Ломаченко розібрався з Кемпбеллом і завоював вакантний пояс WBC

Українець здобув впевнену перемогу

Ломаченко розібрався з Кемпбеллом і завоював вакантний пояс WBC

31 серпня в Лондоні на арені О2 відбувся вечір боксу, в головному бою якого чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBA і WBO Василь Ломаченко здолав Люка Кемпбелла. У поєдинку боксери виборювали також вакантний титул чемпіона світу WBC.

У першому раунді суперники придивлялися один до одного, а вже в другому українець помітно активізувався. У третьому раунді Ломаченко почав потрапляти, і британець пропустив досить відчутний лівий боковий від нашого боксера. І в подальшому поєдинок проходив під контролем українця, який тримав високий темп і не поспішав форсувати події.



У п'ятому раунді Кемпбелл потрапив під обстріл Ломаченка, і британця врятував гонг
, який пролунав вчасно. Пауза дозволила Люку трохи відновитися і він «повоював» з опонентом в шостому раунді. В кінці сьомого раунду Ломаченко притиснув Люка до канатів, і для британця знову своєчасно стався гонг. Надалі все більш помітною ставала втома господаря рингу, який почав часто клинчувати з метою зупинити атаки українця.

Кемпбеллу вдалося збити темп і бій дійшов до чемпіонських раундів. У 11-му раунді Ломаченко пішов в атаку, після чого британець опинився в нокдауні. Люк все ж таки достояв до останнього в цьому бою гонга, але перемога українського боксера не повинна була викликати сумнівів. Одноголосним рішенням суддів переміг Ломаченко - 119:109, 117:111 и 118:109.

Ломаченко чемпіон світу в легкій вазі за трьома версіями - WBO, WBA і WBC.

