30.08.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Десна та Карпати без голів завершили очне протистояння

Шостий тур українського чемпіонату стартував в Чернігові

Десна та Карпати без голів завершили очне протистояння
© ФК Карпати

Порівняно з минулим туром в складах обох суперників відбулися певні зміни. Зокрема, в «Карпатах» замість Понде на вістрі атаки діяв черговий новачок «левів» молдавський нападник 22-річний Бойчук. Що стосується стартового складу господарів поля, то Олександр Рябоконь після великої гостьової перемоги над «Олександрією» здійснив дві заміни: замість Калитвинцева та Дегтярьова на поле вийшли Картушов і Філліпов.

Підопічні Олександра Чижевського активніше розпочали перший матч шостого туру УПЛ і Гуцуляк дальнім ударом пробив поруч зі стійкою воріт Паста. В свою чергу, забракло влучності і дальньому «пострілу» Артема Фаворова. Господарі поля створили перший гольовий момент матчу, коли після передачі вихованця львівського футболу Кузика намагався завершити атаку дальнім ударом досвідчений Богданов, аде Підківка у падінні рятує ворота, перевівши м’яч на кутовий.

Господарі поля продовжували шукати шляхи взяття воріт гостей і  Кузик з лівого краю атаки небезпечно пробивав в рамку воріт, але влучив у сітку із зовнішнього боку. Карпатівці також активно діяли на лінії атаки і трошки забракло влучності Гуцуляку, який не влучив у рамку воріт. Забракло спортивного щастя тому таки Гуцуляку і після його чергового «пострілу» головою, коли захисник деснянців врятував команду від неприємностей.

Другу половину зустрічі активніше розпочали «Карпати» і досвідчений Паст рятує ворота після удару Халла. З іншого боку, забракло влучності кращому бомбардиру «Десни» у поточному чемпіонаті Філіппову, після удару якого м’яч зрикошетив повз рамку воріт.

Напруга на полі стадіону імені Юрія Гагаріна наростала і арбітру матчу Володимиру Новохатньому доводилося раз за разом втихомирювати пристрасті на полі завдяки жовтим карткам. Тим часом темп матчу поволі спадав і обидві команди почали більш обережно володіти м’ячем на футбольному полі.

Не додали гостроти атакувальним діям суперників і зроблені заміни в складах обох суперників. У підсумку, фінальний свисток арбітра зафіксував безгольову нічию.

«Десна» зберігає свої ворота «сухими» в УПЛ з 30 липня впродовж рекордних для клубу 455 хвилин. «Карпати» ж 220-й, рекордний, раз в чемпіонатах України зіграли внічию. Натомість завершилася пропускна серія «Карпат» в чемпіонатах, яка з 21 травня цього року тривала впродовж 8-ми ігор - 16 м’ячів. «Десна» ж при арбітрі Володимиру Новохатньому і далі  в чемпіонатах завершує матчі лише внічию – 3-а гра. І нарешті, вперше в УПЛ «Десна» та «Карпати» зіграли внічию.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Українська Прем'єр-ліга. 6-й тур.

«Десна» - «Карпати» - 0:0


Андрій Богданов (14) Денис Фаворов (54), Андрій Гітченко (59) - Олексій Ковтун (37), Владислав Дубінчак (38), Марвін Мартінс (56), Артем Козак (95)

«Десна»: Євген Паст - Денис Фаворов, Андрій Гітченко, Максим Імереков, Андрій Мостовий - Владислав Огиря, Андрій Богданов (Андрій Домбровський, 76) - Єгор Картушов, Артем Фаворов, Орест Кузик (Владислав Калитвинцев, 69) - Олександр Філіппов (Максим Дегтярьов, 87)

«Карпати»: Роман Підківка - Марвін Мартінс, Олексій Ковтун, Сергій Вакуленко, Владислав Дубінчак - Олексій Гуцуляк, Дмитро Кльоц (Артем Козак, 71), Назар Вербний, Тім Халл - Франциско Ді Франко (Жоао Діого Дженнінгс, 87), Александру Бойчук (Фране Войкович, 46)

Арбітр: Володимир Новохатний (Київ)

Стадіон імені Юрія Гагаріна (Чернігів)

