31.08.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Наполі відіграв три м'ячі у Ювентуса, але програв після автоголу

Туринці вирвали перемогу в компенсований арбітром час

Наполі відіграв три м'ячі у Ювентуса, але програв після автоголу
© twitter.com/juventusfc
Зустріч двох кращих команд Італії вже на початку чемпіонату трохи знижувала значимість результату, але не могла не викликати величезний інтерес. Давно відома ворожнеча між уболівальниками команд, а зараз масла у вогонь підлив колишній головний тренер «Наполі» Мауріціо Саррі, який очолив «Юве» з нинішнього сезону. Капітан південців Лоренцо Інсіньє назвав вчинок екс-наставника не інакше як зрадою. Не варто забувати і про повернення до складу туринців з оренди колишнього ідола «Наполі» Ігуаїна, якого після переходу в «Юве» ненавидить весь Неаполь.
 
Наставники обох команд мали в своєму розпорядженні практично всіх найсильніших футболістів, за винятком травмованих К'єлліні (автора переможного гола туринців в матчі першого туру) і Міліка. Зустріч почалася досить спокійно, суперники зайняли вичікувальну позицію і грали дуже обережно. Туринці, хоч і володіли територіальною перевагою, але особливих дивідендів від своєї переваги не мали.
 
 Основні події першого тайму відбулися протягом п'яти хвилин. На 14-й хвилині «Наполі» цілком міг вийти вперед, але Щенсни врятував «Юве» після чудового удару Мертенса з лінії штрафного, перевівши м'яч на кутовий. Відразу після цього травмованого де Шільо поміняв Данило, а гості не зовсім вдало розіграли кутовий, після чого туринці втекли в результативну контратаку. Коста протягнув м'яч до штрафної «Наполі» і покотив під удар Данилу, який першим своїм дотиком в матчі відправив м'яч у сітку. Минуло всього дві хвилини, а господарі вже вели з рахунком 2: 0. На цей раз після передачі Матюїді з лівого флангу Ігуаїн граючи розібрався з Кулібалі і пробив під поперечину. 
 
Отримавши комфортну перевагу, господарі відразу стали грати по рахунку, без особливих проблем припиняючи всі спроби «Наполі» повернутися в гру. До перерви туринці мали ще два забійних моменти у Хедіри, але спочатку німець не зумів переграти Мерета, опинившись один проти голкіпера після відмінної передачі Ігуаїна, а через кілька хвилин удар Хедіри з лінії штрафного прийшовся в поперечину.
 
Початок другого тайму також не віщував нічого доброго для команди Анчелотті. Господарі контролювали хід гри, а на 63-й хвилині, здавалося, остаточно зняли питання про переможця матчу. Активний Коста після проникаючої передачі Матюїді прострілив в район 11-метрової, звідки в дотик в нижній кут точно пробив Роналду - 3: 0.
 
Однак, туринці не встигли насолодитися своєю великою перевагою в рахунку. Розслабленість господарів призвела до того, що гості в перебігу трьох хвилин відправили два м'ячі в ворота Щенсни і скоротили розрив у рахунку до мінімуму. На 65-й хвилині Манолас після навісу зі штрафного точно пробив головою, а через дві хвилині «Наполі» провів відмінну контратаку, яку після прострілу точним ударом завершив Лосано. Ініціатива перейшла до «Наполі», а господарі явно занервували. На 81-й хвилині Сандро збив Лосано поблизу свого штрафного, а після навісу де Лігт не догледів за ді Лоренцо, який з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у порожній кут - 3:3.
 
Неаполітанці зробили неймовірний камбек в Турині і були дуже близькі до того, щоб завершити зустріч внічию. Однак, вже в компенсований арбітром час господарі заробили право на штрафний на правому фланзі, звідки навісив Диба, після чого Кулібалі неймовірним чином пробив в ближню від свого голкіпера дев'ятку. «Юве» вирвав таки перемогу в матчі, в якому вів з різницею в три м'ячі.
Італійська Серія А. 2-й тур
 
«Ювентус» - «Наполі» - 4:3
 
 Данило (16), Ігуаїн (18) Коста (62), Кулібалі (92, автогол) - Манолас (65), Лосано (67), ді Лоренцо (81)
 
 Коста (82), Сандро (80) - Гулям (39), ді Лоренцо (44), Елмас (91)
 
«Ювентус»: Щенсни - де Шільо (Данило, 15), Бонуччі, де Лігт, Сандро - Хедіра (Джан, 61), Пьянич, Матюїді - Коста, Ігуаїн (Дибала, 75), Роналду
 
«Наполі»: Мерет - ді Лоренцо, Кулібалі, Манолас, Гулям (Руй, 46) - Алан (Елмас, 74), Зелінський, Руїс - Кальєхон, Мертенс, Інсіньє (Лосано, 46)
 
Арбітр: Даніеле Орсато
 
Стадіон: «Альянц-Ювентус»