Василь Ломаченко - Люк Кемпбелл. Текстова трансляція поєдинку

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Irrlicht
      Irrlicht, 01.09.2019 13:00
    0
    Andy Chak, 01.09.2019 11:06
    Все закінчилось як і планувалось, але написання англійською імені Vasiliy ярко контрастує з державою Україна і національним прапором - нас дальше продовжують сприймати як меншого брата параші із-за такої, здавалось-би дрібниці!
    до чого тут "нас сприймають"? Вася російською говорить, транслітерують ім'я з мови спортсмена і за його згодою (запевняю вас, що коли десь вперше писали ім'я Васі латиницею, то з його штабом транслітерацію узгоджували і вони дали добро на неї). Для російськомовного Васі він "Васілій", а не "Василь", от і все. Попросить, щоб переписали Vasyl, без питань перепишуть, ніхто сперечатися не буде.
    Sergey_92
      Sergey_92, 01.09.2019 12:40
    0
    Андрей Овчаренко, 01.09.2019 10:23
    Почти весь бой была мысль "разве можно выживать, когда такое в печень прилетает?!" В итоге конечно Ломо пробил печень до нокдауна, но британец после этого полностью восстановил полоску хп, удивительно живучий боец.
    Ломо как-то более однообразно чем обычно действовал, наверное ради надежности, но бой вышел суховатым из-за этого, так как от соперника совсем мало активности было.
    Так, декілька раз було в повторі - там в печінку ніби нормально прилетіло
    Mega4el
      Mega4el, 01.09.2019 12:35
    +1
    vismut58, 01.09.2019 11:03
    Иди уроки учи...
    Brian
    online
      Brian, 01.09.2019 11:56
    +1
    Andy Chak, 01.09.2019 11:06
    Все закінчилось як і планувалось, але написання англійською імені Vasiliy ярко контрастує з державою Україна і національним прапором - нас дальше продовжують сприймати як меншого брата параші із-за такої, здавалось-би дрібниці!
    Даже больше скажу, в США 30% населения до сих пор думают что Советский Союз существует. Им абсюлютно не интерестно знать кто от какой страны откололся и у кого с кем идёт война. Они живут в своём счастливом и сказочном мире где всё всегда хорошо. А Европу делят на цивилизованную и развитую (Франция, Германия, Италия, Скандинавия) и бедную-криминальную (Россия)
    vismut58
      vismut58, 01.09.2019 11:12
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Andy Chak, 01.09.2019 11:06
    Все закінчилось як і планувалось, але написання англійською імені Vasiliy ярко контрастує з державою Україна і національним прапором - нас дальше продовжують сприймати як меншого брата параші із-за такої, здавалось-би дрібниці!
    Хоть бы тут не тошнил. Иди на сайт Фарион и там умничай...
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 01.09.2019 11:06
    -3
    Все закінчилось як і планувалось, але написання англійською імені Vasiliy ярко контрастує з державою Україна і національним прапором - нас дальше продовжують сприймати як меншого брата параші із-за такої, здавалось-би дрібниці!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 01.09.2019 11:04
    +3
    Mega4el, 01.09.2019 10:36
    Кто такий цей Олександр Миколайович Ломаченко? Цікаво
    Пардон
    Анатолій Миколайович Ломаченко - вдячність та велика повага.
    Помилився з іменем.
    vismut58
      vismut58, 01.09.2019 11:03
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Mega4el, 01.09.2019 10:36
    Кто такий цей Олександр Миколайович Ломаченко? Цікаво
    Иди уроки учи...
    vismut58
      vismut58, 01.09.2019 11:02
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Просто отличный бой. Порадовала его динамика, а после боя - поведение болельщиков. Вот пример для львовских и киевских с понта ультрас. Главное - понимание предмета!
    Mega4el
      Mega4el, 01.09.2019 10:36
    -1
    alefteev77, 01.09.2019 10:12
    Великий ріспект та вдячність, Олександру Миколайовичу Ломаченку!
    Кто такий цей Олександр Миколайович Ломаченко? Цікаво
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 01.09.2019 10:23
    0
    Почти весь бой была мысль "разве можно выживать, когда такое в печень прилетает?!" В итоге конечно Ломо пробил печень до нокдауна, но британец после этого полностью восстановил полоску хп, удивительно живучий боец.
    Ломо как-то более однообразно чем обычно действовал, наверное ради надежности, но бой вышел суховатым из-за этого, так как от соперника совсем мало активности было.
    Brian
    online
      Brian, 01.09.2019 10:18
    0
    Не плохо конечно, но хочеться более сильных соперников для Ломаченка, где была бы хоть какая то интрига в бою.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 01.09.2019 10:12
    -1
    Великий ріспект та вдячність, Олександру Миколайовичу Ломаченку!