ДЕСНА - КАРПАТИ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    PFCLviv
      PFCLviv, 31.08.2019 10:33
    -3
    mikmir1, 31.08.2019 10:04
    Ваш стадіон в парку Хмельницького. Ви на ньому грали в кінці 90-х.
    А ваш Сільмаш стадіон !
    Ніщєброди орендують у міста роками стадіон за 1 гривню і тикають заміненим газоном !
    y-grec
    y-grec, 31.08.2019 10:19
    -1
    Тут є взагалі адекватні коментатори? Чи вам робити о 10 ранку більше нічого?
    Ruslan
      Ruslan, 31.08.2019 10:13
    -4
    Кали і фекали ви ще довго одне одного гівном обмазувати будете? Гівнюхи блеать....
    mikmir1
    mikmir1, 31.08.2019 10:04
    +1
    PFCLviv, 31.08.2019 09:50
    Україна наш домашній, резервний стадіон, а ти тупарила вівця, лох !
    Ваш стадіон в парку Хмельницького. Ви на ньому грали в кінці 90-х.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 31.08.2019 09:53
    +2
    dudigo78, 31.08.2019 09:03
    ,як ви фекали заграли! Та що вам так чешеться? Заходиш на новини про фекал - тишина. Як тільки про Карпати ви всі троє тут як тут. Та вболівайте за свій недоклуб, ніхто вам не заважає. Але ж він вам пофіг. Ваше нікчемне життя пов'язане лише з обсиранням Карпат.
    Їх не троє. Це один і той самий сонячний хлопчик.
    PFCLviv
      PFCLviv, 31.08.2019 09:50
    -1
    Shevchenka2019, 31.08.2019 08:00
    Без фанатів,без традицій,кусок амна...пе3дуй сьодні на карпатську Україну і твої пляжники шпортатимуться на газоні,який постелили і зробили дренаж,підігрів за гроші Дима) Приповзали назад на Україну. Валіть в добромиль.
    Україна наш домашній, резервний стадіон, а ти тупарила вівця, лох !
    dudigo78
    online
      dudigo78, 31.08.2019 09:03
    +5
    Ростик Карпа, 31.08.2019 01:21
    А Карпати це суперклюб який грає на рівні з європейськими грандами.. Просто неповезло з чемпіонатом, кожна команда грати не дає, от в Іспанії точно б заграли
    ,як ви фекали заграли! Та що вам так чешеться? Заходиш на новини про фекал - тишина. Як тільки про Карпати ви всі троє тут як тут. Та вболівайте за свій недоклуб, ніхто вам не заважає. Але ж він вам пофіг. Ваше нікчемне життя пов'язане лише з обсиранням Карпат.
    Al Zolo
    Al Zolo, 31.08.2019 09:02
    0
    это реальный уровень УПЛ что доказывают еврокубки..... есть 2 гранда и иногда Зоря и серая масса
    Саня Бах
      Саня Бах, 31.08.2019 09:01
    -6
    Shevchenka2019, 31.08.2019 08:00
    Без фанатів,без традицій,кусок амна...пе3дуй сьодні на карпатську Україну і твої пляжники шпортатимуться на газоні,який постелили і зробили дренаж,підігрів за гроші Дима) Приповзали назад на Україну. Валіть в добромиль.
    Вiвця, твiй заклад на Кульпаркiвськiй.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 31.08.2019 08:00
    +2
    Без фанатів,без традицій,кусок амна...пе3дуй сьодні на карпатську Україну і твої пляжники шпортатимуться на газоні,який постелили і зробили дренаж,підігрів за гроші Дима) Приповзали назад на Україну. Валіть в добромиль.
    PFCLviv
      PFCLviv, 31.08.2019 07:16
    -7
    Ростик Карпа, 31.08.2019 01:21
    А Карпати це суперклюб який грає на рівні з європейськими грандами.. Просто неповезло з чемпіонатом, кожна команда грати не дає, от в Іспанії точно б заграли
    Вітьку мостовику хоч в очі сци, всеодно казатиме, ш то Божа роса !
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 31.08.2019 04:14
    -1
    Ось таке лайно у нас скрізь... А винні у цьому .... кацання, звісно!
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 31.08.2019 01:21
    -6
    wicker, 30.08.2019 21:36
    Десна Рябоконя . належить до цих команд. що сама не не грає та іншим не дає....
