Юрій САПРОНОВ: «У Світоліної настала тенісна зрілість і мудрість»

Колишній віце-президент ФТУ задоволений грою українки в четвертому колі US Open

Юрій САПРОНОВ: «У Світоліної настала тенісна зрілість і мудрість»
© Sport.ua. Юрій Сапронов
Відомий бізнесмен, екс-спонсор Еліни Світоліної, Юрій Сапронов прокоментував перемогу українки над Медісон Кіз в рамках четвертого кола US Open.
 
«Моя відповідь «фахівцям», які в різних тенісних чатах говорять, що Кіз занадто багато помилялася і Світоліній пощастило. Кіз багато помилялася, бо Світоліна грала незручно для неї, - рухала її по задній лінії, грала досить глибоко, часто використовувала косі кроси і переклади. Саме Світоліна своєю грою змусила зробити Кіз стільки помилок. От і все. Світоліна ніколи не має багато віннерсів, і завжди має мало невимушених. Вона захисник, який шукає момент для контратаки. Вона не «стріляє по парканах». Її коник швидкість і надійність.
 
Мені особисто найбільше сподобалася впевненість Еліни в вирішальні моменти сетів. При 65 пішла подавати на сет. При 54 у другому пішла подавати на матч. Спокійно завершила і сет і матч на свою користь. Не здригнувся жоден м'яз на обличчі.
 
Схоже «хвороба» вирішальних м'ячів пішла. Настала тенісна зрілість і мудрість», - сказав Сапронов.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 02.09.2019 18:24
    -2
    Ось як виграє у Конти - тоді і поговоремо і про "тенісну зрілість і про мудрість"! Клас треба підтверджувати.
    vizuals
    online
      vizuals, 02.09.2019 15:04
    -2
    "Она не пуляет по заборам"
    Іноді вона взагалі нікуди не пуляєт. Однак, останнім часом гра здається налагодилася
    vital
      vital, 02.09.2019 14:09
    +1
    johndow11, 02.09.2019 13:57
    после таких комментариев обычно влет следует, буду рад ошибиться
    Взагалі то традиційно на цю тему мова йшла про зміст коментарів Еліни після своєї проміжної перемоги, перед наступним раундом. В Еліни інтерв'ю цілком нейтральні на цьому шлемі. А те що сказали після матчу Сапронов, Савчук, Віландер, чи Вася Пупкін, до згаданого "вльоту" не сказав би що має відношення...
    johndow11
      johndow11, 02.09.2019 13:57
    -5
    после таких комментариев обычно влет следует, буду рад ошибиться
    Elis
      Elis, 02.09.2019 13:45
    +8
    Владимир Копяк, 02.09.2019 12:27
    Посмотрим следующую игру. Соперница среднего уровня, Лена должна ее проходить не напрягаясь. Но тут вопрос - сможет ли она отойти от празднования дня рождения у этого франкоафриканца?
    Ну камон, гайз! В мене коли важливий проект, то я і НР і ДН можу відсвяткувати аж через 2 місяці. Еля серйозно зараз готується саме під шлеми, хіба це не видно? Ви справді думаєте, що вона перед таким важливим для неї виходом у півфінал забухає? Не смішіть! Поп'ють сік і розійдуться. Хоча пів келиха шампанського Еліні можна, не сьогодні грати))
    Сьогодні перемоги Наомі!
    vital
      vital, 02.09.2019 13:19
    +7
    Евгений Корчагин, 02.09.2019 12:07
    Рано еще такие слова говорить. Один матч хорошо,но нужно дальше смотреть.По одному матчу так судить нельзя,а вот сглазить легко.
    Надеюсь психология и правда меняется в лучшую сторону у Элины.
    Цілком підтримую. Звісно що ми всі хочемо щоб наші дівчата попрацювали над своїми слабкими місцями в грі і з часом виправили їх. Дійсно треба ще почекати, та не робити висновки з одного матчу. Хай Еля продовжить нас приємно дивувати в вирішальні моменти наступних матчів, у тому числі на таях, тоді й будемо щиро радіти її важливим перемогам.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 02.09.2019 12:27
    -18
    Посмотрим следующую игру. Соперница среднего уровня, Лена должна ее проходить не напрягаясь. Но тут вопрос - сможет ли она отойти от празднования дня рождения у этого франкоафриканца?
    Евгений Корчагин
      Евгений Корчагин, 02.09.2019 12:07
    +6
    Рано еще такие слова говорить. Один матч хорошо,но нужно дальше смотреть.По одному матчу так судить нельзя,а вот сглазить легко.
    Надеюсь психология и правда меняется в лучшую сторону у Элины.
    AlexMatroskin
      AlexMatroskin, 02.09.2019 10:58
    +2
    Elis
      Elis, 02.09.2019 13:45
    +8
    Владимир Копяк, 02.09.2019 12:27
    Посмотрим следующую игру. Соперница среднего уровня, Лена должна ее проходить не напрягаясь. Но тут вопрос - сможет ли она отойти от празднования дня рождения у этого франкоафриканца?
    Ну камон, гайз! В мене коли важливий проект, то я і НР і ДН можу відсвяткувати аж через 2 місяці. Еля серйозно зараз готується саме під шлеми, хіба це не видно? Ви справді думаєте, що вона перед таким важливим для неї виходом у півфінал забухає? Не смішіть! Поп'ють сік і розійдуться. Хоча пів келиха шампанського Еліні можна, не сьогодні грати))
    Сьогодні перемоги Наомі!
    vital
      vital, 02.09.2019 13:19
    +7
    Евгений Корчагин, 02.09.2019 12:07
    Рано еще такие слова говорить. Один матч хорошо,но нужно дальше смотреть.По одному матчу так судить нельзя,а вот сглазить легко.
    Надеюсь психология и правда меняется в лучшую сторону у Элины.
    Цілком підтримую. Звісно що ми всі хочемо щоб наші дівчата попрацювали над своїми слабкими місцями в грі і з часом виправили їх. Дійсно треба ще почекати, та не робити висновки з одного матчу. Хай Еля продовжить нас приємно дивувати в вирішальні моменти наступних матчів, у тому числі на таях, тоді й будемо щиро радіти її важливим перемогам.
    Евгений Корчагин
      Евгений Корчагин, 02.09.2019 12:07
    +6
    Рано еще такие слова говорить. Один матч хорошо,но нужно дальше смотреть.По одному матчу так судить нельзя,а вот сглазить легко.
    Надеюсь психология и правда меняется в лучшую сторону у Элины.
    AlexMatroskin
      AlexMatroskin, 02.09.2019 10:58
    +2
    vital