31.08.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Маріуполь здобув важку мінімальну перемогу над ФК Львів

Колектив Бабича зумів перервати восьмиматчеву серію поєдинків з пропущеними м'ячами

Маріуполь здобув важку мінімальну перемогу над ФК Львів
© ФК Маріуполь
Останнім протистоянням у суботній частини подій шостого туру Української Прем'єр-ліги стала гра у Львові, де на полі стадіону «Україна» ФК «Львів» приймав «Маріуполь».
 
Перед непростим викликом на старті цього сезону постала команда Олександра Бабича, адже приазовці в черговий раз випала можливість захищати честь України на міжнародній арені. На жаль, стримати натиск голландського «АЗ Алкмаар» за два поєдинки другого раунду кваліфікації до Ліги Європи так і не вдалося, через що «Маріуполь» покинув змагання, не змігші здолати вже на першу перепону. Однак найбільшою проблемою стала концентрація футболістів виключно на підготовці до боротьби за персональний і командний престиж, а жертвою в даних умовах стала внутрішня арена, де колектив Бабича опинився в небезпечній близькості до підвалу турнірної таблиці, зігравши (як і київське «Динамо») на один поєдинок менше своїх конкурентів.
 
Не так уже й далеко розташувався і суперник «Маріуполя» за звітним поєдинком. Команда під керівництвом Богдана Балавацького мала цілком природні труднощі на старті сезону, коли доводилося грати з найсильнішими командами країни мало не кожного тижня. Зрозуміло, що в таких умовах очки ФК «Львів» давалися непросто. І лише в п'ятому турі їм вдалося дійсно заграти в свій футбол. У підсумку вийшло «вогняне» протистояння з «Дніпром-1», яке завершилося вирваною у суперника перемогою, завдяки точному удару Шини з пенальті під кінець основного часу (3:2).
 
Однак домашній поєдинок проти «Маріуполя» номінальні господарі стадіону «Україна» почали не так вже й активно. Наслідував їхню поведінку й суперник, а в підсумку глядачі залишилися без обіцяного видовища. І лише запальний оркестр на трибунах не давав особливих приводів для смутку, виконуючи один за одним знайомі присутнім на грі мотиви.
 
Першим серйозним моментом біля воріт став удар Сабіно над лівим верхнім кутом. Підключення партнера по команді відзначив відмінною передачею з лівого флангу Пернамбуко, але потрапити у ворота оборонному півзахисникові господарів так і не вдалося.
 
На протилежній половині поля значний час без м'яча залишався Богдан Сарнавський та, судячи з усього, настільки встиг втратити тонус, що за першої необхідності відправитися на перехоплення за межі своїх володінь, махнув ногою повз футбольного снаряда, подарувавши сподівання на гол Вакулі, що перебував неподалік . Якби не Приймак, то у ФК «Львів» могли б виникнути серйозні труднощі, проте центральний захисник якісно відтер корпусом свого опонента.
 
На перерву команди йшли під післясмак від щільного удару з-за меж штрафного від Танковського, на який Сарнавському довелося реагувати з більшою відповідальністю, адже м'яч летів безпосередньо до правого нижнього кута його воріт.
 
Загальне враження від першого тайму було досить посереднього рівня, а друга половина, на превеликий жаль, так і не змогла привнести до того, що відбувалося на полі, різноманітності. Команди довго контролювали м'яч у центральній зоні, а під завісу поєдинка і зовсім, вирішили не дуже жаліти ні себе, ні суперника, за кожною зручної ситуації вдаючись до грубощів. У сукупності з повним набором з замін від обох тренерів, цей факт відчутно зумів збити і без того невисокий темп зустрічі.
 
Що стосується результату, то він був забезпечений якісно проведеним пресингом у чужій штрафній з боку гостьової команди. Чурко побачив, що Приймак занадто довго обробляє м'яч у своїх володіннях, та атакував опонента, встановивши за підсумком епізода контроль над м'ячем. Потім, пішов швидкий пас на Вакулу, а новоспечений гравець донецького «Шахтаря» вже бачив, яким чином буде обігрувати суперників у чужих володіннях. Декілька рухів корпусом змінилися ударом в ближній кут, якому допоміг невеликий рикошет для того, щоб стати результативним.
 
У запалі боротьби зовсім не помітили крики Приймака, що впав на газон. А дарма! Футболіст ФК «Львів» вкрай невдало приземлився на руку, а після голу медперсонал ще довго не міг поставити його на ноги. Коли ж вдалося зафіксувати постраждалу кінцівку гравця, він був тут же замінений, після чого відправився безпосередньо до карети швидкої допомоги.
 
