ЛОМАЧЕНКО: «Хочу драться с Лопесом, но не верю, что он побьет Комми»

Украинскому чемпиону нужно завоевать титул IBF

ЛОМАЧЕНКО: «Хочу драться с Лопесом, но не верю, что он побьет Комми»
© boxingscene.com

Украинский боксер Василий Ломаченко после победы над Люком Кэмпбеллом обладает тремя поясами из четырех в своем весе, а не хватает только титула IBF.

Вскоре за этот пояс будут драться Ричард Комми и претендент Тео Лопес, а Ломаченко не верит в победу перспективного американца.

«Конечно, я хочу драться с Лопесом, хочу выйти с ним в ринг. Однако я не думаю, что он победит в бою с Комми».

«Хочется провести этот поединок за титул IBF поскорее, но не все зависит от меня, нужно говорить с промоутерами», - сказал Ломаченко.

Бой Комми - Лопес состоится в декабре.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — BoxingScene

(28 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Серж Пир
      Серж Пир, 02.09.2019 21:33
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Serzh_Kievskiy, 02.09.2019 20:02
    Це дуже легко пояснити.
    Ломаченко і Лопес - це бійці Б. Арума.
    Якщо Лома зараз буде битися ( по нібито контракту) з Коммі , то Лопес залишається "поза справами".
    Коли у У Васі буде 4 пояса - Тео Лопес буде йому не цікавий.
    І тоді промоутер втрачає.( бо це його 2 бійці, а бій організувати не може).
    А от коли у Лопеса буде пояс IBF ( а я думаю , що в нього він буде) , тоді Ломаченко буде зацікавлений в 4-му поясі,і тоді можна буди організовувати поєдинок.
    Во-первых Лопес в любом случае будет в обойме, даже если проиграет и через 2-3 боя выйдет либо на Васю (если тот останется в этом весе), либо на другого за титул.
    Во-вторых проиграет Лопес Лому (99,9%) или Комми (50 на 50) я большой разницы не вижу. Бабки там и там для Лопеса будут сопоставимы.
    никовіліст
      никовіліст, 02.09.2019 20:25
    -1
    Serzh_Kievskiy, 02.09.2019 20:02
    Це дуже легко пояснити.
    Ломаченко і Лопес - це бійці Б. Арума.
    Якщо Лома зараз буде битися ( по нібито контракту) з Коммі , то Лопес залишається "поза справами".
    Коли у У Васі буде 4 пояса - Тео Лопес буде йому не цікавий.
    І тоді промоутер втрачає.( бо це його 2 бійці, а бій організувати не може).
    А от коли у Лопеса буде пояс IBF ( а я думаю , що в нього він буде) , тоді Ломаченко буде зацікавлений в 4-му поясі,і тоді можна буди організовувати поєдинок.
    Лопес програє й також залишиться поза справами. А з Ломою можна було б підписати контракт що б бився з Лопесом після Коммі. І в будь якому разі погано не виконувати свої зобов'язання, мати сім п'ятниць на тиждень (це я про відміну контракту з Коммі про бій з Васею).
    Serzh_Kievskiy
      Serzh_Kievskiy, 02.09.2019 20:03
    +1
    bonv, 02.09.2019 15:54
    Пофіг з ким - головне за пояс.
    Для Ломаченка - Так.
    Для промоутера - Ні.
    Serzh_Kievskiy
      Serzh_Kievskiy, 02.09.2019 20:02
    +1
    никовіліст, 02.09.2019 18:26
    Хотілося б знати чому Арум прокинув свою головну зірку Василя. Майже рік тому Коммі підписав контракт про наступний бій з Ломою (після завоювання поясу). Де цей контракт? Навіщо Арум віддав перевагу Лопесу? За які звитяги?
    Це дуже легко пояснити.
    Ломаченко і Лопес - це бійці Б. Арума.
    Якщо Лома зараз буде битися ( по нібито контракту) з Коммі , то Лопес залишається "поза справами".
    Коли у У Васі буде 4 пояса - Тео Лопес буде йому не цікавий.
    І тоді промоутер втрачає.( бо це його 2 бійці, а бій організувати не може).
    А от коли у Лопеса буде пояс IBF ( а я думаю , що в нього він буде) , тоді Ломаченко буде зацікавлений в 4-му поясі,і тоді можна буди організовувати поєдинок.
    никовіліст
      никовіліст, 02.09.2019 18:26
    -1
    Хотілося б знати чому Арум прокинув свою головну зірку Василя. Майже рік тому Коммі підписав контракт про наступний бій з Ломою (після завоювання поясу). Де цей контракт? Навіщо Арум віддав перевагу Лопесу? За які звитяги?
    bonv
      bonv, 02.09.2019 15:54
    +2
    Пофіг з ким - головне за пояс.
    bonv
      bonv, 02.09.2019 15:54
    +2
    Пофіг з ким - головне за пояс.
    Серж Пир
      Серж Пир, 02.09.2019 21:33
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Serzh_Kievskiy, 02.09.2019 20:02
    Це дуже легко пояснити.
    Ломаченко і Лопес - це бійці Б. Арума.
    Якщо Лома зараз буде битися ( по нібито контракту) з Коммі , то Лопес залишається "поза справами".
    Коли у У Васі буде 4 пояса - Тео Лопес буде йому не цікавий.
    І тоді промоутер втрачає.( бо це його 2 бійці, а бій організувати не може).
    А от коли у Лопеса буде пояс IBF ( а я думаю , що в нього він буде) , тоді Ломаченко буде зацікавлений в 4-му поясі,і тоді можна буди організовувати поєдинок.
    Во-первых Лопес в любом случае будет в обойме, даже если проиграет и через 2-3 боя выйдет либо на Васю (если тот останется в этом весе), либо на другого за титул.
    Во-вторых проиграет Лопес Лому (99,9%) или Комми (50 на 50) я большой разницы не вижу. Бабки там и там для Лопеса будут сопоставимы.
    Serzh_Kievskiy
      Serzh_Kievskiy, 02.09.2019 20:03
    +1
    bonv, 02.09.2019 15:54
    Пофіг з ким - головне за пояс.
    Для Ломаченка - Так.
    Для промоутера - Ні.
    Serzh_Kievskiy
      Serzh_Kievskiy, 02.09.2019 20:02
    +1
    никовіліст, 02.09.2019 18:26
    Хотілося б знати чому Арум прокинув свою головну зірку Василя. Майже рік тому Коммі підписав контракт про наступний бій з Ломою (після завоювання поясу). Де цей контракт? Навіщо Арум віддав перевагу Лопесу? За які звитяги?
    Це дуже легко пояснити.
    Ломаченко і Лопес - це бійці Б. Арума.
    Якщо Лома зараз буде битися ( по нібито контракту) з Коммі , то Лопес залишається "поза справами".
    Коли у У Васі буде 4 пояса - Тео Лопес буде йому не цікавий.
    І тоді промоутер втрачає.( бо це його 2 бійці, а бій організувати не може).
    А от коли у Лопеса буде пояс IBF ( а я думаю , що в нього він буде) , тоді Ломаченко буде зацікавлений в 4-му поясі,і тоді можна буди організовувати поєдинок.