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 01.09.2019 10:03
    -1
    Посмотрите на коэффициенты до боя. И чуть не влетел
    Olexandr Olexandrov
      Olexandr Olexandrov, 01.09.2019 09:55
    +1
    1. Клас Василя значно вищий.
    2. Люк непоганий боксер, не більше. Поясню. З 2-го раунду в брита виднілась біда з правою рукою, яка ніяк не встигала в захист. Якраз туди він і отримав перші серйозні удари вже в 3-му раунді. Далі Василь рідко цим користувався, бо шукав шось цікавіше, але ситуація з рукою не змінилась. Висновки робіть самі про рівень боксера з такою дірою в захисті, яку він, навіть, не подумав закрити.
    3. Ситуація з трохи дивною манерою ведення бою нашим чемпіоном пояснюється тактикою на бій від команди Ломаченка: перший бій в Британії і нокаут місцевого боксера - не самий кращий варінт для майбутніх поєдинків в цій країні в плані фінансів.
    4. Реванш буде нецікавим, бо бій закінчиться в середині бою нокаутом, якщо боксуватимуть не в Британії.
    P.S. Вангую відгуки наших "ікспердів" на тв і в інеті, які не знають з якої стороні печінка, що британець крутий боксер і не дав Василю показати себе.
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 01.09.2019 09:47
    -2
    Мало циркулей было и нужно было больше разворачиваться и оказываться сбоку соперника и оттуда быть!
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 01.09.2019 09:47
    -2
    Кембел больше и выше и руки длиннее и потому сложно было, но все ровно Вася мог лучше и можно было нокаутировать было пару раз Кембела, когда он поплыл и 1 раз там спас гонг, а второй раз Вася его отпустил, а надо было добить!
    Ossa8860
      Ossa8860, 01.09.2019 09:17
    -1
    tima fialko, 01.09.2019 09:06
    Чесно кажучи, бій не дуже сподобався.Англієць був надто боязливим,придавленим авторитетом Ломаченка.Василь боксував часто повільно,зайво заграваючи.З серьозним суперником,особливо накоутером,такий стиль дорого обійдеться.Взагалі,украінські топ боксери погано боксують з драчунами.Яскравий приклад Корі Сандерс,який знищив Володимира Кличка і ледь не зробив теж з ВІталієм.Отже не треба затягувати бій коли можна завершити достроково.
    Да, Лом показал 50% того что может. Бой поэтому затянулся, но зал зато подольше веселился на этом шоу.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 01.09.2019 09:06
    -9
    Чесно кажучи, бій не дуже сподобався.Англієць був надто боязливим,придавленим авторитетом Ломаченка.Василь боксував часто повільно,зайво заграваючи.З серьозним суперником,особливо накоутером,такий стиль дорого обійдеться.Взагалі,украінські топ боксери погано боксують з драчунами.Яскравий приклад Корі Сандерс,який знищив Володимира Кличка і ледь не зробив теж з ВІталієм.Отже не треба затягувати бій коли можна завершити достроково.
    Птолемей Сократович
      Птолемей Сократович, 01.09.2019 06:34
    -15
    Коментар згорнуто. Показати
    Знаете, все эти разговоры о том, что Ломаченко лучший п4п... Да, он лучший.
    Но для этого веса это нормально. Когда-то Роман Гонсалес всех лупил и был лучшим п4п... и люди воспринимали: "Ну ок, он лучший... наверное заслужено". Но смотрели все равно на крупных парней и первое место в рейтинге п4п воспринималось просто как дань уважения легковесам - пусть хоть какому-то вниманию порадуются.
    Так же и с Ломаченко. Правда его техника все же привлекает чуть больше внимания... Но все равно, все будут смотреть на крупных боксеров: Альварес, Кроуфорд, Усик... Вот, что привлекает людей.
    И Усик по своим достижениям откровенно говоря уже должен стоять выше нежели Ломаченко, но у Лома крутой покровитель, который в случае чего занесет денежек куда надо.
    bonv
    online
      bonv, 01.09.2019 01:45
    +16
    Відчуття що Вася в деяких моментах просто відпускав Люка.
    Serzh_Kievskiy
      Serzh_Kievskiy, 01.09.2019 03:51
    +15
    Всех украинских болельщиков бокса - Поздравляю с победой!
    Копилка поясов и титулов растет. Если в октябре остальные не подкачают - этот год будет одним из лучших ( если не лучшим) в истории профессионального бокса Украины.
    Теперь о бое : Василий Ломаченко - Люк Кэмпбелл
    1. Весь бой проходил под диктовку Ломы.
    По этому , если Василию на 90% удалось выполнить установку на бой , то у Кембелла - практически ничего не получилось.
    2. Люк Кэмпбелл - крепкий парень , и по ходу боя , было видно , что достаточно не простой соперник
    И в углу Ломаченка , присутствовал немного принцип, что "лучще перебдеть , чем недобдеть" . Поэтому почти в каждом перерыве между раундами , батя , не давал сынуле "разойтись в раж" (не путать с куражом).