    А Карпати це суперклюб який грає на рівні з європейськими грандами.. Просто неповезло з чемпіонатом, кожна команда грати не дає, от в Іспанії точно б заграли
    Bogdan Barman
      Bogdan Barman, 31.08.2019 01:20
    -3
    Типичный договорняк. Как-бы , заебало уже, Десна идёт на #2 месте в УПЛ и играет на 0:0. Как максимум , задача была не проиграть. А вообще, скукотище. Смотреть УПЛ себя не уважать
    Sunrise
      Sunrise, 31.08.2019 00:26
    -1
    Yaroslav1107, 30.08.2019 21:47
    Не являюсь фанатом этих команд но решил посмотреть игру, так как на ютубе была трансляция. Посмотрев первый тайм выключил и понял что матчи упл я смотреть больше не буду. Не понимаю, на что рассчитывает менеджмент этих команд если обе играют на 0-0. Скукотище... ударов мало, скоростей нет, тупое катание мяча в центре поля без продвижения. И что имеем в результате? В Чернигове даже 5 тысяч зрителей не могут собрать в отличную погоду. Для кого они вообще играют?
    В будний день в Чернигове был почти аншлаг на матче с Карпатами...
    На кого на кого, но на Десну как раз ходят зрители. Причём ходят во второй сезон команды в УПЛ, когда обычно наблюдается спад посещаемости после дебютного сезона.
    Где там была игра на 0-0 я не знаю, хотя очевидно было что Карпаты не против ничьей, но и они пытались выиграть.
    PFCLviv
      PFCLviv, 30.08.2019 22:32
    -13
    Униле гівно від овечого автобуса !
    І ці вівці ше когось обзивають пляжниками ?!
    vasyan86
      vasyan86, 30.08.2019 22:26
    +2
    Yaroslav1107, 30.08.2019 21:47
    Не являюсь фанатом этих команд но решил посмотреть игру, так как на ютубе была трансляция. Посмотрев первый тайм выключил и понял что матчи упл я смотреть больше не буду. Не понимаю, на что рассчитывает менеджмент этих команд если обе играют на 0-0. Скукотище... ударов мало, скоростей нет, тупое катание мяча в центре поля без продвижения. И что имеем в результате? В Чернигове даже 5 тысяч зрителей не могут собрать в отличную погоду. Для кого они вообще играют?
    1.) Cмотреть один тайм любого матча хуже, чем не смотреть вообще;
    2.) В Чернигове больше 5 тысяч не поместятся на стадионе;
    3.) Командам удачи.
    vismut58
      vismut58, 30.08.2019 22:24
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Євген Давиденко, 30.08.2019 21:41
    Їдь до москаляндії,кацап задрючений..
    Сходи к доктору...
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 30.08.2019 22:14
    -4
    Карпаты вырвали 1 очко в матче со второй командой чемпионата))
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 30.08.2019 22:05
    +1
    Yaroslav1107, 30.08.2019 21:47
    Не являюсь фанатом этих команд но решил посмотреть игру, так как на ютубе была трансляция. Посмотрев первый тайм выключил и понял что матчи упл я смотреть больше не буду. Не понимаю, на что рассчитывает менеджмент этих команд если обе играют на 0-0. Скукотище... ударов мало, скоростей нет, тупое катание мяча в центре поля без продвижения. И что имеем в результате? В Чернигове даже 5 тысяч зрителей не могут собрать в отличную погоду. Для кого они вообще играют?
    Дивись москалянські чемпи - це якраз для тебе,біженця кацапського..
    dudigo78
    online
      dudigo78, 30.08.2019 21:43
    +7
    більш менш нормально. Виїздне очко це добре. Гра по суті була рівною, можливо Десна як господарі більше намагались тиснути і мали єдиний в матчі 100% момент саме вони.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 31.08.2019 09:03
    +5
    Ростик Карпа, 31.08.2019 01:21
    А Карпати це суперклюб який грає на рівні з європейськими грандами.. Просто неповезло з чемпіонатом, кожна команда грати не дає, от в Іспанії точно б заграли
