Боб АРУМ: «Бій Ломаченка в Україні? Не проблема»

Промоутер українця готовий організувати бій в Україні

Боб АРУМ: «Бій Ломаченка в Україні? Не проблема»
© twitter. Василь Ломаченко

Промоутер Василя Ломаченка Боб Арум не виключає можливість проведення бою українського боксера в Україні:

«Я не знаю, що зараз за ситуація в Україні, але у нас є запит на проведення його бою в Казахстані. Якщо у нас буде правильна пропозиція, щоб Василь провів бій в Україні, ми його організовуємо.

Тут немає проблеми для телемовника, де Василь є зіркою - ESPN. Якщо бій буде в Європі ввечері, а за американським часом це буде обід - люди будуть дивитися».

Сьогодні в Лондоні Ломаченко проведе бій проти Люка Кемпбелла.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Luckypunch.net

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 31.08.2019 13:45
    +1
    nomah2, 31.08.2019 12:35
    В Одессе на стадионе 35000 мест . Будет аншлаг. Поэтому думаю финансово в минусе не будут . Поюс реклама и телевидение.
    Беда в том, что у нас в отличии от США и Англии телевидение бесплатное и не дает прибыли. Чтобы окупить бой Лома в Украине надо либо чтобы соперник был ноунэйм не требующий особого гонорара, либо вводить на бой Лома платные трансляции. Иначе бой себя не окупит, а организаторы останутся в убытке.
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 31.08.2019 13:32
    +1
    nomah2, 31.08.2019 12:35
    В Одессе на стадионе 35000 мест . Будет аншлаг. Поэтому думаю финансово в минусе не будут . Поюс реклама и телевидение.
    я не думаю, что кроме Киева вообще что-то реально рассматривать и даже там не отобьют.
    vismut58
      vismut58, 31.08.2019 12:41
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    На Донбасс-Арене!!!
    nomah2
      nomah2, 31.08.2019 12:35
    -3
    В Одессе на стадионе 35000 мест . Будет аншлаг. Поэтому думаю финансово в минусе не будут . Поюс реклама и телевидение.
    st.Devil
      st.Devil, 31.08.2019 12:12
    +3
    Бій не проблема - проблема відбити гроші на проведення такої події.
    Навряд хтось готовий вкласти достатню кількість мільйонів...
    st.Devil
      st.Devil, 31.08.2019 12:12
    +3
    Бій не проблема - проблема відбити гроші на проведення такої події.
    Навряд хтось готовий вкласти достатню кількість мільйонів...
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 31.08.2019 13:45
    +1
    nomah2, 31.08.2019 12:35
    В Одессе на стадионе 35000 мест . Будет аншлаг. Поэтому думаю финансово в минусе не будут . Поюс реклама и телевидение.
    Беда в том, что у нас в отличии от США и Англии телевидение бесплатное и не дает прибыли. Чтобы окупить бой Лома в Украине надо либо чтобы соперник был ноунэйм не требующий особого гонорара, либо вводить на бой Лома платные трансляции. Иначе бой себя не окупит, а организаторы останутся в убытке.
    Lucky Lucky
    online
      Lucky Lucky, 31.08.2019 13:32
    +1