Перехід Неймара в Барселону зірвався

Бразильський форвард вирішив залишитися в ПСЖ ще на сезон

Перехід Неймара в Барселону зірвався
© ФК ПСЖ. Неймар
27-річний бразильський нападник ПСЖ Неймар не перейде в «Барселону» в літнє трансферне вікно.
 
В ніч з суботи на неділю Неймар заявив своєї сім'ї, що проведе поточний сезон в Парижі. Переговори щодо повернення футболіста в «Барселону» припиняються. Бразилець був готовий особисто доплатити €20 мільйонів, щоб повернутися в «Барселону».
 
Форвард вже повідомив ПСЖ і «Барселоні» про своє рішення залишитися у французькому клубі.
 
Минулого сезону Неймар провів за ПСЖ 28 матчів у всіх турнірах, де забив 23 м'ячі і віддав 13 результативних передач. У поточному сезоні Неймар не брав участі в офіційних матчах за парижан.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — L'Equipe

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    hater of haters
      hater of haters, 01.09.2019 15:26
    0
    Конченный
    common_sense
      common_sense, 01.09.2019 12:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    padlo95, 01.09.2019 12:46
    Как по мне, то это угасающая звезда!!!
    это рекламный бренд и не более того.
    padlo95
      padlo95, 01.09.2019 12:46
    +5
    Как по мне, то это угасающая звезда!!!
    igor-trener
      igor-trener, 01.09.2019 12:11
    -2
    Неймар перейдет в Реал
    juvemu
      juvemu, 01.09.2019 11:55
    +5
    Stringer Bell, 01.09.2019 11:53
    Ну и продажа по не выгодным условиям тоже проигрыш.
    Проигрышем была сама покупка Неймара у Барселоны, причем проигрышем для всех сторон
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 01.09.2019 11:53
    -5
    Kevko, 01.09.2019 11:49
    Скорее всего стратегически в проигрыше ПСЖ. Рыночная стоимость Неймара будет снижаться. В еврокубках даже с Неймаром ПСЖ играть не умеет
    Ну и продажа по не выгодным условиям тоже проигрыш.
    Kevko
      Kevko, 01.09.2019 11:49
    +5
    Скорее всего стратегически в проигрыше ПСЖ. Рыночная стоимость Неймара будет снижаться. В еврокубках даже с Неймаром ПСЖ играть не умеет
    igor-trener
      igor-trener, 01.09.2019 11:46
    +1
    хорошая новость!
    marko2020
    online
      marko2020, 01.09.2019 11:41
    +2
    Сгноите его в дубле, задолбал этот петушок
    padlo95
      padlo95, 01.09.2019 12:46
    +5
    Как по мне, то это угасающая звезда!!!
    juvemu
      juvemu, 01.09.2019 11:55
    +5
    Stringer Bell, 01.09.2019 11:53
    Ну и продажа по не выгодным условиям тоже проигрыш.
    Проигрышем была сама покупка Неймара у Барселоны, причем проигрышем для всех сторон
    Kevko
      Kevko, 01.09.2019 11:49
    +5
    Скорее всего стратегически в проигрыше ПСЖ. Рыночная стоимость Неймара будет снижаться. В еврокубках даже с Неймаром ПСЖ играть не умеет
    marko2020
    online
      marko2020, 01.09.2019 11:41
    +2
    Сгноите его в дубле, задолбал этот петушок
    igor-trener
      igor-trener, 01.09.2019 11:46
    +1
    хорошая новость!
    hater of haters
      hater of haters, 01.09.2019 15:26
    0
    Конченный
    common_sense
      common_sense, 01.09.2019 12:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    padlo95, 01.09.2019 12:46
    Как по мне, то это угасающая звезда!!!
    это рекламный бренд и не более того.