    ,як ви фекали заграли! Та що вам так чешеться? Заходиш на новини про фекал - тишина. Як тільки про Карпати ви всі троє тут як тут. Та вболівайте за свій недоклуб, ніхто вам не заважає. Але ж він вам пофіг. Ваше нікчемне життя пов'язане лише з обсиранням Карпат.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 31.08.2019 09:53
    +2
    dudigo78, 31.08.2019 09:03
    ,як ви фекали заграли! Та що вам так чешеться? Заходиш на новини про фекал - тишина. Як тільки про Карпати ви всі троє тут як тут. Та вболівайте за свій недоклуб, ніхто вам не заважає. Але ж він вам пофіг. Ваше нікчемне життя пов'язане лише з обсиранням Карпат.
    Їх не троє. Це один і той самий сонячний хлопчик.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 31.08.2019 08:00
    +2
    Без фанатів,без традицій,кусок амна...пе3дуй сьодні на карпатську Україну і твої пляжники шпортатимуться на газоні,який постелили і зробили дренаж,підігрів за гроші Дима) Приповзали назад на Україну. Валіть в добромиль.
    vasyan86
      vasyan86, 30.08.2019 22:26
    +2
    Yaroslav1107, 30.08.2019 21:47
    Не являюсь фанатом этих команд но решил посмотреть игру, так как на ютубе была трансляция. Посмотрев первый тайм выключил и понял что матчи упл я смотреть больше не буду. Не понимаю, на что рассчитывает менеджмент этих команд если обе играют на 0-0. Скукотище... ударов мало, скоростей нет, тупое катание мяча в центре поля без продвижения. И что имеем в результате? В Чернигове даже 5 тысяч зрителей не могут собрать в отличную погоду. Для кого они вообще играют?
    1.) Cмотреть один тайм любого матча хуже, чем не смотреть вообще;
    2.) В Чернигове больше 5 тысяч не поместятся на стадионе;
    3.) Командам удачи.
    vismut58
      vismut58, 30.08.2019 22:24
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Євген Давиденко, 30.08.2019 21:41
    Їдь до москаляндії,кацап задрючений..
    Сходи к доктору...
    mikmir1
    mikmir1, 31.08.2019 10:04
    +1
    PFCLviv, 31.08.2019 09:50
    Україна наш домашній, резервний стадіон, а ти тупарила вівця, лох !
    Ваш стадіон в парку Хмельницького. Ви на ньому грали в кінці 90-х.
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 30.08.2019 22:05
    +1
    Yaroslav1107, 30.08.2019 21:47
    Не являюсь фанатом этих команд но решил посмотреть игру, так как на ютубе была трансляция. Посмотрев первый тайм выключил и понял что матчи упл я смотреть больше не буду. Не понимаю, на что рассчитывает менеджмент этих команд если обе играют на 0-0. Скукотище... ударов мало, скоростей нет, тупое катание мяча в центре поля без продвижения. И что имеем в результате? В Чернигове даже 5 тысяч зрителей не могут собрать в отличную погоду. Для кого они вообще играют?
    Дивись москалянські чемпи - це якраз для тебе,біженця кацапського..
    vismut58
      vismut58, 30.08.2019 21:09
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ненавижу 0:0
    Сыграли бы договорняк 4:4, порадовали бы трибуны
    Al Zolo
    Al Zolo, 31.08.2019 09:02
    0
    это реальный уровень УПЛ что доказывают еврокубки..... есть 2 гранда и иногда Зоря и серая масса
    zhyr
    online
      zhyr, 30.08.2019 21:51
    0
    Yaroslav1107, 30.08.2019 21:47
    Не являюсь фанатом этих команд но решил посмотреть игру, так как на ютубе была трансляция. Посмотрев первый тайм выключил и понял что матчи упл я смотреть больше не буду. Не понимаю, на что рассчитывает менеджмент этих команд если обе играют на 0-0. Скукотище... ударов мало, скоростей нет, тупое катание мяча в центре поля без продвижения. И что имеем в результате? В Чернигове даже 5 тысяч зрителей не могут собрать в отличную погоду. Для кого они вообще играют?
    може якби грали, то й глядачі були б?