Сербія на своєму полі програла Португалії

Серби мають лише теоретичні шанси потрапити на Євро

20129
19
У центральному матчі дня групи В в Белграді збірна Португалії обіграла команду Сербії з рахунком 4:2. Тепер шанси сербської збірної зайняти одне з перших двох місць в групі помітно впали.

Перший тайм пройшов за значної ігрової і територіальної переваги португальської збірної, однак справа до небезпечних моментів практично не доходила. Єдиний гол до перерви був забитий після грубої помилки голкіпера господарів Дмитровича, який помилився на виході, після чого Карвалью проштовхнув м'яч у ворота. Основні події зустрічі відбувалися вже в другому таймі.

На 58-й хвилині Гедеш увірвався в штрафну і точно пробив у дальній кут, після чого здавалося, що гості свого вже не упустять. Однак, незабаром, Міленкович точно пробив головою після подачі кутового і скоротив різницю в рахунку. Португальці вміло припиняли спроби суперника вирівняти гру, а на 81-й хвилині Роналду втік від захисників і пробив повз Дмитровича, знову збільшивши перевагу своєї команди до двох м'ячів. Як показав повтор, Кріштіану був в невеликому офсайді, але VAR на цій стадії турніру не застосовується.

На 85-й хвилині Мітровіч могутнім ударом з меж штрафного відправив м'яч під поперечину і знову подарував господарям шанс на порятунок, але буквально через хвилину в контратаці Бернарду пробив в нижній кут і встановив остаточний результат матчу.

Відбірковий турнір Євро-2020. Група В.

Сербія - Португалія - ​​2:4

Міленкович (68), Мітровіч (85) - В. Карвалью (41), Гедеш (58), Роналду (81), Бернарду (87)

Максимович (10), Коларов (64) - Діаш (39), В. Карвалью (99)

Сербія: Дмитрович - Міленкович, Максимович, Настасіч, Коларов - Мілівоєвіч (Йович, 87), Матіч - Лазович (Льяіч, 59), Тадич, Костич (Катай, 84) - А. Мітровіч

Португалія: Патрісіу - Семеду (Канселье, 65), Фонте, Діаш, Геррейро - Данилу, В. Карвалью, Б. Фернандеш (Моутінью, 86) - Роналду, Гедеш (Феліш, 70), Бернарду

Арбітр: Джюнейт Чакир (Туреччина)

Стадіон: «Райко Мітіч - Црвена Звезда»

СЕРБІЯ - ПОРТУГАЛІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(25)

Гравець Реала заявив, що гол Барселони у ворота Луніна мали скасувати
Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча