Едді ХІРН: «Сподівався, час і кількість боїв зламають Ломаченка»

Український боксер залишається на топ-рівні

Едді ХІРН: «Сподівався, час і кількість боїв зламають Ломаченка»
© boxingscene.com

Український боксер Василь Ломаченко в поєдинку з Люком Кемпбеллом завоював пояс WBC, залишаючись в кроці від титулу абсолютного чемпіона у своїй вазі.

Промоутер Кемпбелла, Едді Хірн, сподівався на втому Ломаченка.

«Я не знаю, хто здатний побити Ломаченка. Він робить неймовірні речі - як тримає дистанцію, працює ногами, завдає удари».

«Але я сподівався, що час і кількість боїв все ж зламають його. Ломаченко провів в аматорах близько 400 поєдинків, а також 14 на професійному рингу».

«Не так багато в профі, але це були важкі бої. Можливо, на якомусь етапі могли вилізти проблеми з плечем. Або з коліном. Потрібно трохи удачі, щоб перемогти його», - вважає Хірн.

Наступною метою боксера є бій за титул IBF.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BoxingScene

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Dan Mudy
      Dan Mudy, 03.09.2019 17:24
    0
    І шо тобі з того Хєрн легше стане,але дурник,Вася це легенда,хай радує чим довше людей
    alefteev77
    online
      alefteev77, 03.09.2019 14:05
    +2
    Хірн - хитрожопий бритос, який банально незадоволений, що українець на очаках британців (які вважають себе світовою елітою та 1-им класом людства) побив британця.
    Підготовкою боксерів професійних в Британії займаються дуже прискіпливо. І для них нонсенс - що якась команда із Аккермана забрала в них гроші.
    Британці - це такі самі імперіалісти, як москалі. Тільки ще більш глобальні та зухвалі.
    Захоплення цілих континентів, рабство, торгівля людьми та наркотиками, розпалювання війн - це все "велика" Британія
    Bop
      Bop, 03.09.2019 14:04
    +1
    Хирн, это тебе не снукер! Это бокс!
    Серж Пир
      Серж Пир, 03.09.2019 13:59
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Если тебе выбить колено, то можно и против бабы в спарринг
    bonv
    online
      bonv, 03.09.2019 13:51
    +1
    Хрен тобі хірн!
    sv_2000
      sv_2000, 03.09.2019 13:20
    +3
    ua-goahead, 03.09.2019 12:58
    заздрісний придурок
    Тю..... Хирн, как по мне, самый адекватный промоутер... Нормально согласовывает бои, бойцов не маринует... О Васе высказывается всегда с уважением.
    ua-goahead
      ua-goahead, 03.09.2019 12:58
    +1
    заздрісний придурок
    sv_2000
      sv_2000, 03.09.2019 13:20
    +3
    ua-goahead, 03.09.2019 12:58
    заздрісний придурок
    Тю..... Хирн, как по мне, самый адекватный промоутер... Нормально согласовывает бои, бойцов не маринует... О Васе высказывается всегда с уважением.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 03.09.2019 14:05
    +2
    Хірн - хитрожопий бритос, який банально незадоволений, що українець на очаках британців (які вважають себе світовою елітою та 1-им класом людства) побив британця.
    Підготовкою боксерів професійних в Британії займаються дуже прискіпливо. І для них нонсенс - що якась команда із Аккермана забрала в них гроші.
    Британці - це такі самі імперіалісти, як москалі. Тільки ще більш глобальні та зухвалі.
    Захоплення цілих континентів, рабство, торгівля людьми та наркотиками, розпалювання війн - це все "велика" Британія
    Bop
    online
      Bop, 03.09.2019 14:04
    +1
    Хирн, это тебе не снукер! Это бокс!
    bonv
    online
      bonv, 03.09.2019 13:51
    +1
    Хрен тобі хірн!
    ua-goahead
      ua-goahead, 03.09.2019 12:58
    +1
    заздрісний придурок
    Dan Mudy