06.09.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Збірна Нідерландів проявила характер і в Гамбурзі обіграла Німеччину

Результативний поєдинок завершився перемогою команди Рональда Кумана

Збірна Нідерландів проявила характер і в Гамбурзі обіграла Німеччину
© twitter.com/onsoranje

Головним протистоянням сьогоднішнього ігрового дня відбіркового турніру Євро-2020 стала дуель футбольних важковаговиків - Німеччини та Нідерландів. Ці команди представляють групу С, яку несподівано очолює Північна Ірландія. Щоправда, зі своїми головними конкурентами північноірландці ще не зустрічалися, так що така розстановка сил поки відносна. Німці підійшли до звітного поєдинку з трьома перемогами в активі, одна з яких була здобута в гостьовому матчі з «помаранчевими». Так що, підопічні Рональда Кумана були сповнені рішучості повернути боржок грізному опоненту.

Саме голландці після стартового свистка взяли м'яч під контроль, намагаючись позбавити простору господарів поля. Щоправда, перша ж гостра вилазка футболістів німецької збірної завершилася результативно. З ударом Клостерманна Сіллессен впорався, але до м'яча встиг Гнабрі, який і відкрив рахунок в матчі.

«Помаранчеві» продовжили гнути свою лінію, володіючи територіальною перевагою. Зі створенням гольових можливостей у гостей особливо не складалося, але постійний тиск тримав в напрузі захисну лінію Бундестіму. Підопічні Йоахіма Лева діяли прагматично і вичікували моменти для проведення контрвипадів. Один з них, який відбувся перед перервою, ледь не завершився ще одним взяттям воріт збірної Нідерландів. Кроос вивів на ударну позицію в штрафному Ройса, але свою команду виручив Сіллессен.

Могли німці забити швидкий гол і на початку другої половини зустрічі, коли де Лігт ледь не зрізав м'яч у свої ворота після прострілу Гнабрі. Голландці ж продовжили насідати на оборону суперників і це таки принесло результат. Простріл Бабеля з лівого флангу знайшов де Йонга, який випередив захисника і з центру штрафного майданчика розстріляв ворота.

Незабаром в воротах збірної Німеччини опинився і другий м'яч. Навіс з кутового ударом головою замкнув ван Дейк, на що Нойер в падінні зреагував. Відбитий голкіпером м'яч підібрав Депай, який прострілив в напрямку Бабеля. Райану пробити не вдалося, але круглий снаряд від ноги Та опинився в сітці. Втім, радість голландців тривала всього кілька хвилин. М'яч зачепив руку де Лігта в штрафному Нідерландів, і арбітр вказав на 11-тиметрових позначку. Пенальті холоднокровним ударом реалізував Кроос.

Але в цей вечір голландці, все ж, довели свою перевагу. На 79-й хвилині ефектна комбінація гостей завершилася точним ударом дебютанта «помаранчевої» збірної Малена. А вже в компенсований час підопічні Рональда Кумана провели швидку контратаку, вінцем якої став точний удар Вейналдума після прострілу Депая.

Голландці здобули важливу перемогу і в понеділок зіграють на виїзді з Естонією. У паралельному матчі Північна Ірландія прийматиме Німеччину.


Відбірковий турнір Євро-2020. Група C.

Німеччина - Нідерланди - 2:4


Серж Гнабрі (9), Тоні Кроос (73, з пенальті) - Френкі де Йонг (59), Джонатан Та (66, автогол), Доніелл Мален (79), Жоржиньо Вейналдум (91)

Йосуа Кімміх (35) - Мемфіс Депай (35), Мартен де Роон (49), Френкі де Йонг (72)

Німеччина: Мануель Нойер - Маттіас Гінтер (Юліан Брандт, 84), Джонатан Та, Ніклас Зюле, Лукас Клостерманн - Ніко Шульц, Тоні Кроос, Йосуа Кімміх - Марко Ройс, Тімо Вернер (Кай Хаверц, 61), Серж Гнабрі.

Нідерланди: Яспер Сіллессен - Дейлі Блінд, Вірджіл ван Дейк, Матейс де Лігт, Дензел Думфріс (Деві Проппер, 58) - Френкі де Йонг, Жоржиньо Вейналдум, Мартен де Роон (Доніелл Мален, 58) - Райан Бабел (Натан Аке, 81) , Мемфіс Депай, Квінсі Промес.

Арбітр: Артур Соареш Діаш (Португалія).

Стадіон: «Фолькспаркштадіон» (Гамбург, Німеччина).