ЮВЕНТУС - НАПОЛІ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    digsum
    online
      digsum, 01.09.2019 17:35
    0
    Manticora, 01.09.2019 16:35
    ну конечно)) У нас же сборная Про игроков) что не глянь звезда)
    Ты хочешь сказать, Динамо сильнее сборной?
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 17:02
    0
    Manticora, 01.09.2019 16:36
    Ты хоть понял что ты написал??
    А ось ти стведжуючи що Зіна дно ставиш під сумнів кваліфікацію Гвардіоли(про тренера Шевченко я промовчу).
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 16:57
    0
    Manticora, 01.09.2019 16:36
    Ты хоть понял что ты написал??
    Я написав,що коли команда дно то їй і Месі не допоможе а сам дном стане!!!
    Manticora
    Manticora, 01.09.2019 16:36
    0
    Manticora, 01.09.2019 16:36
    Ты хоть понял что ты написал??
    Я о том же написала что и ты)) Тормоз)) Ору)
    Manticora
    Manticora, 01.09.2019 16:36
    -1
    kvlad200760, 01.09.2019 16:01
    Дівчинко,в Динамо і Месі буде виглядати середнячком,а не володарем 4-х золотих м*ячів! А стверджуючи що Зіна дно ти тим самим стверджуеш що Гвардіола,як тренер нічого не вартий!!!
    Ты хоть понял что ты написал??
    Manticora
    Manticora, 01.09.2019 16:35
    0
    digsum, 01.09.2019 15:50
    Так его в сборную ставят, и он выглядит там профессором на фоне остальных
    ну конечно)) У нас же сборная Про игроков) что не глянь звезда)
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 16:01
    0
    Manticora, 01.09.2019 11:35
    Зина ДНО!!! Играет просто за Счет Своих ПРО= партнеров по команде!! Сам он дно!!! Поставь его в Динамо допустим, он обосреться!!
    Дівчинко,в Динамо і Месі буде виглядати середнячком,а не володарем 4-х золотих м*ячів! А стверджуючи що Зіна дно ти тим самим стверджуеш що Гвардіола,як тренер нічого не вартий!!!
    digsum
    online
      digsum, 01.09.2019 15:50
    0
    Manticora, 01.09.2019 11:35
    Зина ДНО!!! Играет просто за Счет Своих ПРО= партнеров по команде!! Сам он дно!!! Поставь его в Динамо допустим, он обосреться!!
    Так его в сборную ставят, и он выглядит там профессором на фоне остальных
    hater of haters
      hater of haters, 01.09.2019 15:44
    0
    Manticora, 01.09.2019 15:30
    100 гр проиграла!! И давай без оскорблений! завтра пойдешь уже в школу и там будешь дергать девочек за косички! А ко мне не лезь, я уже взрослая ))
    Ты имела ввиду "старая"? И которая незнакомых людей необоснованно называет "ДНО"?
    Manticora
      Manticora, 01.09.2019 15:30
    0
    hater of haters, 01.09.2019 15:25
    Квочка, как там бабки, которые ты подняла с боя Ломаченко?
    100 гр проиграла!! И давай без оскорблений! завтра пойдешь уже в школу и там будешь дергать девочек за косички! А ко мне не лезь, я уже взрослая ))
    hater of haters
      hater of haters, 01.09.2019 15:25
    0
    Manticora, 01.09.2019 11:35
    Зина ДНО!!! Играет просто за Счет Своих ПРО= партнеров по команде!! Сам он дно!!! Поставь его в Динамо допустим, он обосреться!!
    Квочка, как там бабки, которые ты подняла с боя Ломаченко?
    Manticora
    Manticora, 01.09.2019 11:35
    -1
    digsum, 01.09.2019 00:16
    Комментатор МатчТВ после 3 гола Юве: "Второй матч Ювентус играет на 0"
    Сарри похоже заснул вместе с комментаторами. В то время, как Наполи думал как исправить ситуацию, облегчил сопернику задачу, сняв феерившего Хедиру, но вовремя заколдовал Кулибали (у спорт.юа он - Кулибаби ). На WhoScored несмотря на обилие голов оценки как у сегодняшнего Зинченко, выше 7,9 нету
    Зина ДНО!!! Играет просто за Счет Своих ПРО= партнеров по команде!! Сам он дно!!! Поставь его в Динамо допустим, он обосреться!!
    Axmetov1
    online
    Axmetov1, 01.09.2019 10:41
    0
    Я обожаю Наполи,чуть чуть не повезло Великолепная,не сдающиеся команда
    Kherson384
      Kherson384, 01.09.2019 08:38
    0
    TimurKhAI, 01.09.2019 01:08
    Чёто вспомнился матч Фейеноорд – Заря
    Это точно!
    SpritusAlex
      SpritusAlex, 01.09.2019 07:45
    -1
    3-й гол, забил не Коста, а Роналду.
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 01.09.2019 01:08
    0
    Чёто вспомнился матч Фейеноорд – Заря
    vismut58
      vismut58, 01.09.2019 00:30
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Хоть кино снимай
