Мотор на останніх секундах вирвав перемогу в стартовій грі SEHA ліги

Український клуб завдав поразки «Татрану» зі Словаччини з рахунком 25:24

8678
11
Мотор Запоріжжя
Запорізький «Мотор» стартовий матч SEHA ліги провів в Словаччині, де найсильнішому українському клубу протистояв лідер місцевого гандболу – «Татран» з Прешова. Словацький клуб є 15-кратним чемпіоном своєї країни, причому 13 останніх чемпіонатів з 2007 року незмінно залишалися за гандболістами з Прешова.

Український клуб зумів набрати очки в дебютному поєдинку нового для себе турніру. «Мотор» виграв перший тайм, але потім довгий час поступався в рахунку в досить конкурентній боротьбі. За рахунку 21:24 надій залишалося мало, але гості проявили характер. За півтори хвилини до кінця українці зрівняли рахунок, а на останніх секундах вирвали перемогу з рахунком 25:24!

SEHA ліга. 1-й тур.

4 вересня, Словаччина

«Татран» (Прешів, Словаччина) – «Мотор» (Запоріжжя, Україна) – 24:25 (11:12)

«Мотор»: Донцов (2), Пуховський (2), Вуйович (1), Кус (1), Бабічев (4), Кравченко (4), Касай (1), Дорощук (1), Гурковський (1), Жуков, Малашінскас (4), Сорока (4).

Наступний матч турніру запорізький клуб проведе вже 7 вересня, вдома проти «Вардара» з Македонії, переможця Ліги чемпіонів попереднього сезону.