US Open. Стали відомі всі чвертьфіналісти

У Нью-Йорку пройшли матчі четвертого кола Відкритого чемпіонату США з тенісу

US Open. Стали відомі всі чвертьфіналісти
© US Open. Роджер Федерер
1 і 2 вересня на Відкритому чемпіонаті США з тенісу відбудуться поєдинки четвертого кола.
 
У неділю у чоловіків зіграє верхня частина сітки, в понеділок - нижня.
 
US Open. Четверте коло
 
Матчі 1 вересня
 
Роджер Федерер (Швейцарія) - Давід Гоффен (Бельгія) - 6:2, 6:2, 6:0
Григор Дімітров (Болгарія) - Алекс де Мінаур (Австралія) - 7:5, 6:3, 6:4
Домінік Кепфер (Німеччина) - Даніїл Медведєв (Росія) - 6:3, 3:6, 2:6, 6:7
Новак Джокович (Сербія) - Стен Ваврінка (Швейцарія) - 4:6, 5:7, 1:2 (відмова)
 
Матчі 2-го вересня
 
Маттео Берреттіні (Італія) Андрій Рубльов (Росія) - 6:1, 6:4, 7:6(8)
Дієго Шварцман (Аргентина) - Олександр Звєрєв (Німеччина) - 3:6, 6:2, 6:4, 6:3
Марін Чиліч (Хорватія) - Рафаель Надаль (Іспанія) - 3:6, 6:3, 1:6, 2:6
Гаель Монфіс (Франція) - Пабло Андухар (Іспанія) - 6:1, 6:2, 6:2
 
 
Пари 1/4 фіналу
 
Верхня частина сітки
 
Ваврінка - Медведєв
Федерер - Дімітров
 
Нижня частина сітки
 
Берреттіні - Монфіс
Шварцман - Надаль
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 03.09.2019 12:14
    -2
    sv_2000, 03.09.2019 09:08
    Легко справится, гриш? Напомнить тебе какова серия поражений Надаля в негрунтовых матчах с одним швейцарским пенсионером?
    ,,Престарелому швейцарцу,,еще надо пройти Гриню и красноносого Варвара! Это отберет огромное количество сил,а у Рафы сетка полегче. А то что эти корты медленные и это на руку Рафе я уже писалЯ думаю ,что Рафа возьмет 19-й БШ. Он сейчас в хорошей форме.
    vital
    online
      vital, 03.09.2019 09:55
    +6
    VoOne1983, 03.09.2019 09:36
    Пофіг хто виграє, лишень би цього скрєпнінького поскоріше вибили б. Він вже достав своїми понтами. Поводить себе як настаящій расіянін. Дивитись тошно
    І не кажи: просто було гидко дивитися на те що це Дані влаштувало після реалізованого матчболу в матчі з Кепфером
    VoOne1983
      VoOne1983, 03.09.2019 09:36
    +9
    Пофіг хто виграє, лишень би цього скрєпнінького поскоріше вибили б. Він вже достав своїми понтами. Поводить себе як настаящій расіянін. Дивитись тошно
    sv_2000
      sv_2000, 03.09.2019 09:08
    +1
    Мосій Шило, 03.09.2019 05:47
    Браво,РАФА! Ты настоящий кабальеро!Вперед за очередным шлемом. Цыганин поехал уже домой,а с остальными ты легко справишься.Благо корт медленный,а это твоя стихия!Не подкачал и наш смуглявый зятек!Болел вчера за него,как за,,родного,,Эльке бабло нужно!
    Легко справится, гриш? Напомнить тебе какова серия поражений Надаля в негрунтовых матчах с одним швейцарским пенсионером?
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 03.09.2019 05:47
    -3
    Браво,РАФА! Ты настоящий кабальеро!Вперед за очередным шлемом. Цыганин поехал уже домой,а с остальными ты легко справишься.Благо корт медленный,а это твоя стихия!Не подкачал и наш смуглявый зятек!Болел вчера за него,как за,,родного,,Эльке бабло нужно!
    VoOne1983
      VoOne1983, 03.09.2019 09:36
    +9
    Пофіг хто виграє, лишень би цього скрєпнінького поскоріше вибили б. Він вже достав своїми понтами. Поводить себе як настаящій расіянін. Дивитись тошно
    vital
    online
      vital, 03.09.2019 09:55
    +6
    VoOne1983, 03.09.2019 09:36
    Пофіг хто виграє, лишень би цього скрєпнінького поскоріше вибили б. Він вже достав своїми понтами. Поводить себе як настаящій расіянін. Дивитись тошно
    І не кажи: просто було гидко дивитися на те що це Дані влаштувало після реалізованого матчболу в матчі з Кепфером
    sv_2000
      sv_2000, 03.09.2019 09:08
    +1
    Мосій Шило, 03.09.2019 05:47
    Браво,РАФА! Ты настоящий кабальеро!Вперед за очередным шлемом. Цыганин поехал уже домой,а с остальными ты легко справишься.Благо корт медленный,а это твоя стихия!Не подкачал и наш смуглявый зятек!Болел вчера за него,как за,,родного,,Эльке бабло нужно!
    Легко справится, гриш? Напомнить тебе какова серия поражений Надаля в негрунтовых матчах с одним швейцарским пенсионером?