Проблеми з травмами були у гостей. Корнієнко довго не міг піднятися з газону у власному штрафному, а прагнення Рустама Худжамова допомогти партнеру залишити межі поля та швидше відновити поєдинок стали приводом для самого помітного моменту туру – давно в УПЛ голкіпер не виносив на руках футболіста. Крім цього забавного епізоду, внесок воротаря «Маріуполя» в «суху» перемогу своєї команди було складно переоцінити. Його фантастичний сейв ногою після удару бічними ножицями від Ренана дозволив гостям здобути настільки довгоочікувану перемогу.
 
У наступному турі ФК «Львів» проведе виїзний поєдинок проти «Колоса» з села Ковалівка, а на «Маріуполь» чекає регіональне дербі проти донецького «Олімпіка».

Українська Прем’єр ліга6-й тур.

ФК Львів  Маріуполь – 0:1

 Вакула, 62

 Приймак, 25, Ренан, 69, Гончар, 78, Зубков, 90+2, Квасний, 90+4 – Мишньов, 84, Кірюханцев, 86

ФК Львів: Сарнавський – Квасний, Братков, Борзенко, Гончар – Приймак (Зубков, 67), Сабіно – Пернамбуко (Алваро, 60), Педро, Шина (Вісенте, 88) – Ренан.

Маріуполь: Худжамов – Корниієнко (Тищенко, 82), Чоботенко, Биков, Кірюханцев – Танковський (Чех, 89), Федорчук – Кащук (Топалов, 58), Мишньов, Вакула – Чурко.

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

Стадіон: «Україна» (Львів)

Удари (у площину): 3 (4) – 10 (5)
Кутові: 4 – 4
Оффсайди: 2 – 3.

