СВІТОЛІНА про вихід у півфінал US Open: «Це приголомшливі емоції»

Українка задоволена своєю перемогою над Йохан Контою

5371
5
Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна
Перша ракетка України Еліна Світоліна (№5 WTA) впевнено обіграла Йоханна Конту (6:4, 6:4) в чвертьфіналі US Open і вперше вийшла в півфінал.

Після гри українка поділилася враженнями від матчу.

«Це приголомшливі емоції. Матч був дуже важким, ми обидві добре пробивали по м'ячу, гра була практично рівна. Я задоволена тим, як впоралася сьогодні з тиском. Мені потрібно було подати на матч, звичайно, я трохи засмутилася, що не використала матчболи на її подачі. Ти завжди засмучуюєшся, якщо був близько. Але я намагалася залишатися спокійною і думала про те, що я все ще лідирую в рахунку і в мене є хороший шанс подати на перемогу.

У півфіналі мені не важливо з ким грати, з Сереною Вільямс або Ван Цян. З Сереною я вже кілька разів грала, якщо ми зустрінемося в півфіналі, то це буде хвилюючий досвід, це буде хороший матч.

Ми мотивуємо один одного з Гаелем Монфісом? Так, це так, я вже вийшла в півфінал, а він ще проведе чвертьфінальний матч. Тепер його черга проявити себе, зробити ще один крок вперед», - сказала Світоліна.

Відзначимо, що після цього матчу з понеділка Світоліна підніметься на третє місце в світовому рейтингу, повторивши особистий рекорд.