Мілан веде переговори з Шахтарем по Тайсону

У бразильця все ще є шанс переїхати в Серію А?

Мілан веде переговори з Шахтарем по Тайсону
© Twitter. Тайсон
Незважаючи на фактичний зрив переговорного процесу з «Ромою», вінгер «Шахтаря» Тайсон все ще може опинитися в чемпіонаті Італії.
 
За останньою інформацією, переговори з «Шахтарем» про перехід бразильця веде ще і «Мілан». «Гірники» відхилили першу пропозицію «россо-нері», однак ті мають намір зробити як мінімум ще одну.
 
«Перша пропозиція, зроблена «Міланом», не була прийнята, ми чекаємо нової», - заявив агент Тайсона Дієго Дорнеллес.
 
Нагадаємо, напередодні цей же представник футболіста заявив, що «Шахтар» не побажав вести переговорів з «Ромою», наполягаючи на активації клаусули Тайсона в 30 мільйонів євро. Крім того, Дорнеллес підкреслив, що «вовки» - не єдиний італійський клуб, який намагається купити його клієнта.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Globoesporte

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 16:51
    +3
    Laeda, 01.09.2019 16:40
    Мое конфу сильнее твоего панкреотина
    Ну ти приїзжай, покажешь!!! Базікало!!! Твое конг-фу з того самого ряду що і Вадо,тобто суто твоя уява!!!
    Laeda
      Laeda, 01.09.2019 16:40
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    kvlad200760, 01.09.2019 16:33
    А онуків я вивчу,не переживай!Аби таку погань одразу при зустрічі гасили з одного удару!!! Ти ж бідака не знаєш що таке панкратіон.А це як раз засіб для таких як ти,аби не плодилися!
    Мое конфу сильнее твоего панкреотина
    Laeda
      Laeda, 01.09.2019 16:39
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    kvlad200760, 01.09.2019 16:30
    Ти правила вчи,дурник!!! Не "на українській" а по українськи!!!
    у тебя ни так ни так не получается писать - у тебя учитель Азаров был? Жаль тчо от тебя еще слово бимба не прозвучало
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 16:33
    +2
    Laeda, 01.09.2019 16:12
    вадо воспитывай внуков и не пиши на украинском - это не твое серьезно
    А онуків я вивчу,не переживай!Аби таку погань одразу при зустрічі гасили з одного удару!!! Ти ж бідака не знаєш що таке панкратіон.А це як раз засіб для таких як ти,аби не плодилися!
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 16:30
    +2
    Ти правила вчи,дурник!!! Не "на українській" а по українськи!!!
    Laeda
      Laeda, 01.09.2019 16:12
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    kvlad200760, 01.09.2019 16:11
    Дурнику!Одразу видно що мозги власні ти давно вже пробухав,хоча можливо в тебе їх не було від народження!По перше ти визначся до кого звертаєшся.Бо тут ще один Вадо(з вашої подачі) знайшовся.Правда ти через брак мозку можеш брякнути що то я писав,як завжди бездоказово. А на рахунок розсмішити тебе то приїзжай до мене в Луцьк я тебе тут розсмішу.Можеш ще свого жеку взяти,двом вам буде спідручніше повертатися,підтримуючи один одного. А взагалі через роки два тебе і мій онук "ушатає" без проблем,він вже зараз чемпіон у свїй вазі та віці по панкратіону!!! Тож чекаю тебе,приїдеш я тобі свою вставну щелепу подарую!!!!
    вадо воспитывай внуков и не пиши на украинском - это не твое серьезно
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 16:11
    +2
    Laeda, 01.09.2019 16:01
    Wado не смеши меня так ну серьезно Ты со своей вставной челюстью и луженным пердаком разве что внешним видом детишек в садике можешь испугать
    Дурнику!Одразу видно що мозги власні ти давно вже пробухав,хоча можливо в тебе їх не було від народження!По перше ти визначся до кого звертаєшся.Бо тут ще один Вадо(з вашої подачі) знайшовся.Правда ти через брак мозку можеш брякнути що то я писав,як завжди бездоказово. А на рахунок розсмішити тебе то приїзжай до мене в Луцьк я тебе тут розсмішу.Можеш ще свого жеку взяти,двом вам буде спідручніше повертатися,підтримуючи один одного. А взагалі через роки два тебе і мій онук "ушатає" без проблем,він вже зараз чемпіон у свїй вазі та віці по панкратіону!!! Тож чекаю тебе,приїдеш я тобі свою вставну щелепу подарую!!!!
    Laeda
      Laeda, 01.09.2019 16:01
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    kvlad200760, 01.09.2019 15:30
    Якби я тебе ,гандона і мінусодрочера зустрів зараз,то і в свої 60 порвав би як ту калошу,про яку ти згадуєш! Ти псіна навіть не запам*ятаєш що я і Вадо(то вже діагноз твій і твоїх числених інших ніків) то різні люди.Ти за моїх онуків не переживай,вони ростуть такими якими я хочу їх бачити.І на відміну від тебе,підлої душонки,вони виростуть нормальними українцями!!!