ФК ЛЬВІВ-МАРІУПОЛЬ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 22°C
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dedpixto
      dedpixto, 01.09.2019 08:54
    -2
    я не перестаю дивуватись, чому керівники футбольних команд весь час шукають тренерів для своїх команд десь, але не там, де слід: заходь на будь який форум після матчу, а тут кожний другий значно краще тямить і у підготовці команди, і в тактичних схемах, і в усіх інших аспектах гри; одна лише проблема - коли усі керівники схаменуться та розхватають найкращіх спеціалистів на форумах, де з'являтися новим?
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 01.09.2019 08:33
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Удари (у площину): 3 (4) – 10 (5)
    Що можно ще казати?
    Я не понимаю зачем каждый год тянут этот клуб в Европу.
    А кого тянуть? Или кротовские фармы или дыркины зори? Других не осталось. Даже Днепр под Динамо ложится, что еще сказать? Ребята, мы уверенно летим в анус! Через год нас Кипр обходит в рейтинге и больше прямого попадания в группу ЛЧ не будет....
    avk2307
      avk2307, 01.09.2019 00:06
    +5
    А Вы пробовали на официальном аккаунте в Facebook Fc Mariupol оставить комментарий?
    Я и не думал, что команда высшей лиги может до такого дойти...
    Цензура однако
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.08.2019 23:07
    -2
    Вивих ліктя у Приймака ...
    Бажаю Владиславу швидкого одужання і поскоріше повернутись в команду!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.08.2019 23:05
    -4
    Головний тренер ПФК «Львів» Богдан Блавацький на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку від «Маріуполя» у матчі 6-го туру Favbet Ліги сезону 2019/2020 років.
    – Перший тайм не вразив видовищною грою. Суперник володів територіальною перевагою, наша команда мала кілька можливостей попереду, проте не надто добре розпорядилася м’ячем у тих епізодах. У цілому, гра йшла до першої помилки. І саме ми її припустилися. Приймак мав вибити м’яч подалі від воріт, але зараз мені підказав лікар: він отримав вивих ліктя. Просто так такі травми не отримуються. Мабуть, у тому епізоді все-таки було порушення правил.
    Після того, як ми пропустили гол, команда прокинулася. Провела декілька хороших атак, мали забивати Шина та Ренан. Але стався бенефіс воротаря. Думаю, якби хлопці грали так увесь матч, а не лише після пропущеного голу, то матч був би більш видовищним та успішним для в плані результату.
    Футбол складається з помилок. Не знаю, чи це фатальне невезіння, чи ще щось. Ніяк не можемо зупинити цю «чорну» серію з безвиграшних матчів на домашній арені. Якщо підбити підсумки, то після шести турів планували набрати 8-9 очок. Не добрали 2-3 очки у зіграних матчах.
    – Ви кажете, що команда прокинулася після пропущеного голу. Чому «Львів» не грав так агресивно ще у першому таймі?
    – Складно сказати. Можливо, це питання психології. Але ж у другому таймі хлопці все-таки пішли вперед, створили моменти. У попередніх іграх у «Маріуполя» виникали проблеми, коли гра пришвидшувалася. Ми підвищили темп гри на половині поля суперників, і у нас з’явилися нагоди для взяття воріт.
    За великим рахунком, у матчі, окрім удару Танковського, а згодом і голу Вакули, «Маріуполь» фактично не створив нам жодних проблем. Ми мали навіть більше гольових ситуацій. Але Худжамов зіграв надійно у воротах.
    – На який термін вибув Приймак?
    Вивих ліктя – серйозна травма. Будемо дивитися і аналізувати, його повезли у лікарню. Думаю, у тому епізоді Приймаку потрібно було швидше розібратися у ситуації. Але людина не може сама собі на рівному місці вибити лікоть. Відбулося порушення правил, «Маріуполь» перехопив м’яч і забив гол.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.08.2019 22:58
    -4
    vasyan86, 31.08.2019 22:49
    Усьо пропало шеф Може не треба бути схожим на фанатів Карпат і гнати тренера після першого очевидно невдалого матчу? Бо тоді треба було це робити після Динамо чи Ворскли, а не програшу типу "хто перший забиває той красава"
    Ні, це не тільки після арєндуполя... з фармом ахметова ітак всьо зрозуміло...
    Подивись на статистику домашніх матчів, то напевно до церкви їх вести всіх треба!
    Каждої неділі до церкви, як казав Місько!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 31.08.2019 22:56
    0
    PFCLviv, 31.08.2019 22:32
    Капєц, вчора у Влада Приймака було День Народження, а сьогодні йому Чурко руку зламав ...
    таки, капець...зазвичай після днів народження кістки особливо міцні
    vasyan86
      vasyan86, 31.08.2019 22:49
    -1
    PFCLviv, 31.08.2019 22:02
    Бодя нестягує, це однозначно... Ми починаємо наступати на ті ж граблі шо і смердячі вівці зі своїми фізруками типу Бойчишин - Чиж - Ніс ................!
    Усьо пропало шеф Може не треба бути схожим на фанатів Карпат і гнати тренера після першого очевидно невдалого матчу? Бо тоді треба було це робити після Динамо чи Ворскли, а не програшу типу "хто перший забиває той красава"
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.08.2019 22:41
    -3
    Саня Бах, 31.08.2019 22:40
    Ти не вiвця, ти - баран!
    Або коза !
    avk2307
      avk2307, 31.08.2019 22:41
    +4
    Я не понимаю зачем каждый год тянут этот клуб в Европу. Посмотрите результаты выступлений в квалификации ЛЕ за последние годы. Нам не нужен такой клуб в ЛЕ. Это необходимо только Шахтеру. Надеюсь они в этом году не дотянут до ЛЕ.
    Саня Бах
      Саня Бах, 31.08.2019 22:40
    -2
    Shevchenka2019, 31.08.2019 22:33
    А фек@лу по єб@лу!!!
    Ти не вiвця, ти - баран!
    Shevchenka2019
    online