НІМЕЧЧИНА - НІДЕРЛАНДИ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    vladimirpa12
      vladimirpa12, 07.09.2019 13:40
    0
    Libero GO, 07.09.2019 12:12
    У німців з голандцями майже такі самі відносити (у футболі), як у нас з кацапами (у футболі і взагалі), тому ти кажешь помилкові речі...
    Ладно, я понял, учитываю мнение большинства, это был не договорняк, но хочется, чтобы СЕВ ИРЛ все таки бахнуда кого-либо из них, или обоих--, и посмотреть, как они бегать будут потом
    vladimirpa12
      vladimirpa12, 07.09.2019 13:38
    0
    kot_sumy, 07.09.2019 06:30
    Зачем такой злой? Ты шо бабки на ставке просрал?
    Нет, я просто за Северную Ирландию болею, сборная, где играют почтальоны, простые пацаны,это же классно, опережают Голландию или Германию, выходят на ЧЕ, и мы уже не жалеем о том, что проиграли им на прошлом ЧЕ, мы не одиноки . Да и эта глобализация надоела.
    Libero GO
      Libero GO, 07.09.2019 12:12
    0
    vladimirpa12, 07.09.2019 00:03
    Чистейший договорняк, Хочется, Чтобы Северная Ирландия Выиграла по одному матчу иу немцев и Голландцев, маловероятно, но все -таки
    У німців з голандцями майже такі самі відносити (у футболі), як у нас з кацапами (у футболі і взагалі), тому ти кажешь помилкові речі...
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 07.09.2019 10:30
    +1
    Молодці. Поставили на місце бундесмашину
    nomad
      nomad, 07.09.2019 08:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Апельсиновые всегда смело играют против Германии. Браво!
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 07.09.2019 07:54
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Тюльпаны молодцы
    Ag1077
      Ag1077, 07.09.2019 07:46
    +5
    С возвращением в Большой Футбол, Оранжевые! Успехов в дальнейшем!
    russol30
      russol30, 07.09.2019 07:41
    +4
    Вейналдум на 94 хвилині видає такий крос і забиває, ну і фіз підготовка)
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 07.09.2019 06:35
    +6
    Интересно, как голландцы достигли такой физ. формы, что у них были силы на высокий прессинг в конце матча? А сам матч конечно топчик - плотная борьба и мгновенная карма за любую ошибку или расслабленность.
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 07.09.2019 06:30
    +9
    vladimirpa12, 07.09.2019 00:32
    К слову, если бы Германия Выигрывала , то Северной Ирландии достаточн было бы выиграть у Нидерландов,а при условии, что Эстония и Белоруссия сыграли бы с ними в ничью, вообще не напрягаться. Германия соседка Голландии, поэтому это был 100 % договорняк--вы лица немцев видели, когда пенальти поставили? На них было написано, что делать? Как забить, чтобы потом проиграть за последние 10 мин.?
    Зачем такой злой? Ты шо бабки на ставке просрал?
    Ptiza
      Ptiza, 07.09.2019 00:51
    +7
    Голландия реально машина
    garik_trinity
      garik_trinity, 07.09.2019 00:37
    -6
    vladimirpa12, 07.09.2019 00:32
    К слову, если бы Германия Выигрывала , то Северной Ирландии достаточн было бы выиграть у Нидерландов,а при условии, что Эстония и Белоруссия сыграли бы с ними в ничью, вообще не напрягаться. Германия соседка Голландии, поэтому это был 100 % договорняк--вы лица немцев видели, когда пенальти поставили? На них было написано, что делать? Как забить, чтобы потом проиграть за последние 10 мин.?
    Да немцы отличаются продажностью еще с 1982 года.
    vladimirpa12
      vladimirpa12, 07.09.2019 00:36
    -7
    Посмотри сейчас моменты матча и посчитай, сколько их было у немцев!!!
    vladimirpa12
      vladimirpa12, 07.09.2019 00:32
    -14
    К слову, если бы Германия Выигрывала , то Северной Ирландии достаточн было бы выиграть у Нидерландов,а при условии, что Эстония и Белоруссия сыграли бы с ними в ничью, вообще не напрягаться. Германия соседка Голландии, поэтому это был 100 % договорняк--вы лица немцев видели, когда пенальти поставили? На них было написано, что делать? Как забить, чтобы потом проиграть за последние 10 мин.?