    Wado не смеши меня так ну серьезно Ты со своей вставной челюстью и луженным пердаком разве что внешним видом детишек в садике можешь испугать
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 15:33
    +4
    Як же хитає тих динамівських мінусодрочерів пса-лаеду,жеку та інші їх підпільні ніки!!! Тут на обговоренні стільки прихильників Динамо не було скільки минусів наставили ті два ушлепка!!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 15:30
    +6
    Laeda, 01.09.2019 12:24
    вадоша ты как рваная калоша жаба меня дуСить очень дуСить а тебя в твои 60 лет должно волновать не написание суржиком постов на форуме футбольном а воспитание внуков и вставная челюсть ведь Ярмола возвращается на прежний уровень
    Якби я тебе ,гандона і мінусодрочера зустрів зараз,то і в свої 60 порвав би як ту калошу,про яку ти згадуєш! Ти псіна навіть не запам*ятаєш що я і Вадо(то вже діагноз твій і твоїх числених інших ніків) то різні люди.Ти за моїх онуків не переживай,вони ростуть такими якими я хочу їх бачити.І на відміну від тебе,підлої душонки,вони виростуть нормальними українцями!!!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 01.09.2019 14:36
    +7
    опят ботоводы дырявых минусуют!
    samird
    online
      samird, 01.09.2019 13:35
    +10
    Ничего не будет. 30 никто платить конечно не будет, а за реальную стоимость Шахтер его просто не хочет продавать, ибо менять просто некем - если Тайсон уйдет в ЛЧ даже за третье место будет тяжело бороться.
    Laeda
      Laeda, 01.09.2019 12:25
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    с таким еблетом как у тебя на аве и такой то фамилией на букву У ты оправдываеш все лица глорья недокротовни
    Laeda
      Laeda, 01.09.2019 12:24
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    kvlad200760, 01.09.2019 10:41
    Що,жаба дусить???Ти краще пригадай до яких років грав Гатузо?А в якому віці вони купили Пірло?! І якщо Тайсон бревно,то ти навіть не сучок!!!
    вадоша ты как рваная калоша жаба меня дуСить очень дуСить а тебя в твои 60 лет должно волновать не написание суржиком постов на форуме футбольном а воспитание внуков и вставная челюсть ведь Ярмола возвращается на прежний уровень
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 01.09.2019 11:56
    +10
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 01.09.2019 11:50
    -21
    Если продадут за 20 млн то не много доплатив можно сразу купить Евертона из гремио!
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 01.09.2019 11:49
    +7
    Laeda, 01.09.2019 10:13
    Ну Фонсека ладно но зачем Милану это 31 летнее бревно?
    Согласен. Лямов за пять, пусть бы попердывал в конце игры, когда надо время потянуть, но тридцать, это трэш.
    Brian
    online
      Brian, 01.09.2019 11:37
    -11
    kvlad200760, 01.09.2019 10:39
    Я так зрозумів що то агент воду мутить а не Тайсон.Ну дуже хоче заробити на відсотках від переходу! Аби тільки не вийшло як у справі з Віліаном.
    Почему думаешь Тайсон не может воду мутить? Думаю свалить в более сильный чемпионат это нормальное желание любого игрока, если это конечно не Гармаш или Коваленко.
    Kevko
      Kevko, 01.09.2019 11:30
    +5
    Агент очень активный. Основной заработок - трансферы
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 11:10
    -25
    p_s_l, 01.09.2019 10:37
    Тайсон понимает, что после окончания контракта он уже не нужен будет в Европе, в свои 33. Вот и пытается рвать когти.
    До речі є ще МЛС де і пограти після 30 можна і гроші платять дуже не погані.Ну а те що Тайсона таки продадуть я тобі дам 100%.Ось тільки станеться це в наступному році,коли підтягнеться трохи молодь ,ті ж самі Фернандо,Соломон,Сіприано Антоніо та інші. А дасть Бог ще й залікує травму Майкон взагалі буде бомба!
    kolezey-2
      kolezey-2, 01.09.2019 10:44
    +13
    Laeda, 01.09.2019 10:13
    Ну Фонсека ладно но зачем Милану это 31 летнее бревно?
    31 это да не молодой, но в Динамо по состоянию на сейчас нет не то что равного а даже из далека похожего бревнышка,я бы сказал кустиками далеко не всех назовешь
    samird
    online
      samird, 01.09.2019 13:35
    +10
    Ничего не будет. 30 никто платить конечно не будет, а за реальную стоимость Шахтер его просто не хочет продавать, ибо менять просто некем - если Тайсон уйдет в ЛЧ даже за третье место будет тяжело бороться.
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 01.09.2019 11:56
    +10
    p_s_l
    online