    Kherson384
      Kherson384, 01.09.2019 00:23
    -1
    Хтось "наворочив"!
    digsum
    online
      digsum, 01.09.2019 00:16
    +5
    Комментатор МатчТВ после 3 гола Юве: "Второй матч Ювентус играет на 0"
    Сарри похоже заснул вместе с комментаторами. В то время, как Наполи думал как исправить ситуацию, облегчил сопернику задачу, сняв феерившего Хедиру, но вовремя заколдовал Кулибали (у спорт.юа он - Кулибаби ). На WhoScored несмотря на обилие голов оценки как у сегодняшнего Зинченко, выше 7,9 нету
    st.Devil
      st.Devil, 01.09.2019 00:09
    +1
    Блін, обідно то як Наполі... Так програти...
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 01.09.2019 00:07
    +7
    Це футболище. Шкода Наполi !
    digsum
    online
      digsum, 01.09.2019 00:16
    +5
    Комментатор МатчТВ после 3 гола Юве: "Второй матч Ювентус играет на 0"
    Сарри похоже заснул вместе с комментаторами. В то время, как Наполи думал как исправить ситуацию, облегчил сопернику задачу, сняв феерившего Хедиру, но вовремя заколдовал Кулибали (у спорт.юа он - Кулибаби ). На WhoScored несмотря на обилие голов оценки как у сегодняшнего Зинченко, выше 7,9 нету
    vismut58
      vismut58, 01.09.2019 00:30
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Хоть кино снимай
    st.Devil
      st.Devil, 01.09.2019 00:09
    +1
    Блін, обідно то як Наполі... Так програти...
    digsum
    online
      digsum, 01.09.2019 17:35
    0
    Manticora, 01.09.2019 16:35
    ну конечно)) У нас же сборная Про игроков) что не глянь звезда)
    Ты хочешь сказать, Динамо сильнее сборной?
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 17:02
    0
    Manticora, 01.09.2019 16:36
    Ты хоть понял что ты написал??
    А ось ти стведжуючи що Зіна дно ставиш під сумнів кваліфікацію Гвардіоли(про тренера Шевченко я промовчу).
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 16:57
    0
    Manticora, 01.09.2019 16:36
    Ты хоть понял что ты написал??
    Я написав,що коли команда дно то їй і Месі не допоможе а сам дном стане!!!
    Manticora
    Manticora, 01.09.2019 16:36
    0
    Manticora, 01.09.2019 16:36
    Ты хоть понял что ты написал??
    Я о том же написала что и ты)) Тормоз)) Ору)
    Manticora
    Manticora, 01.09.2019 16:35
    0
    digsum, 01.09.2019 15:50
    Так его в сборную ставят, и он выглядит там профессором на фоне остальных
    ну конечно)) У нас же сборная Про игроков) что не глянь звезда)
    kvlad200760
      kvlad200760, 01.09.2019 16:01
    0
    Manticora, 01.09.2019 11:35
    Зина ДНО!!! Играет просто за Счет Своих ПРО= партнеров по команде!! Сам он дно!!! Поставь его в Динамо допустим, он обосреться!!
    Дівчинко,в Динамо і Месі буде виглядати середнячком,а не володарем 4-х золотих м*ячів! А стверджуючи що Зіна дно ти тим самим стверджуеш що Гвардіола,як тренер нічого не вартий!!!
    digsum
    online
      digsum, 01.09.2019 15:50
    0
    Manticora, 01.09.2019 11:35
    Зина ДНО!!! Играет просто за Счет Своих ПРО= партнеров по команде!! Сам он дно!!! Поставь его в Динамо допустим, он обосреться!!
    Так его в сборную ставят, и он выглядит там профессором на фоне остальных
    hater of haters
      hater of haters, 01.09.2019 15:44
    0
    Manticora, 01.09.2019 15:30
    100 гр проиграла!! И давай без оскорблений! завтра пойдешь уже в школу и там будешь дергать девочек за косички! А ко мне не лезь, я уже взрослая ))
    Ты имела ввиду "старая"? И которая незнакомых людей необоснованно называет "ДНО"?
    Manticora
      Manticora, 01.09.2019 15:30
    0
    hater of haters, 01.09.2019 15:25
    Квочка, как там бабки, которые ты подняла с боя Ломаченко?
    100 гр проиграла!! И давай без оскорблений! завтра пойдешь уже в школу и там будешь дергать девочек за косички! А ко мне не лезь, я уже взрослая ))
    hater of haters
      hater of haters, 01.09.2019 15:25
    0
    Manticora, 01.09.2019 11:35
    Зина ДНО!!! Играет просто за Счет Своих ПРО= партнеров по команде!! Сам он дно!!! Поставь его в Динамо допустим, он обосреться!!
    Квочка, как там бабки, которые ты подняла с боя Ломаченко?
    Axmetov1
    online
    Axmetov1, 01.09.2019 10:41
    0
    Я обожаю Наполи,чуть чуть не повезло Великолепная,не сдающиеся команда
    Kherson384