    vladimirpa12
      vladimirpa12, 07.09.2019 00:29
    -13
    А кто-то видел, что немцы старались? Германия-Польша вспоминается, как наших слили??? Тоже самое сегодня было. Чтобы после-2-2 за 10 мин Германия два мяча пропустила? Глаза раззуй, друг
    Vick Reznor
      Vick Reznor, 07.09.2019 00:06
    +18
    vladimirpa12, 07.09.2019 00:03
    Чистейший договорняк, Хочется, Чтобы Северная Ирландия Выиграла по одному матчу иу немцев и Голландцев, маловероятно, но все -таки
    договорняк? ну ты реально тупой
    vladimirpa12
      vladimirpa12, 07.09.2019 00:03
    -22
    Чистейший договорняк, Хочется, Чтобы Северная Ирландия Выиграла по одному матчу иу немцев и Голландцев, маловероятно, но все -таки
    футфан
      футфан, 06.09.2019 23:56
    +4
    Сьогоднішня гра одне задоволення. Востаннє такий кайф від футболу отримував під час других матчів півфіналу Ліги чемпіонів
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 06.09.2019 23:44
    -4
    повторюсь... трабант - это ведь тоже немецкам машина
    ternow
      ternow, 06.09.2019 23:39
    +6
    Шикарный матч!
    Vick Reznor
      Vick Reznor, 07.09.2019 00:06
    +18
    vladimirpa12, 07.09.2019 00:03
    Чистейший договорняк, Хочется, Чтобы Северная Ирландия Выиграла по одному матчу иу немцев и Голландцев, маловероятно, но все -таки
    договорняк? ну ты реально тупой
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 07.09.2019 06:30
    +9
    vladimirpa12, 07.09.2019 00:32
    К слову, если бы Германия Выигрывала , то Северной Ирландии достаточн было бы выиграть у Нидерландов,а при условии, что Эстония и Белоруссия сыграли бы с ними в ничью, вообще не напрягаться. Германия соседка Голландии, поэтому это был 100 % договорняк--вы лица немцев видели, когда пенальти поставили? На них было написано, что делать? Как забить, чтобы потом проиграть за последние 10 мин.?
    Зачем такой злой? Ты шо бабки на ставке просрал?
    Omen
      Omen, 06.09.2019 23:38
    +9
    Вот вам и Голландцы, красаавеллы!
    Ptiza
      Ptiza, 07.09.2019 00:51
    +7
    Голландия реально машина
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 07.09.2019 06:35
    +6
    Интересно, как голландцы достигли такой физ. формы, что у них были силы на высокий прессинг в конце матча? А сам матч конечно топчик - плотная борьба и мгновенная карма за любую ошибку или расслабленность.
    ternow
      ternow, 06.09.2019 23:39
    +6
    Шикарный матч!
    Ag1077
      Ag1077, 07.09.2019 07:46
    +5
    С возвращением в Большой Футбол, Оранжевые! Успехов в дальнейшем!
    russol30
      russol30, 07.09.2019 07:41
    +4
    Вейналдум на 94 хвилині видає такий крос і забиває, ну і фіз підготовка)
    футфан
      футфан, 06.09.2019 23:56
    +4
    Сьогоднішня гра одне задоволення. Востаннє такий кайф від футболу отримував під час других матчів півфіналу Ліги чемпіонів
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 07.09.2019 10:30
    +1
    Молодці. Поставили на місце бундесмашину
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 07.09.2019 07:54
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Тюльпаны молодцы
    vladimirpa12
      vladimirpa12, 07.09.2019 13:40
    0
    Libero GO, 07.09.2019 12:12
    У німців з голандцями майже такі самі відносити (у футболі), як у нас з кацапами (у футболі і взагалі), тому ти кажешь помилкові речі...
    Ладно, я понял, учитываю мнение большинства, это был не договорняк, но хочется, чтобы СЕВ ИРЛ все таки бахнуда кого-либо из них, или обоих--, и посмотреть, как они бегать будут потом
    vladimirpa12
      vladimirpa12, 07.09.2019 13:38
    0
    kot_sumy, 07.09.2019 06:30
    Зачем такой злой? Ты шо бабки на ставке просрал?
    Нет, я просто за Северную Ирландию болею, сборная, где играют почтальоны, простые пацаны,это же классно, опережают Голландию или Германию, выходят на ЧЕ, и мы уже не жалеем о том, что проиграли им на прошлом ЧЕ, мы не одиноки . Да и эта глобализация надоела.
    Libero GO
      Libero GO, 07.09.2019 12:12
    0