      p_s_l, 01.09.2019 10:37
    +10
    Тайсон понимает, что после окончания контракта он уже не нужен будет в Европе, в свои 33. Вот и пытается рвать когти.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 01.09.2019 10:26
    +8
    Tample_ck7070, 01.09.2019 10:19
    Заносить мячи Пьятеку, не?
    Если это произойдет, у меня просто ностальгия будет, помниет связку Сержиньо Шева, а будет Тайсон - Пьятек
    Нема такооо гравця пятек, є пьонтек
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 01.09.2019 14:36
    +7
    опят ботоводы дырявых минусуют!
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 01.09.2019 11:49
    +7
    Laeda, 01.09.2019 10:13
    Ну Фонсека ладно но зачем Милану это 31 летнее бревно?
    Согласен. Лямов за пять, пусть бы попердывал в конце игры, когда надо время потянуть, но тридцать, это трэш.
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 15:30
    +6
    Laeda, 01.09.2019 12:24
    вадоша ты как рваная калоша жаба меня дуСить очень дуСить а тебя в твои 60 лет должно волновать не написание суржиком постов на форуме футбольном а воспитание внуков и вставная челюсть ведь Ярмола возвращается на прежний уровень
    Якби я тебе ,гандона і мінусодрочера зустрів зараз,то і в свої 60 порвав би як ту калошу,про яку ти згадуєш! Ти псіна навіть не запам*ятаєш що я і Вадо(то вже діагноз твій і твоїх числених інших ніків) то різні люди.Ти за моїх онуків не переживай,вони ростуть такими якими я хочу їх бачити.І на відміну від тебе,підлої душонки,вони виростуть нормальними українцями!!!
    Laeda
      Laeda, 01.09.2019 12:25
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    с таким еблетом как у тебя на аве и такой то фамилией на букву У ты оправдываеш все лица глорья недокротовни
    Kevko
    online
      Kevko, 01.09.2019 11:30
    +5
    Агент очень активный. Основной заработок - трансферы
    Tample_ck7070
      Tample_ck7070, 01.09.2019 10:19
    +5
    Laeda, 01.09.2019 10:13
    Ну Фонсека ладно но зачем Милану это 31 летнее бревно?
    Заносить мячи Пьятеку, не?
    Если это произойдет, у меня просто ностальгия будет, помниет связку Сержиньо Шева, а будет Тайсон - Пьятек
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 15:33
    +4
    Як же хитає тих динамівських мінусодрочерів пса-лаеду,жеку та інші їх підпільні ніки!!! Тут на обговоренні стільки прихильників Динамо не було скільки минусів наставили ті два ушлепка!!!!
    Laeda
      Laeda, 01.09.2019 12:24
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    kvlad200760, 01.09.2019 10:41
    Що,жаба дусить???Ти краще пригадай до яких років грав Гатузо?А в якому віці вони купили Пірло?! І якщо Тайсон бревно,то ти навіть не сучок!!!
    вадоша ты как рваная калоша жаба меня дуСить очень дуСить а тебя в твои 60 лет должно волновать не написание суржиком постов на форуме футбольном а воспитание внуков и вставная челюсть ведь Ярмола возвращается на прежний уровень
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 16:51
    +3
    Laeda, 01.09.2019 16:40
    Мое конфу сильнее твоего панкреотина
    Ну ти приїзжай, покажешь!!! Базікало!!! Твое конг-фу з того самого ряду що і Вадо,тобто суто твоя уява!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 16:33
    +2
    Laeda, 01.09.2019 16:12
    вадо воспитывай внуков и не пиши на украинском - это не твое серьезно
    А онуків я вивчу,не переживай!Аби таку погань одразу при зустрічі гасили з одного удару!!! Ти ж бідака не знаєш що таке панкратіон.А це як раз засіб для таких як ти,аби не плодилися!
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 16:30
    +2
    Ти правила вчи,дурник!!! Не "на українській" а по українськи!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 16:11
    +2
    Laeda, 01.09.2019 16:01
    Wado не смеши меня так ну серьезно Ты со своей вставной челюстью и луженным пердаком разве что внешним видом детишек в садике можешь испугать
    Дурнику!Одразу видно що мозги власні ти давно вже пробухав,хоча можливо в тебе їх не було від народження!По перше ти визначся до кого звертаєшся.Бо тут ще один Вадо(з вашої подачі) знайшовся.Правда ти через брак мозку можеш брякнути що то я писав,як завжди бездоказово. А на рахунок розсмішити тебе то приїзжай до мене в Луцьк я тебе тут розсмішу.Можеш ще свого жеку взяти,двом вам буде спідручніше повертатися,підтримуючи один одного. А взагалі через роки два тебе і мій онук "ушатає" без проблем,він вже зараз чемпіон у свїй вазі та віці по панкратіону!!! Тож чекаю тебе,приїдеш я тобі свою вставну щелепу подарую!!!!