    3. В ринге были 2 левши. И многие вещи , особенно "заход за переднюю руку" не всегда проходил. А у Ломы - это его коронка. Поэтому этот поединок изобиловал хуками ( боковые удары).
    И у Василия , их было больше и они были более акцентированы
    Я не знаю , сколько понадобиться еще боев (1-2) , чтобы Лома стал абсолютным чемпионом , но самый вероятный будущий соперник - это Теофимо Лопес.
    И вот в этом поединке , придется , во-первых , удивлять своего соперника ( так как , кого-кого , а Ломаченка он серьезно изучает , хотя и бравирует , что ему все равно с кем драться). А это значит , что нужно будет менять все ( тактику , стратегию). И возможно даже , переходить на "рваный темп", чтобы было не понятно "разогрел двигатель" Вася , или еще нет.
    А во-вторых , выполнять установку ПАПАЧЕНКА на все 100%
    Так как одна маленькая ошибка , может перечеркнуть ВСЕ.
    bonv
    online
      bonv, 01.09.2019 01:46
    +12
    Крім першого раунду всі решта були за Ломаченко.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 01.09.2019 01:52
    +11
    ihor7003, 01.09.2019 01:46
    Ничего великого в Ломаченко не увидел! Возможно причина весовая категория
    Лучше смотри художественную гимнастику. Там больше шансов что-то увидеть.
    Sergiy Nosov
      Sergiy Nosov, 01.09.2019 01:51
    +11
    Видно было,что в 11-ом раунде не пошёл добивать!уважение к сопернику и публике!
    Настоящий чемпион!
    Владислав Ткаченко
      Владислав Ткаченко, 01.09.2019 03:03
    +10
    Лом не добил,по этическим соображениям,в принципе правильно сделал,по джентельменски
    bonv
    online
      bonv, 01.09.2019 01:43
    +10
    Люк теж заслужив похвали. Вистояв Майже.
    wildva_Artem
      wildva_Artem, 01.09.2019 06:00
    +8
    Выиграл по делу!!! Хули спорить!!! Просто красава!!!
    Dre
    online
      Dre, 01.09.2019 02:29
    +8
    Бій сподобався.
    Лома крутий.
    Британець-достойно.
    bonv
    online
      bonv, 01.09.2019 01:41
    +8
    Вітання Ломаченку!!! Заслужено і впевнено.
    Dre
    online
      Dre, 01.09.2019 02:57
    +7
    BekXan, 01.09.2019 02:38
    Пора хоть немного смотреть интревью Ломы и следить за его карьерой что бы не писать дурацкие слова.
    Якщо Лома захоче на пенсію то нехай іде,та не тобі його туди проводжати.Так зрозуміло?
    Інтерв'ю,Василя я бачив.
    Слів дурних не писав.
    Удачі.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 01.09.2019 02:18
    +7
    Че вы ноете? В смысле не добивал? Если вы бой смотрели то Кэмпбэлл очень уверенно сбивал тем клинчами, то за ногу схватит, но еще что-то. Он действительно умный боксер и кидаться на него из-зо всех сил было опасно, он несколько раз пытался встретить Васю. Он очень грамотно ушел от нокаута, а Лома и так уверенно победил. вообще без вопросов
    jetcrow
    online
      jetcrow, 01.09.2019 02:01
    +7
    Какое-то странное ощущение от этого боя. Вася выходил очень сосредоточенным, крайне, я бы сказал. И в некоторых моментах откровенно давал Люку уйти от досрочного поражения. Я конечно параноик тот еще, но может не мне одному это показалось? Что давлело над Ломой свыше, нам неведомо.
    sokolyk
      sokolyk, 01.09.2019 01:54
    +7
    Пошкодував відверто Вася британця...
    Ag1077
      Ag1077, 01.09.2019 02:06
    +6
    Sergiy Nosov, 01.09.2019 01:51
    Видно было,что в 11-ом раунде не пошёл добивать!уважение к сопернику и публике!
    Настоящий чемпион!
    да в одинадцатом реально пожалел, даже секунд 10 не трогал брита. И по интервью видно, что башня не одбита. Уважуха! Спасибо, Вася. Хороший бой и Люк не трындел, что вынесет, как многие.
    name_footbol
    online
      name_footbol, 01.09.2019 01:51
    +6
    Я в шоке от скорости...
    Рад что это время не Пакьяо, иначе сплелись все скорости мира!
    И не понятно кто бы победил!
    Но в любом случае "ЛОМА" своего времени крут!
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 01.09.2019 02:13
    +5
    BekXan, 01.09.2019 02:10
    Да можете страйков кидать сколько угодно у Ломы 1 максимум 2 боя и всё шабаш.
    Какие аргументы🤔
    roman_kros
    online
      roman_kros, 01.09.2019 01:55
    +5
    Manticora, 30.08.2019 22:37-25
    Наконец о я разбагатею!!! Поставлю против ЛОма круглую сумму! И выиграю в 10 раз больше!! шара на ровном месте
    bonv
    online
      bonv, 01.09.2019 01:48
    +5
    Вболівальники наші скандували УКРАЇНА!!
    Dre
    online
      Dre, 01.09.2019 02:28
    +4
    BekXan, 01.09.2019 02:02
    Лома ты крут и ты чемпион.Но заканчивай и на пенсию.
    Пора тобі закінчувати,давати дурні поради.