тот, кто стоял - имеет право спрашивать.
    кто не стоял - может просто тупить.
    А зачем?
    bullyUA
      bullyUA, 10.09.2019 00:48
    +14
    - Подсудимый, зачем вы убили бабку?
    - Так у нее было 10 копеек.
    - Что, из-за 10 копеек убили бабку?
    - Так 10 бабок, уже гривна.
    Так и Мурка зарабатывает количеством.
    Павло Троян
      Павло Троян, 10.09.2019 00:12
    +1
    Да есть те, кто и побольше проигрывал. Вот например Кристиан Лайт, 279 поражений https://en.m.wikipedia.org/wiki/Kristian_Laight
    Andy_P
      Andy_P, 10.09.2019 00:06
    +17
    А чё злорадствовать? Вышел чудак, пару минут позора, отдышался - и в кассу Думаю, при всех своих антирейтингах он что-то да зарабатывает
    Al Zolo
    Al Zolo, 09.09.2019 23:18
    +2
    есть и хуже-в Англии бойцы по150 поражениях есть
    tima fialko
    online
      tima fialko, 10.09.2019 01:44
    +19
    Мужик!Непереможний у своій впертості і стійкості.Більшість тікає вже після кількох нокаутів.Респект Мурко!
    Andy_P
    online
      Andy_P, 10.09.2019 00:06
    +17
    А чё злорадствовать? Вышел чудак, пару минут позора, отдышался - и в кассу Думаю, при всех своих антирейтингах он что-то да зарабатывает
    bullyUA
    online
      bullyUA, 10.09.2019 00:48
    +14
    - Подсудимый, зачем вы убили бабку?
    - Так у нее было 10 копеек.
    - Что, из-за 10 копеек убили бабку?
    - Так 10 бабок, уже гривна.
    Так и Мурка зарабатывает количеством.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.09.2019 09:25
    +10
    Тяжелая у мужика работа... без иронии
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 10.09.2019 08:20
    +10
    А меня другое смущает. Как он при 90 поражениях себя сейчас нормально чухает?? Это ж сколько надо было отгрести и остаться непокалеченным? Респект неваляшке
    Nazarij - Oleg
    Nazarij - Oleg, 10.09.2019 07:37
    +4
    чехи - бойова нація...))))
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 10.09.2019 09:22
    +2
    У него три победы. Уже не худший.
    finka13
      finka13, 10.09.2019 06:42
    +2
    Автор, рекомендую посмотреть фильм "Спарринг". Там очень хорошо раскрыта тема таких боксеров. Может тогда и не будешь такие высеры писать...
    Al Zolo
    Al Zolo, 09.09.2019 23:18
    +2
    есть и хуже-в Англии бойцы по150 поражениях есть
    Павло Троян
      Павло Троян, 10.09.2019 00:12
    +1
    Да есть те, кто и побольше проигрывал. Вот например Кристиан Лайт, 279 поражений https://en.m.wikipedia.org/wiki/Kristian_Laight
    Provodauskas
      Provodauskas, 10.09.2019 09:00
    0
    Огребать, а не отгребать.