      Shevchenka2019, 31.08.2019 22:33
    -1
    А фек@лу по єб@лу!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.08.2019 22:32
    -6
    Капєц, вчора у Влада Приймака було День Народження, а сьогодні йому Чурко руку зламав ...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 31.08.2019 22:30
    +1
    PFCLviv, 31.08.2019 22:02
    Бодя нестягує, це однозначно... Ми починаємо наступати на ті ж граблі шо і смердячі вівці зі своїми фізруками типу Бойчишин - Чиж - Ніс ................!
    а може справа не в с/г знарядді? може просто ви, леви, насправді такі ж самі вівці? з тим самим ароматом...
    SamojlovS
      SamojlovS, 31.08.2019 22:26
    +4
    Я бы сказал - была игра с немногочисленными, но острыми моментами у обеих команд.
    А выиграть смогла та, которая ЛУЧШЕ распорядилась своими.
    Мариуполь выиграл за счет более классных исполнителей (назову тут Вакулу и Худжамова, спасшего несколько раз).
    Shevchenka2019
    online
      Shevchenka2019, 31.08.2019 22:09
    +1
    Сонячний хлопчик с0снув в арєндауполя! Смачн0го!
    Demon
      Demon, 31.08.2019 22:03
    -3
    PFCLviv, 31.08.2019 22:00
    Наша команда чомусь прокинулась після забитого голу арєндуполя ...
    Щось не те , не розумію де... Чи в самій команді, чи в тренерському штабі!
    Моя думка особиста, що просто Блавацький фізрук і заслабкий тренер, щоб керувати НАШОЮ командою... Проблема у низькій кваліфікації головного тренера і всього тренерського штабу!
    Я розумію, що Арєндуполь і їх приватний ахметівський суддя всі разом грали проти ПФК Львів але так грати всеодно нам не можна було... Чомусь команда прокинулась після голу у свої ворота. Треба розбиратись Богдану Йосиповичу особисто...
    Львов имел массу моментов, но не забил. Винить надо самих себя. А Вакула на кураже положил гол.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.08.2019 22:02
    -8
    Саня Бах, 31.08.2019 21:55
    Значить, Бодя на вихiд !
    Бодя нестягує, це однозначно... Ми починаємо наступати на ті ж граблі шо і смердячі вівці зі своїми фізруками типу Бойчишин - Чиж - Ніс ................!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.08.2019 22:00
    -13
    Наша команда чомусь прокинулась після забитого голу арєндуполя ...
    Щось не те , не розумію де... Чи в самій команді, чи в тренерському штабі!
    Моя думка особиста, що просто Блавацький фізрук і заслабкий тренер, щоб керувати НАШОЮ командою... Проблема у низькій кваліфікації головного тренера і всього тренерського штабу!
    Я розумію, що Арєндуполь і їх приватний ахметівський суддя всі разом грали проти ПФК Львів але так грати всеодно нам не можна було... Чомусь команда прокинулась після голу у свої ворота. Треба розбиратись Богдану Йосиповичу особисто...
    Саня Бах
      Саня Бах, 31.08.2019 21:55
    -1
    PFCLviv, 31.08.2019 21:50
    Признаю! Є проблеми і я думаю проблема у тренерському штабі ...
    Значить, Бодя на вихiд !
    avk2307
      avk2307, 01.09.2019 00:06
    +5
    А Вы пробовали на официальном аккаунте в Facebook Fc Mariupol оставить комментарий?
    Я и не думал, что команда высшей лиги может до такого дойти...
    Цензура однако
    avk2307
      avk2307, 31.08.2019 22:41
    +4
    Я не понимаю зачем каждый год тянут этот клуб в Европу. Посмотрите результаты выступлений в квалификации ЛЕ за последние годы. Нам не нужен такой клуб в ЛЕ. Это необходимо только Шахтеру. Надеюсь они в этом году не дотянут до ЛЕ.
    SamojlovS
      SamojlovS, 31.08.2019 22:26
    +4
    Я бы сказал - была игра с немногочисленными, но острыми моментами у обеих команд.
    А выиграть смогла та, которая ЛУЧШЕ распорядилась своими.
    Мариуполь выиграл за счет более классных исполнителей (назову тут Вакулу и Худжамова, спасшего несколько раз).
    Omen
    online
      Omen, 31.08.2019 21:45
    +3
    Молодцы Марик!
    vismut58
      vismut58, 31.08.2019 21:37
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну вот. Не зря по Европе катались...
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 01.09.2019 08:33
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Удари (у площину): 3 (4) – 10 (5)
    Що можно ще казати?
    Я не понимаю зачем каждый год тянут этот клуб в Европу.
    А кого тянуть? Или кротовские фармы или дыркины зори? Других не осталось. Даже Днепр под Динамо ложится, что еще сказать? Ребята, мы уверенно летим в анус! Через год нас Кипр обходит в рейтинге и больше прямого попадания в группу ЛЧ не будет....
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 31.08.2019 22:30
    +1
    PFCLviv, 31.08.2019 22:02
    Бодя нестягує, це однозначно... Ми починаємо наступати на ті ж граблі шо і смердячі вівці зі своїми фізруками типу Бойчишин - Чиж - Ніс ................!
    а може справа не в с/г знарядді? може просто ви, леви, насправді такі ж самі вівці? з тим самим ароматом...
    Shevchenka2019
    online
      Shevchenka2019, 31.08.2019 22:09
    +1
    Сонячний хлопчик с0снув в арєндауполя! Смачн0го!
    mikmir1
      mikmir1, 31.08.2019 21:49
    +1
    Удари (у площину): 3 (4) – 10 (5)
    Як таке може бути?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 31.08.2019 22:56
    0
    PFCLviv, 31.08.2019 22:32
    Капєц, вчора у Влада Приймака було День Народження, а сьогодні йому Чурко руку зламав ...
    таки, капець...зазвичай після днів народження кістки особливо міцні
    wicker
      wicker, 31.08.2019 21:49
    0
    PFCLviv, 31.08.2019 21:43
    Ти, старе пердло, мене колись доведеш, шо я тебе сука стара на тій угорський ушатаю...
    вітька мостовик, не жартуй, бо яйця відірву!
    ну язиком можна і х*й не тільки яйця....